USD 41.10 41.40
  • USD 41.10 41.40
  • EUR 41.25 41.70
  • PLN 10.56 10.75

Спіймали волинянина, який поцупив солодощі бійців АТО

1 Березня 2017 08:29
У Ковелі охоронець затримав чоловіка, який поцупив шоколад та печиво із кошика, в який небайдужі відвідувачі супермаркету приносили їжу для бійців АТО.

Про це повідомляють у штабі Автомайдану України.

Ця неприємна історія трапилась у понеділок, 27 лютого. Молодий хлопець, придбавши у супермаркеті 5 шоколадок та печиво, поклав їх у кошик громадської організації «Автомайдан України», які збирають та возять продукти для військових на схід. Охоронець супермаркету бачив, як хлопець поклав ці продукти, але за декілька хвилин той помітив, що солодощів у кошику уже не було.

На камері відеоспостереження помітили, що їжу з кошику дістав сивий чоловік. Наступного дня, 28 лютого, охоронець побачив саме того чоловіка, що у понеділок украв з кошику допомогу для наших захисників. Він його затримав та викликав поліцію.

«Керівник ГО написав заяву у ГУНП про скоєння злочину та притягнення до відповідальності Петрова Миколи Васильовича. Патрульні, відібравши пояснення в заявника та винуватця, склали відповідні протоколи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Сталін Показати IP 1 Березня 2017 08:27
І що, вертаємсяв 30-ті роки, за три шоколадки, два колоски в тюрму на 5-10 років....?
Сралін до Сталін Показати IP 1 Березня 2017 08:42
а що в наш час мішає всяким Петровим заробити грошики на ту шоколадку? чи наявність ліні дає дозвіл на крадіжку прикриваючись колосками? відать Петров зпух би з голоду без тих шоколадок
іванко до Сралін Показати IP 1 Березня 2017 10:35
Заробити на шоколадку мішає шоколадний король
да до іванко Показати IP 1 Березня 2017 11:49
он меня из дома не выпускает! и руки к ж**** пришил! теперь пропаду с голода, дайте шоколадку!
Кастрюлька Показати IP 1 Березня 2017 08:48
Icти можна тiльки активiстам!
Сергій Показати IP 1 Березня 2017 08:49
Ото вже спричинив охєрєнну шкоду. Злочинця в тюрму!!!!! Хлопці відкрийтке очі і дивіться як вас обкрадає вас ваш гарант з оточенням. Краще зверніть на це увагу і вживайте заходів. Смішно читати вашу заяву та пояснення суперкопів. Пан МИхайлевич Ви ж майор, невже Вам не відоме поняття таємниці слідства. Для чого внутрішні документи фотографувати і виставляти на показ. Не позортесь. Пан Шпига, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ,
Торі до Сергій Показати IP 1 Березня 2017 09:10
Згідна на 100%! Це десь не так давно була стаття, як наші суперкопи повернули загублені документи жінці. Ну прям подія року!!!!
лучанин Показати IP 1 Березня 2017 09:52
не всі товари ,які залишають для бійців АТО потрапляють до них на стіл.Вони повторно продаються в супермаркетах.
Людина Показати IP 1 Березня 2017 12:31
Людина має повне право подати на суд за виставлені на огляд документи та обличчя і це не тільки в цьому випадку. Це відбувається постійно. А на рахунок "сенсаційних" новин я просто не маю слів. В вільну хвилину хочеш почитати новини а не плітки і "сенсації" типу про повернення згуби. Від "новин" один негатив. Ну пишіть вже і про добрі справи, про людей, їх досягнення, активістів відмінників, про талановитих людей ... Вкрав чоловік шоколадку, то треба позорити, може голодний був, якби то депутат прихватив солодощі, а то бідна людина...Звичайно, крадіжка нікого не красить і інший навіть думки не допускає про таке, але для чого це виставляти? Не розумію... В таких випадках наказуйте, а не показові виступи робіть, щоб вже всі побачили.