Скільки доходів отримали громади Камінь-Каширщини від заготівлі лісової продукції
![](/resize/450x349/r/files/news/2023/10-02/369465/384407570_624920546494442_5961732280678136973_n.jpg)
До місцевих бюджетів міської, селищних і сільських рад Камінь-Каширщини надійшло понад 948 тис. грн рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів. Йдеться про заготівлю сировини, серед якої левова частина – ягоди чорниці.
Про це інформують у Камінь-Каширській РВА.
Розподіл виглядає таким чином:
Маневицька ТГ – 232,3 тис. грн;
Камінь-Каширська ТГ – 230,6 тис. грн;
Сошичненська ТГ – 221 тис. грн;
Любешівська ТГ – 144,5 тис. грн;
Прилісненська ТГ – 119,6 тис. грн.
Відповідні цифри озвучила начальниця відділу житлово-комунального господарства та екології Орина Чосік у ході апаратної наради 2 жовтня.
Читати ще: Як на Волині триває сезон збору чорниць
«Ці дані проміжні. Сезон чорниці завершений, але триває збір іншої ягідної продукції та грибів, – наголосила Орина Петрівна. – Нагадаю, що заготівлю дарів природи для потреб комерційної та виробничої діяльності проводять на підставі спеціального дозволу – лісового квитка, тільки в межах відведених ділянок лісу та виділеного ліміту. З огляду на дію правового режиму воєнного стану, цей процес проходить лише на визначених територіях. Тож, аби отримати додаткові надходження, органи місцевого самоврядування повинні дбати про легальний хід заготівлі».
За словами доповідачки, протягом січня-вересня 2023 року до районної профільної комісії звернулися 44 суб’єкти господарювання із заявками на виділення лімітів.
Читати ще: Ціна залежить від машини покупця: що і за скільки продають селяни на волинських дорогах
«Бачимо, що лісові ресурси залишаються важливим джерелом додаткових бюджетних надходжень, які дозволяють профінансувати видатки на соціальні питання чи заходи оборонного характеру. Щоб громади отримали передбачені законом податки, повинен бути належний контроль за виконанням заготівельниками їхніх зобов’язань», – підсумувала начальниця РВА Ольга Ващук.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформують у Камінь-Каширській РВА.
Розподіл виглядає таким чином:
Маневицька ТГ – 232,3 тис. грн;
Камінь-Каширська ТГ – 230,6 тис. грн;
Сошичненська ТГ – 221 тис. грн;
Любешівська ТГ – 144,5 тис. грн;
Прилісненська ТГ – 119,6 тис. грн.
Відповідні цифри озвучила начальниця відділу житлово-комунального господарства та екології Орина Чосік у ході апаратної наради 2 жовтня.
Читати ще: Як на Волині триває сезон збору чорниць
«Ці дані проміжні. Сезон чорниці завершений, але триває збір іншої ягідної продукції та грибів, – наголосила Орина Петрівна. – Нагадаю, що заготівлю дарів природи для потреб комерційної та виробничої діяльності проводять на підставі спеціального дозволу – лісового квитка, тільки в межах відведених ділянок лісу та виділеного ліміту. З огляду на дію правового режиму воєнного стану, цей процес проходить лише на визначених територіях. Тож, аби отримати додаткові надходження, органи місцевого самоврядування повинні дбати про легальний хід заготівлі».
За словами доповідачки, протягом січня-вересня 2023 року до районної профільної комісії звернулися 44 суб’єкти господарювання із заявками на виділення лімітів.
Читати ще: Ціна залежить від машини покупця: що і за скільки продають селяни на волинських дорогах
«Бачимо, що лісові ресурси залишаються важливим джерелом додаткових бюджетних надходжень, які дозволяють профінансувати видатки на соціальні питання чи заходи оборонного характеру. Щоб громади отримали передбачені законом податки, повинен бути належний контроль за виконанням заготівельниками їхніх зобов’язань», – підсумувала начальниця РВА Ольга Ващук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У шести громадах Волині відтепер є консультанти Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?»
Сьогодні 07:15
Сьогодні 07:15
Інвентаризація підорлика великого: в нацпарку на Волині закільцювали червонокнижне пташеня
Сьогодні 06:46
Сьогодні 06:46
2 серпня: свята, події, факти. Міжнародний день голокосту ромів та патент на колючий дріт
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Євросоюзі набув чинності перший у світі закон про штучний інтелект
1 Серпня 2024 23:38
1 Серпня 2024 23:38
У Венеції запровадили нові обмеження для туристів
1 Серпня 2024 23:18
1 Серпня 2024 23:18
Тричі вдарив по голові молотком: волинянину повідомили про підозру в замаху на вбивство
1 Серпня 2024 23:00
1 Серпня 2024 23:00
«Херсонський кавун» отримав статус бренду в Україні
1 Серпня 2024 22:39
1 Серпня 2024 22:39
Патрульний з Волині отримав нагороду «Золотий хрест»
1 Серпня 2024 22:21
1 Серпня 2024 22:21
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.