USD 41.05 41.37
  • USD 41.05 41.37
  • EUR 41.15 41.50
  • PLN 10.40 10.60

Скандальний ректор ЛНТУ Савчук відзначився сексистським жартом: реакція соцмереж

14 Жовтня 2020 13:59
В.о. ректора Луцького національного технічного університету Петро Савчук дуже специфічно прокоментував зняття двох кандидатур на виборах ректора на підтримку Ірини Вахович. Савчук заявив, що в нього є «колосальна перевага» – він єдиний чоловік серед кандидатів, пише Під прицілом.

«Товариство! Таким чином, після сьогоднішніх дебатів «вижило» (залишилось) лише четверо кандидатів:

Вахович Ірина Михайлівна – доктор економічних наук, професор;

Ковальчук Олена Сергіївна – доктор педагогічних наук, професор;

Ляшенко Оксана Миколаївна – доктор економічних наук, професор;

Савчук Петро Петрович – доктор технічних наук, професор.

Тепер у мене колосальні переваги:

1. Я єдиний чоловік в цій компанії, тому всі дівчата будуть за мене!

2. Я єдиний технар, і всі технарі точно будуть за мене!

PS: як Ви думаєте, це нічний жарт?», – написав у Facebook Савчук о 2 годині ночі. Залишається лише здогадуватись, в якому стані в будній день ректор міг залишити таке повідомлення серед ночі.

Читайте також: Перевірка в ЛНТУ: в.о.ректора Петро Савчук систематично порушував закон. Документ

Проте користувачі соцмереж не розділили його піднесений настрій. Савчуку прямо заявили, що все його ректорство – це суцільний недолугий жарт. А сексистські висловлювання – зовсім не рівень ректора.
Акцент на статі аж ніяк не робить честі ректору та показує негативне обличчя вузу. На це звернули увагу й інші користувачі мережі.
Проте на цьому хвиля критики не стихла. Савчук, який балотується в депутати облради від «Слуги народу», розмістив в соцмережі логотип партії, що спровокувало хвилю обурення. Йому пригадали і політичну проституцію, та й інтелектуальний рівень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Qwerty Показати IP 14 Жовтня 2020 14:29
В технічному університеті повинна керувати людина зтехнічною освітою .
Петро до Qwerty Показати IP 14 Жовтня 2020 18:30
Перш за все з розумом, ніяка освіта розуму не дає! Щоб користуватись наданою освітою розум теж потрібен. Наявність пісюна розуму не добавить
Колектив до Qwerty Показати IP 14 Жовтня 2020 21:21
Наявність технічної освіти не доводить наявність розуму. Тим паче, коли мова йде про Савчука!
Катя Показати IP 14 Жовтня 2020 14:34
Одоробало дурне.
Анонім Показати IP 14 Жовтня 2020 20:38
Пока царі на тронє, с царями все в ладу. 5 років все було добре, а зараз дійшло.
Самсон Показати IP 14 Жовтня 2020 21:44
А хіба професор Рудь не балотується? Він також чоловік. І Редько також наче виставляв свою програму. Але все таки технічним внз не мають керувати педагоги чи економісти, бо йому тоді точно кінець.
Клеопатра до Самсон Показати IP 14 Жовтня 2020 21:59
Якщо ви не знаєте останніх новин щодо Рудя і Редька, то ви не працівник ЛНТУ і значить ви зовсім не орієнтуєтеся хто керує зараз університетом! Те що зараз керує- то біда для університету! (Хоча технар) Але , якщо оте і далі буде керувати, от тоді точно прийде кінець університету.
Самсон до Клеопатра Показати IP 15 Жовтня 2020 19:12
Ви праві, я не працівник ЛНТУ, але я вболіваю за нього і знаю технічний ВНЗ у своєму місті, який знищили економісти і педагоги. А Савчук не технар, він вчитель праці і я вірю в те, що він також не розуміє яким має бути технічний ВНЗ, бо добре знаю кілька його однокашників - це страх. Бажаю вибрати достойного ректора.
Антикор Показати IP 15 Жовтня 2020 09:15
Сексизм та гомофобія народжуються від страху перед жіночністю. Деякі вважають це слабкістю.
Народна прокуратура Показати IP 15 Жовтня 2020 18:38
Безліч разів чув, як жінки, балотуючись до виборних органів, виставляють як перевагу саме свою жіночу стать, при цьому про сексизм всі мовчать. Коли О.Полякова зареєструвала Жіночу партію, про сексизм усі мовчать. Де рівноправність, хтось може пояснити? І взагалі, може чоловікам вже не можна говорити, що вони чоловіки? На такі теми дозволено говорити лише жінкам та геям?
Всім Показати IP 15 Жовтня 2020 21:36
Баба вже була один раз прем’єр-міністром...