Волинянка померла від отруєння грибами, які назбирала біля будинку
![](/resize/450x180/r/files/news/2020/07-27/297083/ff90548554b414ac.jpg)
У Рожищенській ЦРЛ 26 липня померла 76-річна волинянка. Ймовірно, жінка отруїлася грибами, які сприйняла за печериці.
Про це розповів Суспільному заступник головного лікаря медзакладу Олександр Моргун.
Гриби, які виявилися отруйними, пенсіонерка назбирала біля власного будинку. «Відомо, що жінка в четвер з’їла печериці, обробила їх і з’їла. В п’ятницю їй стало зле», – каже заступник головного лікаря.
До медиків жінка з ознаками отруєння звернулася в суботу, 25 липня. Швидкою її доставили до лікарні та госпіталізували у реанімаційне відділення. Наступного дня пенсіонерка померла. «Хворій було назначено лікування. Але, на жаль, це не допомогло», – каже Олександр Моргун.Сусіди жінки розповідають, що поруч із будинком, де вона жила, – ліс. «Ніби назбирала біля посадки грибів, і ніби печериці», – каже місцева жителька Євгенія.Наразі в лікарні триває експертиза – чи справді смерть пацієнтки наступила внаслідок отруєння грибами, розповів лікар Олександр Моргун.
За словами завідувача відділу Волинського центру громадського здоров’я Сергія Левчука, цього року смертельних випадів, причиною яких є отруєння грибами, ще не було. Щоб уникнути отруєння у центрі радять:
– збирати тільки ті гриби, які добре знаєте;
– не збирати грибів біля доріг, залізниць, об’єктів, які забруднюють довкілля;
– перед приготування повторно перебрати зібрані гриби;
– викидайте, гриби, у якості яких сумніваєтесь;
– перед приготування гриби потрібно промити та проварити у підсоленій воді.
При погіршенні самопочуття після вживання грибів, у центрі громадського здоров’я закликають не викидати залишок грибів, а передати медикам. Дітям до 12 років вживати гриби заборонено.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це розповів Суспільному заступник головного лікаря медзакладу Олександр Моргун.
Гриби, які виявилися отруйними, пенсіонерка назбирала біля власного будинку. «Відомо, що жінка в четвер з’їла печериці, обробила їх і з’їла. В п’ятницю їй стало зле», – каже заступник головного лікаря.
До медиків жінка з ознаками отруєння звернулася в суботу, 25 липня. Швидкою її доставили до лікарні та госпіталізували у реанімаційне відділення. Наступного дня пенсіонерка померла. «Хворій було назначено лікування. Але, на жаль, це не допомогло», – каже Олександр Моргун.Сусіди жінки розповідають, що поруч із будинком, де вона жила, – ліс. «Ніби назбирала біля посадки грибів, і ніби печериці», – каже місцева жителька Євгенія.Наразі в лікарні триває експертиза – чи справді смерть пацієнтки наступила внаслідок отруєння грибами, розповів лікар Олександр Моргун.
За словами завідувача відділу Волинського центру громадського здоров’я Сергія Левчука, цього року смертельних випадів, причиною яких є отруєння грибами, ще не було. Щоб уникнути отруєння у центрі радять:
– збирати тільки ті гриби, які добре знаєте;
– не збирати грибів біля доріг, залізниць, об’єктів, які забруднюють довкілля;
– перед приготування повторно перебрати зібрані гриби;
– викидайте, гриби, у якості яких сумніваєтесь;
– перед приготування гриби потрібно промити та проварити у підсоленій воді.
При погіршенні самопочуття після вживання грибів, у центрі громадського здоров’я закликають не викидати залишок грибів, а передати медикам. Дітям до 12 років вживати гриби заборонено.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1722292235)
Olden
Показати IP
27 Липня 2020 19:50
Знову коронавірус.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722292235)
! до Olden
Показати IP
28 Липня 2020 20:10
То в тебе понос слів.
Людський слід на Місяці: які незвичні речі астронавти залишили на поверхні супутника Землі за 55 років
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
Не сиділось на пенсії: поліція заарештувала банду з трьох грабіжників, загальний вік яких становить 227 років
29 Липня 2024 23:45
29 Липня 2024 23:45
На Волині до бюджету селищної ради повернули майже 2 млн не сплаченої орендної плати за землю
29 Липня 2024 23:26
29 Липня 2024 23:26
Нововолинська громада підписала меморандум про співпрацю з Донецькою військовою адміністрацією
29 Липня 2024 23:08
29 Липня 2024 23:08
Костюм принцеси Леї із «Зоряних воєн» продали на аукціоні за $175 000
29 Липня 2024 22:49
29 Липня 2024 22:49
На Волині за вихідні патрульні спіймали понад 20 п’яних водіїв
29 Липня 2024 22:30
29 Липня 2024 22:30
На Волині «тривожною кнопкою» вже обладнано 795 закладів освіти
29 Липня 2024 22:11
29 Липня 2024 22:11
США виділяють Україні новий пакет допомоги на $200 млн. Що до нього увійшло
29 Липня 2024 21:53
29 Липня 2024 21:53
«Так робили наші предки»: яких традицій на Волині дотримувались під час жнив
29 Липня 2024 21:34
29 Липня 2024 21:34
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.