Смертельна аварія в Луцькому районі: повідомили про стан півторарічної дівчинки
![](/resize/450x309/r/files/news/2023/11-01/371290/67.jpg)
У дорожньо-транспортній пригоді, яка трапилася 31 жовтня поблизу села Софіївка Луцького району, загинула 26-річна жінка та травмувалася півторарічна дитина. Нині дівчинка переведена у неврологічне відділення Волинської обласної дитячої лікарні.
Про це Інформаційному агентству Волинські Новини розповів медичний директор з хірургічної роботи Волинського обласного територіального медобʼєднання захисту материнства і дитинства Ігор Дородних.
Лікар зазначив, що наразі стан дитини середньої важкості. Лікарі проводять усі необхідні дії. Дівчинку вже перевели у неврологічне відділення.
Нагадаємо, правоохоронці за фактом ДТП внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Триває слідство.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це Інформаційному агентству Волинські Новини розповів медичний директор з хірургічної роботи Волинського обласного територіального медобʼєднання захисту материнства і дитинства Ігор Дородних.
Лікар зазначив, що наразі стан дитини середньої важкості. Лікарі проводять усі необхідні дії. Дівчинку вже перевели у неврологічне відділення.
Нагадаємо, правоохоронці за фактом ДТП внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Триває слідство.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На Сумщині загинув десантник з Горохова Дмитро Міцевський
Сьогодні 16:24
Сьогодні 16:24
Поїхав велосипедом і зник: поліція розшукує жителя Ратного
Сьогодні 15:35
Сьогодні 15:35
У Луцькій громаді перейменували ліцей![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 15:19
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 15:19
У чотирьох ліцеях Луцької громади оберуть нових директорів![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 14:47
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 14:47
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.