Сьогодні «Волинь» на виїзді зіграє з вінницькою «Нивою»
![](/resize/450x284/r/files/news/2021/08-18/320985/20210817173725.jpg)
Сьогодні луцька «Волинь» у Вінниці зіграє з «Нивою». Матч розпочнеться о 17:30. Пряма трансляція – YouTube.
Про це інформує клубна пресслужба лучан.
Ще минулого року вінничани пасли задніх у Другій лізі, однак після низки змін у клубі оптимістично дивляться вперед. Команді Володимира Циткіна вдалося суттєво піднятися у таблиці попереднього сезону, та й нинішній після мінімальної поразки «Епіцентру» продовжився солідними сімома очками у трьох поєдинках. Як зазвичай, чи не головною загрозою у вінничан є граючий президент клубу Артур Загорулько – єдиний, хто у складі «біло-зелених» цього сезону забив більше, ніж одного разу. Разом із тим, команда влітку отримала непогане підсилення на чолі з нападником Антоном Брижчуком та добре знайомим Першій лізі Костянтином Граматіком, тож не дивно, якщо й на кубковому фронті ці хлопці намагатимуться пройти якнайдалі.
Волиняни в останньому матчі добряче намучилися з «Ужгородом», однак в драматичному матчі зуміли врятувати нічию та залишилися без поразок на старті сезону, а автор рятівного голу – Максим Войтіховський – справедливо потрапив до символічних збірних туру. Досить ймовірно, що на кубковому фронті за дуже щільного графіку Альберт Шахов дасть зіграти тим, хто отримував мало ігрового часу в поєдинках Першої ліги. В будь-якому разі, попри важливість саме чемпіонату України, команда намагатиметься продемонструвати свої найкращі якості й у Кубку України – до Вінниці «хрестоносці» поїхали здобувати перемогу.VERSUS
Загалом команди мають досить велику історію протистоянь з невеликою перевагою вінничан, однак останнє з них відбулося майже два десятки років тому – тоді господарі майбутнього матчу виступали під назвою ФК «Вінниця», а у своєму тріумфальному першоліговому сезоні «Волинь» здобула дві перемоги – 5:1 у Луцьку та 1:0 на виїзді.
Разом з тим, свіжі у пам’яті баталії «Ниви» проти «Волині-2» у попередньому сезоні Другої ліги чемпіонату України. На початку змагань «хрестоносці» на гол Ярослава Браславського відповіли взяттями воріт від Максима Войтіховського, Назарія Богомаза та Вадима Лучки – 3:1. А навесні підопічні Альберта Шахова уже поступилися у Вінниці – 0:3.
Статистика «Волині» проти «Ниви»: 66 матчів, 22 перемоги, 16 нічиїх, 28 поразок, різниця 69:81
Вдома: 33 матчі, 18 перемог, 10 нічиїх, 5 поразок, різниця 49:21
У гостях: 33 матчі, 4 перемоги, 6 нічиїх, 23 поразки, різниця 20:60
У чемпіонатах України: 16 матчів, 7 перемог, 2 нічиї, 7 поразок, різниця 21:22
АРБІТРИ
Головний арбітр матчу – Сергій Задиран з Київської області. Минулого сезону він працював на двох матчах «Волині»: у першому з них наша команда на виїзді перемогла «Альянс» (2:0), а потім з таким самим рахунком поступилася наприкінці чемпіонату в Івано-Франківську тамтешньому «Прикарпаттю».
Асистенти арбітра – Віктор Аврамчук (Київська обл.), Володимир Алавук (Київ). Резервний арбітр – Артем Гординський (Вінниця). Спостерігач арбітражу – Микола Даневич (Київ).
ВІЗИТІВКА
Суперник – «Нива» (Вінниця)
Рік заснування: 1958
Кольори клубу: біло-зелені
Головний тренер: Володимир Циткін
Місце в групі А Другої ліги: 4 (4 матчі, 2 перемоги, 1 нічия, 1 поразка, різниця голів 8:5, 7 очок)
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформує клубна пресслужба лучан.
Ще минулого року вінничани пасли задніх у Другій лізі, однак після низки змін у клубі оптимістично дивляться вперед. Команді Володимира Циткіна вдалося суттєво піднятися у таблиці попереднього сезону, та й нинішній після мінімальної поразки «Епіцентру» продовжився солідними сімома очками у трьох поєдинках. Як зазвичай, чи не головною загрозою у вінничан є граючий президент клубу Артур Загорулько – єдиний, хто у складі «біло-зелених» цього сезону забив більше, ніж одного разу. Разом із тим, команда влітку отримала непогане підсилення на чолі з нападником Антоном Брижчуком та добре знайомим Першій лізі Костянтином Граматіком, тож не дивно, якщо й на кубковому фронті ці хлопці намагатимуться пройти якнайдалі.
Волиняни в останньому матчі добряче намучилися з «Ужгородом», однак в драматичному матчі зуміли врятувати нічию та залишилися без поразок на старті сезону, а автор рятівного голу – Максим Войтіховський – справедливо потрапив до символічних збірних туру. Досить ймовірно, що на кубковому фронті за дуже щільного графіку Альберт Шахов дасть зіграти тим, хто отримував мало ігрового часу в поєдинках Першої ліги. В будь-якому разі, попри важливість саме чемпіонату України, команда намагатиметься продемонструвати свої найкращі якості й у Кубку України – до Вінниці «хрестоносці» поїхали здобувати перемогу.VERSUS
Загалом команди мають досить велику історію протистоянь з невеликою перевагою вінничан, однак останнє з них відбулося майже два десятки років тому – тоді господарі майбутнього матчу виступали під назвою ФК «Вінниця», а у своєму тріумфальному першоліговому сезоні «Волинь» здобула дві перемоги – 5:1 у Луцьку та 1:0 на виїзді.
Разом з тим, свіжі у пам’яті баталії «Ниви» проти «Волині-2» у попередньому сезоні Другої ліги чемпіонату України. На початку змагань «хрестоносці» на гол Ярослава Браславського відповіли взяттями воріт від Максима Войтіховського, Назарія Богомаза та Вадима Лучки – 3:1. А навесні підопічні Альберта Шахова уже поступилися у Вінниці – 0:3.
Статистика «Волині» проти «Ниви»: 66 матчів, 22 перемоги, 16 нічиїх, 28 поразок, різниця 69:81
Вдома: 33 матчі, 18 перемог, 10 нічиїх, 5 поразок, різниця 49:21
У гостях: 33 матчі, 4 перемоги, 6 нічиїх, 23 поразки, різниця 20:60
У чемпіонатах України: 16 матчів, 7 перемог, 2 нічиї, 7 поразок, різниця 21:22
АРБІТРИ
Головний арбітр матчу – Сергій Задиран з Київської області. Минулого сезону він працював на двох матчах «Волині»: у першому з них наша команда на виїзді перемогла «Альянс» (2:0), а потім з таким самим рахунком поступилася наприкінці чемпіонату в Івано-Франківську тамтешньому «Прикарпаттю».
Асистенти арбітра – Віктор Аврамчук (Київська обл.), Володимир Алавук (Київ). Резервний арбітр – Артем Гординський (Вінниця). Спостерігач арбітражу – Микола Даневич (Київ).
ВІЗИТІВКА
Суперник – «Нива» (Вінниця)
Рік заснування: 1958
Кольори клубу: біло-зелені
Головний тренер: Володимир Циткін
Місце в групі А Другої ліги: 4 (4 матчі, 2 перемоги, 1 нічия, 1 поразка, різниця голів 8:5, 7 очок)
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721953207)
103
Показати IP
18 Серпня 2021 15:45
Сьогодні луцька «Волинь» у Вінниці зіграє з «Нивою», і програє!!!
Не пішов на пенсію через нудьгу: в США 94-річного чоловіка визнали найстарішим водієм автобуса у світі
Сьогодні 00:36
Сьогодні 00:36
26 липня: свята, події, факти. Горохів отримав Магдебурзьке право та День парашутиста
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Землю накриє подвійний метеоритний дощ: коли та як дивитися
25 Липня 2024 23:46
25 Липня 2024 23:46
«Це диво, такого ніде на планеті немає»: у Каховському водосховищі вирує життя, – The Guardian
25 Липня 2024 23:29
25 Липня 2024 23:29
На Волині громади залучили понад 1,5 млн грн туристичного збору
25 Липня 2024 23:11
25 Липня 2024 23:11
Ухилення від мобілізації: чи відправили шкільного кочегара з Волині за ґрати
25 Липня 2024 22:53
25 Липня 2024 22:53
Третині українців вистачає грошей тільки на їжу і складно купувати одяг, – Центр Разумкова
25 Липня 2024 22:35
25 Липня 2024 22:35
Волинські аграрії завершують збір озимої пшениці
25 Липня 2024 22:17
25 Липня 2024 22:17
На Волині перейменують 115 вулиць
25 Липня 2024 21:59
25 Липня 2024 21:59
Тарифи на мобільний зв'язок зростуть на 50%, – експерт
25 Липня 2024 21:41
25 Липня 2024 21:41
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.