USD 41.15 41.55
  • USD 41.15 41.55
  • EUR 41.35 41.65
  • PLN 10.45 10.62

Скільки українців готові захищати країну зі зброєю в руках

15 Жовтня 2020 07:40
Територіальну цілісність України у випадку виникнення відповідної загрози готові зі зброєю в руках захищати 59% українців. У 2019-му році таких було 56%, 2017 – 54%, 2012 – 33%.

Про це свідчать результати опитування Соціологічної групи Рейтинг, пише Главред.

Відзначається, що більше позитивних відповідей було серед чоловіків, респондентів середнього віку і серед людей з відносно високими доходами.

Водночас однозначно не готові брати зброю в руки для захисту територіальної цілісності 19% (у 2019 – 25%) респондентів, скоріше не готові – 14% (10%). Ще 9% не змогли відповісти на запитання.

Також 85% громадян назвали себе патріотами країни.

Опитування проводилося з 10 по 12 жовтня серед 2000 респондентів по всій Україні, крім тимчасово окупованих територій. Опитували телефоном з використанням комп’ютера, похибка – не вище 2,2%.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Україна Показати IP 15 Жовтня 2020 09:00
Проти кацапів усі вийдуть воювати не сумнівайтесь опитувальщики!!!!
Дідо до Україна Показати IP 15 Жовтня 2020 11:06
Гигиги, хто піде, ти підеш? У мене після майдану активні учасники казали що з тилу більше зробити можуть за а на Майдані з родичами були, один вже в Німеччині. Другий раптово згадав що має троє дітей, воює в фейсбуці. І мені воно не здалося. Певно тобі доведеться брати рушницю і вперед. Ги.
777 до Україна Показати IP 15 Жовтня 2020 11:56
Диван не забудь взять с собой.клавиатуру и памперс.воин суровый.хохол могучий!
Луч Показати IP 15 Жовтня 2020 11:42
Це провокаційне опитування по суті, в нас є діюча армія це обов'язок військових ми за це сплачуємо усілякі податки, а коли країна обявить мобілізацію то це наш обов'язк і ніяк по іншому!!!
55 Показати IP 15 Жовтня 2020 12:01
А до нас ніхто не збирається вторгатись, ми давно добровільно вже все, що треба здали. Америка і Європа давно нами рулять, але так як вигідно їм, а не нам. Росії це також не треба, нариватись на неприємності для себе. Вони знають, що ми вже колонія. 85 відсотків патріотів, які готові один одного в ложці води втопити
Я до 55 Показати IP 15 Жовтня 2020 18:48
85 відсотків патріотів, - не патріотів а дуриків що з прапорами скачуть
Герой труда Показати IP 16 Жовтня 2020 04:11
Как до военкомата то хрен кого затянишь все в Польше клубнику собирают
украинец Показати IP 16 Жовтня 2020 10:50
Для призыва по ночам в кафешках ловите призывников , а тут фейковая соцгруппа показует липовый опрос .
григорій Показати IP 16 Жовтня 2020 16:06
Наііть це опитування показує,шо молоді і ця вйна чужа...То ж в Україні потрібен мир....І накше ні кому буде,не те шо воювати,а і жити...
Игорь Показати IP 16 Жовтня 2020 21:36
За что воевать, за беззаконие, за собачью жизнь.
Мда уж... Показати IP 17 Жовтня 2020 04:34
Они все в основном воюют в фейсбуке)))
Гена Показати IP 30 Жовтня 2020 19:36
Прежде чем тратить огромные деньги на оборону, нужно создать для людей тот уровень жизни, который они захотят защищать. К.Г.Маннергейм. Когда население постоянно грабят непомерными тарифами ,налогами , штрафами и прочей хренью , не думаю,что кто-то пойдет защищать это государство.
Андрій Показати IP 7 Грудня 2020 11:34
2014-15 роки показали скільки готові!
Вольт Показати IP 11 Грудня 2020 05:44
За что воевать ? За то чтобы ихние мажоры давили наших детей ,,мерседесами,, ? Никогда!!
влад Показати IP 1 Січня 2021 17:03
ага а сколько процентов перейдет на сторону рф? а кто ж вам скажет)))) это маленький секрет большой такой компании ))) удачи ребята , если эта война и будет то она будет короткой а почему а потому что нато сцикливые гиены и х они помогут будьте уверены и не сомневайтесь , и в течении суток все что касается обороны скл и т.д просто згорят потому как про страны как друшляк)))
Stas Lesko Показати IP 4 Січня 2021 10:59
Ну да, ну да... То то волонтеры пишут как ВСУ "классно" воюется! Да и сами воины свiтла в конце туннеля не отстают. Сколько по минным полям в сторону РФ бегут? Сколько дезертируют? Вот только очередной вояка отличился! Так что я эту "войну" представляю! Через пару часов после начала армия еуропы дружно уйдет в плен.
Ciрий Показати IP 4 Січня 2021 18:07
А що саме захищати - прапор, герб чи гiмн?