Скандальний ексочільник Волинської митниці повертається
Колишній виконувач обов’язків начальника Волинської митниці Олександр Шавлак передумав і відкликав свою заяву про звільнення. Тож скандально відомий митник, за яким тягнеться шлейф контрабандних скандалів, таки працюватиме у новій Державній митній службі.
Про це йдеться у сюжеті ТРК Аверс.
Читайте також: «Він крадій, який пообіцяв красти менше», – Нефьодов про ексочільника Волинської митниці Шавлака
Нагадаємо, що 28 жовтня Олександра Шавлака за його заявою звільнили з посади начальника Чернігівської митниці. А відтак він автоматично перестав виконувати і обов’язки начальника Волинської митниці.Офіційна причина звільнення Шавлака – це реорганізація Державної фіскальної служби. Судячи з усього його звільнили з ДФС щоб прилаштувати у новоутворену Державну митну службу. Та очевидно Олександр Шавлак, і всі хто дбав про його світле майбутнє, не подумали, що коли він звільниться з ДФС, то для того щоб йому знову зайняти керівну посаду в митних органах потрібно буде пройти конкурс. А виграти конкурс, маючи за собою величезний шлейф скандалів пов’язаних з контрабандою на митниці, не так вже й просто.
Тож не минуло два тижні, як Олександр Шавлак відкликав свою заяву про звільнення. І тепер він без всіляких там конкурсів і нервів зможе зайняти хорошу посаду у новій Державній митній службі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йдеться у сюжеті ТРК Аверс.
Читайте також: «Він крадій, який пообіцяв красти менше», – Нефьодов про ексочільника Волинської митниці Шавлака
Нагадаємо, що 28 жовтня Олександра Шавлака за його заявою звільнили з посади начальника Чернігівської митниці. А відтак він автоматично перестав виконувати і обов’язки начальника Волинської митниці.Офіційна причина звільнення Шавлака – це реорганізація Державної фіскальної служби. Судячи з усього його звільнили з ДФС щоб прилаштувати у новоутворену Державну митну службу. Та очевидно Олександр Шавлак, і всі хто дбав про його світле майбутнє, не подумали, що коли він звільниться з ДФС, то для того щоб йому знову зайняти керівну посаду в митних органах потрібно буде пройти конкурс. А виграти конкурс, маючи за собою величезний шлейф скандалів пов’язаних з контрабандою на митниці, не так вже й просто.
Тож не минуло два тижні, як Олександр Шавлак відкликав свою заяву про звільнення. І тепер він без всіляких там конкурсів і нервів зможе зайняти хорошу посаду у новій Державній митній службі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722450369)
Гуф
Показати IP
12 Листопада 2019 14:17
Нічого неміняється в нашій державі.Крім президентів премєрів,міністрів,а схеми залишаються тіж самі.Краще ставити на керівні посади людей які вже мають досвід в схемах контрабандах,ніж вчити нових людей.
Ще одна парафія у Луцькому районі приєдналась до ПЦУ
Сьогодні 21:15
Сьогодні 21:15
Внаслідок захворювання помер військовий з Волині Іван Котюк
Сьогодні 20:36
Сьогодні 20:36
У Луцьку парочка злодіїв поцупила телефон в школяра
Сьогодні 20:19
Сьогодні 20:19
Кабмін призначив премії двом волинянам за особливі досягнення молоді у розбудові України
Сьогодні 20:01
Сьогодні 20:01
Україна отримала першу партію винищувачів F-16, – Bloomberg
Сьогодні 19:24
Сьогодні 19:24
У Луцьку створять Інститут міста![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 19:05
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 19:05
П'ять «шахедів» уночі залетіли у Білорусь
Сьогодні 18:26
Сьогодні 18:26
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.