Сьогодні з полону звільнили прикордонницю з Волині
![](/resize/450x252/r/files/news/2022/10-17/348753/59fe910eba1310ff.jpg)
З російського полону у рідний Нововолинськ повертається захисниця Аліна Паніна.
Про це повідомив міський голова Борис Карпус.
«Наша Захисниця Аліна Паніна повертається у рідний Нововолинськ. Місто чекає з широкими обіймами. Віримо, що всі наші Герої скоро повернуться у свої домівки з Перемогою!» - йдеться у дописі.
Як повідомляли, сьогодні Україна звільнила з полону 108 жінок. Серед них - і волинська прикордонниця Аліна Паніна. Разом з нею у полон потрапив ще один мешканець Нововолинська, прикордонник Ілля Музика. Дівчина потрапила у полон із Азовсталі, а Ілля - після прориву із заводу «Ілліча».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомив міський голова Борис Карпус.
«Наша Захисниця Аліна Паніна повертається у рідний Нововолинськ. Місто чекає з широкими обіймами. Віримо, що всі наші Герої скоро повернуться у свої домівки з Перемогою!» - йдеться у дописі.
Як повідомляли, сьогодні Україна звільнила з полону 108 жінок. Серед них - і волинська прикордонниця Аліна Паніна. Разом з нею у полон потрапив ще один мешканець Нововолинська, прикордонник Ілля Музика. Дівчина потрапила у полон із Азовсталі, а Ілля - після прориву із заводу «Ілліча».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Помер волинський захисник Микола Совира
Сьогодні 11:45
Сьогодні 11:45
У Кракові поляки напали на компанію українців і відрізали 17-річному хлопцю палець мачете
Сьогодні 11:12
Сьогодні 11:12
ЗСУ за добу відмінусували 1 110 окупантів та 36 ББМ
Сьогодні 10:22
Сьогодні 10:22
У місті на Волині в кар’єрі виявили тіло жінки
Сьогодні 10:06
Сьогодні 10:06
У Луцьку провели творчий воркшоп для жінок-лідерок області
Сьогодні 09:49
Сьогодні 09:49
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.