Співак з Волині YAKTAK присвятив пісню батькам. Відео
![](/resize/450x253/r/files/news/2023/12-05/373243/maxresdefault.jpg)
Співак родом зі Старої Вижівки Ярослав Карпук, знаний за творчим іменем YAKTAK, випустив пісню та відеороботу, присвячену батькам. Музична композиція так і називається – «Батькам».
Кліп доступний на YouTube-каналі виконавця.
«Батьки бувають різні: в когось вже немає батьків, хтось з ними не спілкується, хтось може поговорити, як з найкращими друзями, а хтось набирає раз в три тижні. Але знаєте, ким би ми з вами не були, скільки б ми не бачились, де би нас не носило життя, батьки завжди в наших очах живуть. І їх мрії про те, щоби ми з вами були достойними та щасливими людьми. Завжди з нами, поки і ми ще тут.
Читати ще: «Ходив з гітарою по Луцьку, а мені давали 5 гривень». YAKTAK розповів луцьким студентам про перший кліп, псевдонім та Євробачення. Фото
В цьому кліпі я старався передати свої думки і емоції, але точно знаю, що кожен з вас має свою історію, якою би вона не була, і знаю, що точно кожен з вас по-своєму відчуває і знає, про що цей трек», – написав YAKTAK.Читати ще: Співак з Волині YAKTAK став співавтором нового треку українського співака BALSAM
Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що YAKTAK увійшов у десятку фіналістів нацвідбору на «Євробачення-2024», які поборються за право представити Україну на музичній першості. У фіналі він виступить із піснею Lalala.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Кліп доступний на YouTube-каналі виконавця.
«Батьки бувають різні: в когось вже немає батьків, хтось з ними не спілкується, хтось може поговорити, як з найкращими друзями, а хтось набирає раз в три тижні. Але знаєте, ким би ми з вами не були, скільки б ми не бачились, де би нас не носило життя, батьки завжди в наших очах живуть. І їх мрії про те, щоби ми з вами були достойними та щасливими людьми. Завжди з нами, поки і ми ще тут.
Читати ще: «Ходив з гітарою по Луцьку, а мені давали 5 гривень». YAKTAK розповів луцьким студентам про перший кліп, псевдонім та Євробачення. Фото
В цьому кліпі я старався передати свої думки і емоції, але точно знаю, що кожен з вас має свою історію, якою би вона не була, і знаю, що точно кожен з вас по-своєму відчуває і знає, про що цей трек», – написав YAKTAK.Читати ще: Співак з Волині YAKTAK став співавтором нового треку українського співака BALSAM
Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що YAKTAK увійшов у десятку фіналістів нацвідбору на «Євробачення-2024», які поборються за право представити Україну на музичній першості. У фіналі він виступить із піснею Lalala.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
То в ліс пішов, то чарку випив: волинянина судили за ухилення від мобілізації, а він пропускав засідання
Сьогодні 22:34
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 22:34
19-річна скороходка з Волині перемогла на відкритому чемпіонаті Франції з легкої атлетики
Сьогодні 22:16
Сьогодні 22:16
ВАКС обрав запобіжний захід нардепу Задорожньому, якого підозрюють у вимаганні хабаря
Сьогодні 21:38
Сьогодні 21:38
Судили волинянина, у якого вкрали крадений телефон![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 21:19
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 21:19
«Як ми працювали, то хай Бог милує і одвертає». Довгожителька з Новоукраїнки – про виселення, Голодомор і роботу в полі
Сьогодні 21:01
Сьогодні 21:01
Графік вимкнення електроенергії на Волині 18 липня
Сьогодні 20:23
Сьогодні 20:23
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.