USD 40.90 41.30
  • USD 40.90 41.30
  • EUR 41.15 41.50
  • PLN 10.40 10.55

Скільки коштує утримання одного солдата в Україні та світі. Інфографіка

28 Квітня 2018 11:51
Міністр оборони України Степан Полторак розповів, що на сьогодні утримання одного українського солдата коштує армії 12 тисяч доларів на рік.

Про це міністр розповів в інтерв’ю "BBC News Україна".

Полторак також розповів, що один солдат США коштує 510 тисяч доларів на рік, Великобританії – 250 тисяч фунтів стерлінгів, Німеччини – 220 тисяч доларів, Польщі – 100 тисяч доларів, Росії – 83 тисячі доларів, Литви – близько 80 тисяч доларів, Албанії – 20 тисяч доларів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
a Показати IP 28 Квітня 2018 12:04
це він хвастається?
Бодя Показати IP 28 Квітня 2018 12:20
А чого не рахують вартість утримання одного палкана чи генерала ,думаю тут сума з 6-ма нолями в доларах вийде на кожне рило
"Пасивіст" Показати IP 28 Квітня 2018 12:31
Якби трохи менше крали, то і на солдата більше залишалося.
dd до "Пасивіст" Показати IP 28 Квітня 2018 13:40
Но но! Якщо враховувати заяви про наймогутнішу армію Європи, то в нас наоборот не крадуть. Це в них крадуть