Соковиті кебаби з авторськими соусами: в Луцьку відкрили новий заклад*
![](/resize/450x300/r/files/news/2023/06-09/362691/33w.jpg)
У 40-му мікрорайоні відкрили заклад швидкого харчування «Кебаб Луцьк».
Тут можна спробувати не тільки ароматні кебаби з соковитим курячим м’ясом і натуральними соусами, але й запашні хот-доги, ситні фірмові тарілки, хрустку картоплю фрі та завернуті в лаваш ковбаски, смажені на грилі. А ще – гарячі та прохолодні напої, морозиво.
Із нагоди відкриття в закладі діє спеціальна пропозиція: до кебабу та прохолодного напою – картопля фрі в подарунок.«Відбірні шматки курки, замаринованої в турецькому соусі, ми смажимо на вертикальному грилі, щоби кебаб був запашний і соковитий. Додаємо хрусткий мікс салатів, стиглий червоний помідор, лагідну мариновану цибулю. Усе – під авторським соусом, зробленим на кефірній основі. До слова, наш соус не містить кетчупу чи майонезу, тобто в нас можуть поїсти навіть ті, хто дотримується здорового харчування… Начинку загортаємо в лаваш – і готово!» – ділиться секретами приготування смачного кебабу кухар Роман.
Як додає, головне – якісні та свіжі продукти: «У нас – тільки такі. Щоранку перед відкриттям ми готуємо соус. Смак кебабу напряму залежить від соусу, тому ми розробили власну рецептуру – без кетчупу та майонезу».Той, хто не споживає м’яса, може обрати в «Кебаб Луцьк» сулугуні в лаваші. Крафтовий сир та червоний помідор із додаванням часникового соусу загортають у лаваш і готують на грилі до хрусткої скоринки.На відкриття до закладу завітала лучанка Анна. Вона вирішила скористатися акційною пропозицією: замовила класичний кебаб із холодним чаєм та отримала картоплю фрі в подарунок.
Дівчина розповідає: вона не любить страви з майонезом, тому кебаб із натуральним соусом – просто знахідка, до того ж, напрочуд смачна.Адреса: вулиця Домни Гордіюк, 42 (зупинка ТЦ «Глобус»).
Графік роботи: 10:00–22:00, без вихідних.
Контактний телефон: 096 370 71 04.
Сторінка в Instagram: instagram.com/lutsk_kebab.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Тут можна спробувати не тільки ароматні кебаби з соковитим курячим м’ясом і натуральними соусами, але й запашні хот-доги, ситні фірмові тарілки, хрустку картоплю фрі та завернуті в лаваш ковбаски, смажені на грилі. А ще – гарячі та прохолодні напої, морозиво.
Із нагоди відкриття в закладі діє спеціальна пропозиція: до кебабу та прохолодного напою – картопля фрі в подарунок.«Відбірні шматки курки, замаринованої в турецькому соусі, ми смажимо на вертикальному грилі, щоби кебаб був запашний і соковитий. Додаємо хрусткий мікс салатів, стиглий червоний помідор, лагідну мариновану цибулю. Усе – під авторським соусом, зробленим на кефірній основі. До слова, наш соус не містить кетчупу чи майонезу, тобто в нас можуть поїсти навіть ті, хто дотримується здорового харчування… Начинку загортаємо в лаваш – і готово!» – ділиться секретами приготування смачного кебабу кухар Роман.
Як додає, головне – якісні та свіжі продукти: «У нас – тільки такі. Щоранку перед відкриттям ми готуємо соус. Смак кебабу напряму залежить від соусу, тому ми розробили власну рецептуру – без кетчупу та майонезу».Той, хто не споживає м’яса, може обрати в «Кебаб Луцьк» сулугуні в лаваші. Крафтовий сир та червоний помідор із додаванням часникового соусу загортають у лаваш і готують на грилі до хрусткої скоринки.На відкриття до закладу завітала лучанка Анна. Вона вирішила скористатися акційною пропозицією: замовила класичний кебаб із холодним чаєм та отримала картоплю фрі в подарунок.
Дівчина розповідає: вона не любить страви з майонезом, тому кебаб із натуральним соусом – просто знахідка, до того ж, напрочуд смачна.Адреса: вулиця Домни Гордіюк, 42 (зупинка ТЦ «Глобус»).
Графік роботи: 10:00–22:00, без вихідних.
Контактний телефон: 096 370 71 04.
Сторінка в Instagram: instagram.com/lutsk_kebab.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 11
![](/public/images/user_no_foto.png?1721668800)
Віка
Показати IP
9 Червня 2023 17:53
а в чому різниця між кебабом і шаурмою?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721668800)
Ще не зовсім свідоми до Віка
Показати IP
9 Червня 2023 18:47
І одне і друге біля запашного борщу та соковитих котлет і близько не ходили
![](/public/images/user_no_foto.png?1721668800)
Уася до Віка
Показати IP
10 Червня 2023 15:07
Кебаб - в лаваш не загортають, отже - це шаурма.
Начинка - однакова, але кебаб в спеціальні коржі загортають, а шаурму можна в лаваш, чи в піту і т.п.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721668800)
Петро
Показати IP
9 Червня 2023 18:31
Шаурма робиться із майонезу і квашених огірків, хотете ще залийте кетчупом і насолоджуйтесь
![](/public/images/user_no_foto.png?1721668800)
Правда
Показати IP
9 Червня 2023 18:33
Який це 40-вий, зупинка біля Торби
![](/public/images/user_no_foto.png?1721668800)
Уася до Правда
Показати IP
10 Червня 2023 12:44
Не місцевий? це 40-й квартал, Відродження - 33, а Гордіюк - це вже 40-й.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721668800)
Тарас
Показати IP
9 Червня 2023 21:10
Пробував дуже смачна
![](/public/images/user_no_foto.png?1721668800)
Брахман
Показати IP
9 Червня 2023 23:02
Молодці! Обов'язково прийду на тест драйв))
![](/public/images/user_no_foto.png?1721668800)
Дмитро
Показати IP
11 Червня 2023 14:44
Дуже часто куштував справжню арабську шаурму тому можу з впевненістю сказати найкраща шаурма в луцьку
![](/public/images/user_no_foto.png?1721668800)
Максим
Показати IP
11 Червня 2023 15:18
Кебаб це назва турецька шаурми
І I love Kebab щайдіть спитайте чому в них така сама)
![](/public/images/user_no_foto.png?1721668800)
Ігор
Показати IP
11 Червня 2023 22:20
Спробували, так, рекомендую!
«Зі стебла можливі чудеса»: волинські майстри заготовляють матеріал для соломоплетіння
Сьогодні 19:49
Сьогодні 19:49
Закінчилася Волинь, а з нею і дорога: чи відремонтують на Рівненщині 11 км міжнародної траси
Сьогодні 19:30
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 19:30
«Жінка мене підставила, я з війни вернувся»: у Луцьку затримали чоловіка за підпал квартири
Сьогодні 18:51
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 18:51
Тримався 17 років: українки оновили національний рекорд на юніорському Євро з легкої атлетики, серед них – волинянки
Сьогодні 17:51
Сьогодні 17:51
У Криму зносять останню українську церкву
Сьогодні 17:34
Сьогодні 17:34
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.