USD 41.55 41.97
  • USD 41.55 41.97
  • EUR 41.80 42.10
  • PLN 10.50 10.70

«Справжня леді»: Вусенко обматюкала колег і показала середній палець. Відео

1 Березня 2018 10:07
Депутат Луцької міської ради Юлія Вусенко вкотре показує «приклад» поведінки на публіці. Під час сесійного засідання вона вживала нецензурну лексику на адресу колег-депутатів, а також показувала непристойні жести руками та кидалася предметами.

Інцидент розгорівся під час розгляду питання №66 порядку денного чергової сесії міськради. Коли голова земельної комісії Євгеній Ткачук почав зачитувати проект рішення, пані Вусенко двічі кинула в нього пляшкою з-під води.

Проте цього їй, вочевидь, здалося мало, тому жінка вигукнула депутату фразу «пішов на х#й» та показала нецензурний жест з середнім пальцем. Заспокоїти її взявся патрульний, який знаходився поруч.

Деталі – на відео (обережно, присутня нецензурна лексика!)
Зауважимо, що це не перший інцидент, коли депутат Вусенко дозволяє собі вживати нецензурну лексику просто в сесійному залі. В березні минулого року вона під час сесії назвала своїх колег «уйоб#ами», а на тій же сесії нинішнього секретаря ради Григорія Пустовіта «старим дідом».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 49
АДЛ Показати IP 1 Березня 2018 10:18
Так прикольно, що ще з цим неподобством робити?
Оля Показати IP 1 Березня 2018 10:31
Як бридко дивитися
Степан(Крымчанин) Показати IP 1 Березня 2018 10:34
Прелеееесно!
мдаа Показати IP 1 Березня 2018 10:35
я канєшно не фанат ні одного ні іншого "табору", але чесно кажучи людина має себе поважати. це ж не базар в кінці кінців
Лучанин Показати IP 1 Березня 2018 10:35
"Позвольте,а как она служила в очистке?" І воно ж було секретарем міськради...
Мужчина Показати IP 1 Березня 2018 10:39
Гидка персона, показує свій де?ілізм, явно видно на відео. За таке хуліганство вже треба статтю!Непорядна жінка, хай їй так карма вертається. Прикро, що у нас такі нецензурні жінки -депутати.
Люди Показати IP 1 Березня 2018 10:42
Вусенко себе дискредитувала . НЕ можна дивитись на таку хамку!!! Таке враження, що її вигнали з базару , а була ж секретарем ! Позор і ганьба," повісити "б такі відео в усіх громадськх місцях, щоб бачили таку хамовиту жінку, якщо можна її назвати жінкою, бо не кожен чолові ксобі так дозволить матюкатись і бути ?урепею.
ЯЯЯ Показати IP 1 Березня 2018 10:46
Як зечка
Юзя Показати IP 1 Березня 2018 10:48
Це від Івахіва така на посаду Міського голови?
віктор Показати IP 1 Березня 2018 10:51
Скоро данильчука не то що на колына поставлять...
Ой Показати IP 1 Березня 2018 10:51
яке "їхало таке й здибало", "леді. леді опозорилась", а ті колеги-депутати теж ще джентльмени знайшлись, тому й спілкуються всі між собою на прийнятному для всіх тоні і зрозумілій мові.
спостерігач Показати IP 1 Березня 2018 10:53
і це дозволяє собі викладач?людина, яка повинна подавати приклад іншим?гидко дивитися, що дозволяє собі перш за все жінка і мама діточок. Куди котиться світ...
ОЛолоша Показати IP 1 Березня 2018 10:57
І після цього вони хочуть щоб ми йшли на вибори????? В пі....ду вибори і таких кандидатів.
127 Показати IP 1 Березня 2018 11:05
Рівень поведінки засвідчує, що депутатка дозріла до рівня Верховної Ради. Садовий сміливо може її туди запускати.
віктор Показати IP 1 Березня 2018 11:21
Божественна Юля!!!!!!!!!!!!!!!!!
Вася Показати IP 1 Березня 2018 11:40
дивився видео !!! після засідання, співмешканка тітушки Олексія Кушнєра -Оля Валянік, так смачно посилає на#уй депутата міськради, а потім накидаєтьмся на нього без намордника,просто надвраження! А що вона там робила?
Рая Показати IP 1 Березня 2018 11:44
Таких викладачів треба виключати з Університету. Ганьба такій людині нецензурній
007 Показати IP 1 Березня 2018 11:45
Удачі в новій професії ще Данильчука зі своєю світою прибери
Мішка Показати IP 1 Березня 2018 11:46
З жінкою комусь явно не повезло, що вона тоді вдома виробляє і як з дітьми якщо не слухаються поводиться. Це ганьба ЛУЦЬКА!!!!!!!!!!!!!! Високопосадовці так собі ніколи не позволяли як це нема слів.
А до Мішка Показати IP 1 Березня 2018 12:39
яке тобі діло, що вона виробляє вдома? ти за своєю бабою дивись і переймайся, що в тебе вдома робиться, а інші в себе самі розберуться. Культурний знайшовся, та вже по кличці "Мішка" помітно, що культура аж пре.
Я до А Показати IP 1 Березня 2018 14:22
Юля,заспокойся!Навчися слухати правду.
поціновувач Показати IP 1 Березня 2018 11:46
У Луцькій раді не одна Вусенко - леді. У списку під № 1 має бути Сиротинська. Ото леді так леді. Хоча, ні - це бойбаба!
О Показати IP 1 Березня 2018 12:43
закудахтали, інтелігенція-аристократи, самі ж не матюкаються, на куй нікого не посилають, не харкають на вулицях, не смердять перегаром, не випускають дим від цигарок в лице перехожим, жінок-дівчат в двері пропускають і т.д, одні сплошні "пардоньте" навколо. Аж гидко читати. Фарисеї і лицеміри. ТЬФУ на вас.! Особливо гидко, як хамлище мнить себе чимсь і ще й паняє - "пані, пане", панство, мля. ТЬФУ ще раз!.
Я до О Показати IP 1 Березня 2018 13:20
Може і харкаються, може і матюкаються, але за це не отримують зп з податків, які я плачу. Я пашу на двох роботах, плачу податки, аби ці ледацюги, яким тільки на базарі місце, приходили на роботу, влаштовували там балаган замість того, щоб подбати про жителів, та ще й зп отримували. Образливо!!! Майте повагу до нас, жителів міста!!!
О до Я Показати IP 1 Березня 2018 15:51
так говорите ж не про зарплату і хто звідки її отримує, а ніби про культуру і вихованість, які до зарплат не мають ну ніякогісінького відношення, так от спочатку не харкайтесь і елементарні норми ввічливості і вихованості виконуйте, а тоді вимагайте цього й від інших, бо поки вас,таких жителів міста, нема за що поважати - мужики майже ніколи не пропустять жінку в дверях супермаркету, якщо навіть бачать що в обидвох руках тримає пакети, дуже рідко буває, що якийсь дійсно мужчина пропустить і двері притримає, всі харкаються і сякаються на вулицях, в скверах глушать пиво, в кінотеатрах на всю глотку можуть обговорювати фільм і наплюватии на інших, глядачів, теж саме в театрі, матюжаться на вулицях на повний голос, в транспорті чи в установах по мобілках патякають ніби в себе вдома сидять і паралельно на інших, не кажучи вже про те, що все, що могли в місті пошматували, заялозили, поламали. Це Вусенко вас заставляє так себе поводити, чи інші депутатати, чи сам Порошенко, і ще комуністи і путін на додачу?((( Дістали. Років 30 тому Луцьк був тихе, чисте, зелене місто в основному з вихованими, інтелігентними людьми, а зараз жах якийсь.
Я до О Показати IP 1 Березня 2018 20:02
Стоп! А на кого нам рівнятися! Ці люди - публічні, мають бути взірцем! А вони матюкаються, цирк влаштовують! Це сприймати як норму??? А я на них дивлюся, як на представників влади та буду теж так поводитися! Я що? Гірший?!
Олег Показати IP 1 Березня 2018 12:45
А те чудо треба як мiнiмум в школу вiд пацанкi до панянкi , але горбатого могила виправить .один непотрiб там зiбрався стидно за вас космонавтiв !!! За вибори забудьте або мiняйте увесь склад з не потрiбом!!!!!!!
Психолог Показати IP 1 Березня 2018 13:20
Коментуючі вище, а ви розумієте той факт, що якби Вусенко, Данильчук, і інші не були такими характерними та харизматичними якими вони є - то вони б не були там, де є зараз.
В до Психолог Показати IP 1 Березня 2018 13:50
Так, зрозуміло і дуже шкода, що цих рис достатньо аби бути там, де вони є.
Я до Психолог Показати IP 1 Березня 2018 13:52
Називаєте себе психологом і називаєте таку поведінку харизматичною та характерною. Як на мене, тут клініка, а не харизма!!!
вже не патріот Показати IP 1 Березня 2018 14:08
де*ільна країна де*ільні дупутати де*ільний народ і винна не влада а менталітет в таких людей не може бути нрмального майбутнього бо і діти будуть де*ільні
Читач Показати IP 1 Березня 2018 14:13
Вусенко дуже приваблива у запалі ) Наша Юля!
123 Показати IP 1 Березня 2018 14:16
Ці два при*урка один одного варті, по ним обом в'язниця плаче.. Би*лоття і в африці би*лоття В+Д На нари
1 Показати IP 1 Березня 2018 14:16
Мабуть жосткий недотр...х!!!!!!!!!!!
Ніла Показати IP 1 Березня 2018 14:20
Тут вже і слів бракує, хамовита, безкультурна, страшна *ука!
Луцьк Показати IP 1 Березня 2018 14:22
Яковлєв після цькування виділення коштів міськрадою на інфекційну лікарню практично, для більшості лучан, "ЗАКОПАВ" себе ж своїми руками, як політика !!! Ткачук напевно наступний...
Лучанин Показати IP 1 Березня 2018 14:25
Із 100% тих що йдуть в політику у 90% з головою не все впорядку, для них політика - це можливість дармового заробітку. І лише 10% - ті які щось можуть для людей корисне зробити. Але 10 проти 90 не конкуренти. Тому маємо шо маємо
Лучанка Показати IP 1 Березня 2018 14:32
Правильно зробила.Безлад і бардак в міській раді.
Читач Показати IP 1 Березня 2018 14:32
Якщо жінка прекрасна у гніві, то вона не жінка, а Богиня - волинська Есмеральда!
Мiська рада Показати IP 1 Березня 2018 14:41
Ботаем по фене.
Хеть придурків від в Показати IP 1 Березня 2018 14:53
Не партії , не депутати різних рад, не громадські активісти, не працівники місцевого самоврядування, не влада різних бюджетних установ , а КУПА ПРИ*УРКІВ !!! ЇМ не зарплатню з платників податків оплачувати, а потрібно заставити все повернути в бюджет виплачене , ще й наказати по всіх буквах закону і нести покару за заподіяну шкоду і народу і державі !
Луцький Показати IP 1 Березня 2018 15:00
Тварина. В ближчий час сама сядеш і не один раз.
Мерзота Показати IP 1 Березня 2018 15:36
Які ви всі мерзенні
Євроінтегратор Показати IP 1 Березня 2018 16:10
Уявляю як вони будуть спілкуватися з поліцією якщо вони не дай Бог їх десь зупинять.
Жека Показати IP 1 Березня 2018 18:44
Ворота пекла відкрились?
Читач Показати IP 2 Березня 2018 09:20
Юля на головному фото зігує? Оце так так!
Люди Показати IP 2 Березня 2018 09:39
Треба таких безкультурних вигнати на вулицю , з таким вихованням тільки миш і щурів травити, а з людьми таким неадекватним хамовитим не працювати!!!! І треба до ВР звернутись щоб Закон прийняли про етику якусь, а то дійсно як з тюрми повернулись, за гроші готові ТАКЕ РОБИТИ ППОЗОРИЩЕ НА ВСЮ ОБЛАСТЬ!!!
Koluwnja Luchanka Показати IP 2 Березня 2018 12:04
Aw soromno, wo taki ljudu zhuvut v Luzky i pracjujut yak deputat. Vona ce robut, bo znaje wo ne byde pokarana za taki vytivku. Nemaje v derzhavi tolku !
Луцьк Показати IP 2 Березня 2018 16:30
Шановні лучани ! Та не вартує те все трат ваших нервів, часу і здоров'я. Побачили і зробили висновки. Спокійно чекаємо виборів. Я просто надіюсь на важ здоровий глузд !