Спіткнувся та впав на свій ніж: у Луцьку на заправці чоловік стікав кров'ю
![](/resize/450x221/r/files/news/2023/08-18/366886/s1.png)
«На автозаправці чоловік стікає кров’ю», – такий виклик сьогодні вранці отримали луцькі патрульні Олена Дзеблюк та Іван Савицький. Інспектори негайно вирушили за вказаною адресою – на вулицю Ківерцівську.
Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції.
Прибувши на місце, вони побачили громадян, що скупчилися навколо чоловіка, який лежав на землі. В останнього на грудях виднілася чимала рана, з якої невпинно пульсувала кров.
Поліцейські затиснули травмоване місце та контролювали стан потерпілого до приїзду швидкої допомоги. Також вони підтримували з громадянином розмову, аби той не знепритомнів. Чоловік розповів патрульним, що зранку поїхав в ліс по гриби, випадково спіткнувся та впав на свій ніж. Оскільки в лісі не було зв’язку, викликати медиків він не міг, тому сів у своє авто та самотужки дістався до міста.
Згодом на місце прибули медики, вони надали травмованому допомогу та госпіталізували його. Інспектори супроводили карету швидкої до лікувального закладу, де чоловіка поклали в реанімаційне відділення.
Ніколи не нехтуйте технікою безпеки під час використання колотих та ріжучих предметів. Ніж, зокрема, носіть у чохлі, не розташовуйте його на тілі біля життєво важливих органів. Також цих елементарних правил навчайте і своїх дітей.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції.
Прибувши на місце, вони побачили громадян, що скупчилися навколо чоловіка, який лежав на землі. В останнього на грудях виднілася чимала рана, з якої невпинно пульсувала кров.
Поліцейські затиснули травмоване місце та контролювали стан потерпілого до приїзду швидкої допомоги. Також вони підтримували з громадянином розмову, аби той не знепритомнів. Чоловік розповів патрульним, що зранку поїхав в ліс по гриби, випадково спіткнувся та впав на свій ніж. Оскільки в лісі не було зв’язку, викликати медиків він не міг, тому сів у своє авто та самотужки дістався до міста.
Згодом на місце прибули медики, вони надали травмованому допомогу та госпіталізували його. Інспектори супроводили карету швидкої до лікувального закладу, де чоловіка поклали в реанімаційне відділення.
Ніколи не нехтуйте технікою безпеки під час використання колотих та ріжучих предметів. Ніж, зокрема, носіть у чохлі, не розташовуйте його на тілі біля життєво важливих органів. Також цих елементарних правил навчайте і своїх дітей.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721309413)
Анонім
Показати IP
19 Серпня 2023 12:04
Повний піз**ож
Рада декриміналізувала крадіжки на суму до 3000 грн
Сьогодні 16:18
Сьогодні 16:18
Росія переховує кораблі у Новоросійську, але дрони Sea Baby діставатимуть і туди, – ВМС
Сьогодні 15:44
Сьогодні 15:44
Українцям слід готуватись до суттєвого підвищення податків
Сьогодні 15:28
Сьогодні 15:28
Безпека, кар’єра і здоров’я: в Луцьку обговорили стратегії розвитку молоді та реалізації молодіжної політики
Сьогодні 15:12
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 15:12
Куди піти в Луцьку: від четверга до четверга. Огляд
Сьогодні 14:54
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 14:54
15 років зволікань: з департаментом культури Волинської ОВА судитимуться через давні городища
Сьогодні 14:38
Сьогодні 14:38
Віддав життя за Україну: загинув волинянин Микола Ковальчук
Сьогодні 14:05
Сьогодні 14:05
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.