USD 41.35 41.65
  • USD 41.35 41.65
  • EUR 41.40 41.90
  • PLN 10.34 10.60

Спішив до коханої? П’яний лучанин за дві хвилини заліз на шостий поверх. Відео

25 Серпня 2021 12:56
У Луцьку чоловік заліз стіною на шостий поверх менше ніж за дві хвилини.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Те, як невідомий чоловік вправно і швидко дерся стіною багатоповерхівки, зафільмували перехожі. За їхніми словами, на шостий поверх чоловікові вдалося дістатися менше ніж за дві хвилини. Потім він спокійно проліз у прочинене вікно.

Чому у помешкання залазив у такий спосіб - невідомо. Але під відео лучани озвучили кілька версій – і те, що він був напідпитку, і те, що так він хотів дістатись до коханої.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Рауль Показати IP 25 Серпня 2021 13:02
круто
В . Показати IP 25 Серпня 2021 13:22
Круто очень круто!!!!!
123 Показати IP 25 Серпня 2021 13:40
Людина дурак а не павук.
Бабки на лавці Показати IP 25 Серпня 2021 14:02
Кажуть сусіди, шо він даремно ліз, бо вона йому так і дала ! Донизу спускався вже сміттєпроводом ! Але, кажуть, шо надія ше є !
Рауль до Бабки на лавці Показати IP 25 Серпня 2021 14:29
вот это обломали парню настроение
Гаргола Д.М. Показати IP 25 Серпня 2021 14:35
Цей хр.к під іменем Петро того заслужив, щоб його облити зеленкою. Надіюсь, щ зі мною згідні 70-75% громадян України.
Психопланетарій, Лип Показати IP 25 Серпня 2021 14:42
Сусід з площадки 6-го поверху нашого будинку по проспекту Соборності, що в м. Луцьку. Він кожного дня вікном кімнати таким чином виходить зі своєї квартири та кожного дня таким же аналогічним способом заходить. Наш сусід закінчив Київську муніципальну академію естрадного та циркового мистецтва. Нічого не поробите, він так лазить вже впродовж 2-х років. В м.Луцьку цирку немає, то сусід таким чином підтримує фізичну форму.
лінивець до Психопланетарій, Лип Показати IP 26 Серпня 2021 22:02
та шо у вас там за вулиця така? то з дахів2 рази уже самогубці падали то наркопритон закрили то людину-павука ловили...це соборності 20?
Хрен собачий Показати IP 25 Серпня 2021 15:22
Багата волинська земля на деб...лів. Хай би ще спробував назад без парашута і крил політати. :)
Експерт Показати IP 25 Серпня 2021 20:07
Та в Луцьку такі таланти живуть, ні де ви таких не зустрінете, в хорошому сенсі