Справа Гандзюк: заступник голови Херсонської ОДА Рищук подав у відставку
![](/resize/450x252/r/files/news/2019/04-09/266355/0f0c4533ced2a79ab18a4bb3b6d1bb67.jpg)
Заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Євген Рищук, якого активісти пов'язують зі справою про вбивство Катерини Гандзюк, написав заяву на звільнення.
Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook, пише Theбабель.
«Я прийшов в ОДА на запрошення Андрія Гордєєва і йду разом з ним. Як мені здається (багато посміються), саме так і повинно бути. Три роки. Три плідні роки спільної командної роботи. Багато зроблено в області та для області», — зазначив він.
Рищук повідомляє, що продовжить працювати депутатом обласної ради.
«Що стосується тої проплаченої маячні під назвою «Хто замовив Катю Гандзюк», можу сказати одне. Я вірю, що рано чи пізно знайдемо справжнього замовника, що стосується мене, я все сказав в СБУ, пройшов поліграф і готовий допомагати всім, хто шукає справжнього замовника», — наголосив чиновник.Нагадаємо, 11 лютого голові обласної ради Херсонської області Владиславу Мангеру оголосили підозру в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк. Згодом генпрокурор Юрій Луценко розказав, як, за версією слідства, Мангер готував убивство Гандзюк.
Вночі 15 лютого суд обрав Мангеру запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із правом внесення застави в розмірі 2,5 млн грн. Пізніше його адвокат вніс за нього заставу, і голова облради вийшов на волю.
Мангеру вдягнули електронний браслет. Він запевняв, що нікуди не тікатиме і навіть повернувся на роботу в облраду.
3 квітня суд відмовився взяти Мангера під варту, але зобов’язав його носити електронний браслет.
6 березня Шевченківський суд відсторонив Мангера від посади голови Херсонського облради до 6 квітня.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook, пише Theбабель.
«Я прийшов в ОДА на запрошення Андрія Гордєєва і йду разом з ним. Як мені здається (багато посміються), саме так і повинно бути. Три роки. Три плідні роки спільної командної роботи. Багато зроблено в області та для області», — зазначив він.
Рищук повідомляє, що продовжить працювати депутатом обласної ради.
«Що стосується тої проплаченої маячні під назвою «Хто замовив Катю Гандзюк», можу сказати одне. Я вірю, що рано чи пізно знайдемо справжнього замовника, що стосується мене, я все сказав в СБУ, пройшов поліграф і готовий допомагати всім, хто шукає справжнього замовника», — наголосив чиновник.Нагадаємо, 11 лютого голові обласної ради Херсонської області Владиславу Мангеру оголосили підозру в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк. Згодом генпрокурор Юрій Луценко розказав, як, за версією слідства, Мангер готував убивство Гандзюк.
Вночі 15 лютого суд обрав Мангеру запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із правом внесення застави в розмірі 2,5 млн грн. Пізніше його адвокат вніс за нього заставу, і голова облради вийшов на волю.
Мангеру вдягнули електронний браслет. Він запевняв, що нікуди не тікатиме і навіть повернувся на роботу в облраду.
3 квітня суд відмовився взяти Мангера під варту, але зобов’язав його носити електронний браслет.
6 березня Шевченківський суд відсторонив Мангера від посади голови Херсонського облради до 6 квітня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
2 серпня: свята, події, факти. Міжнародний день голокосту ромів та патент на колючий дріт
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Євросоюзі набув чинності перший у світі закон про штучний інтелект
1 Серпня 2024 23:38
1 Серпня 2024 23:38
У Венеції запровадили нові обмеження для туристів
1 Серпня 2024 23:18
1 Серпня 2024 23:18
Тричі вдарив по голові молотком: волинянину повідомили про підозру в замаху на вбивство
1 Серпня 2024 23:00
1 Серпня 2024 23:00
«Херсонський кавун» отримав статус бренду в Україні
1 Серпня 2024 22:39
1 Серпня 2024 22:39
Патрульний з Волині отримав нагороду «Золотий хрест»
1 Серпня 2024 22:21
1 Серпня 2024 22:21
Генштаб розглядає добровільний призов без участі ТЦК
1 Серпня 2024 22:02
1 Серпня 2024 22:02
У Луцьку судитимуть чотирьох зрадників та колаборантів
1 Серпня 2024 21:40
1 Серпня 2024 21:40
Волинські аграрії зібрали весь урожай гороху та ріпаку
1 Серпня 2024 21:21
1 Серпня 2024 21:21
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.