Скільки контрабанди вилучили на Волинській митниці з початку року
![](/resize/450x257/r/files/news/2023/06-14/362913/skilki-kontrabandi-viluchili-9c68a763491b63da01f93935dfb1fa01.png)
За п’ять місяців поточного року Волинська митниця направила до правоохоронців 59 повідомлень про виявлені порушення, що містили ознаки контрабанди чи інших злочинів (незаконне поводження зі зброєю, підроблення документів, нецільове використання гуманітарної допомоги тощо).
Про це повідомили у пресслужбі митниці.
Також за цей період було запроваджено 189 справ про порушення митних правил фізичними чи юридичними особами. Загальна сума започаткованих справ за складеними протоколами становить 43,7 мільйона гривень.
Майже третина з них, а саме 55 справ, була ініційована митниками за ознаками статті 471 Митного кодексу: «недекларування товарів, що переміщуються через митний кордон України громадянами». Тепер ці порушення караються переважно штрафами, розмір яких залежить від категорії товару, з конфіскацією таких товарів або без такої.
Тож у структурі тимчасово вилучених предметів правопорушення левова частина, а саме 97 відсотків справ, припадає на статтю 483 Митного кодексу: «дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю».
Фактично цьогоріч у січні-травні у порушників тимчасово, до остаточного рішення суду, вилучили на склад митного органу товарів у 50 справах на суму 19,7 мільйонів гривень.
З них:
товарів продовольчої групи на суму 1,4 млн грн;
товарів промислової групи на суму 14,8 млн грн;
тютюнових виробів – понад 10 тис штук;
15 транспортних засобів;
лісоматеріалів на суму 0,011 млн грн;
лікарських засобів на суму 0,071 млн грн;
2 справи незаконного переміщення культурних цінностей.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у пресслужбі митниці.
Також за цей період було запроваджено 189 справ про порушення митних правил фізичними чи юридичними особами. Загальна сума започаткованих справ за складеними протоколами становить 43,7 мільйона гривень.
Майже третина з них, а саме 55 справ, була ініційована митниками за ознаками статті 471 Митного кодексу: «недекларування товарів, що переміщуються через митний кордон України громадянами». Тепер ці порушення караються переважно штрафами, розмір яких залежить від категорії товару, з конфіскацією таких товарів або без такої.
Тож у структурі тимчасово вилучених предметів правопорушення левова частина, а саме 97 відсотків справ, припадає на статтю 483 Митного кодексу: «дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю».
Фактично цьогоріч у січні-травні у порушників тимчасово, до остаточного рішення суду, вилучили на склад митного органу товарів у 50 справах на суму 19,7 мільйонів гривень.
З них:
товарів продовольчої групи на суму 1,4 млн грн;
товарів промислової групи на суму 14,8 млн грн;
тютюнових виробів – понад 10 тис штук;
15 транспортних засобів;
лісоматеріалів на суму 0,011 млн грн;
лікарських засобів на суму 0,071 млн грн;
2 справи незаконного переміщення культурних цінностей.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1723094457)
Макс
Показати IP
15 Червня 2023 08:43
Це все показуха , краще розкажіть про здобутки Бурдейного , Веремчука , про призначених хапуг з сбу від Баканова та колі Тіщенка , про нічні кортежі з контрабасом які супроводжує поліція, про систему хабарів Е-шлях в яку прикордонники вносять дезертирів за 300 баксів, як чергу на кордоні можна об'їхати за 100 - 200 баксів.
А ще розкажіть чому насправді польскі фермери та перевізники перекривають кордон.
Думаю трохи правди не завадить Слава Корупції
Чотири роки провели в луцькому СІЗО: підозрювані в крадіжці на $60 тисяч відправилися на передову
Сьогодні 08:10
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 08:10
У Луцьку в суботу обмежать рух транспорту перед замком, а від сьогодні перекриють проїзд з вул. Клима Савура на Перемоги
Сьогодні 07:14
Сьогодні 07:14
На 46 тисяч більше, ніж у червні: у липні різко зроста кількість охочих поїхати за кордон, – Волинська митниця
Сьогодні 06:42
Сьогодні 06:42
Чому одних людей комарі кусають постійно, а інших – ні?
Сьогодні 00:11
Сьогодні 00:11
8 серпня: свята, події, факти. День військ зв’язку в Україні та Міжнародний день кота![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
Рекордна хвиля тепла в Антарктиді: температура піднялася на 30 градусів вище за норму
7 Серпня 2024 23:36
7 Серпня 2024 23:36
У луцькому дитсадку замінять старі вікна![](/public/images/logo.png)
7 Серпня 2024 23:27
![](/public/images/logo.png)
7 Серпня 2024 23:27
Громади Волині залучили майже 5 мільярдів гривень податків
7 Серпня 2024 23:09
7 Серпня 2024 23:09
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.