USD 41.70 42.00
  • USD 41.70 42.00
  • EUR 41.65 42.00
  • PLN 10.55 10.67

Гадалка Катя: скандальна луцька блогерка рекламує російський сервіс. Уточнено

7 Квітня 2022 15:32
Скандальна блогерка з Луцька Катерина Якимчук, знана як tattingkatee, яку звинувачували у шахрайстві, пробила дно. Тепер вона рекламує сервіси країни-окупанта.

Раніше ми розповідали про те, як Катя кидає на гроші підписників в Інстаграмі.

Так-от, зараз лучанка зайнялася новим «бізнесом» (так званими натальними картами) та рекомендує всім російський сайт, де потрібно вказати ваше ім'я, місто народження, а також, як стверджує луцька блогерка Валерія Кузьмінчук (lerkazukerka), координати розташування вашого будинку.

Проте сама ж Катерина запевняє, що Валерія її неправильно зрозуміла, адже йдеться не про координати, а про певні співзвучні астрологічні поняття, якими оперує сервіс.

Як відомо, натальна карта – це особистий гороскоп, створений у момент народження людини з урахуванням місця народження. Натальна карта показує, в якому положенні розташовувалися планети Сонячної системи при народженні особи. Натальна карта – один з головних термінів натальної астрології. Натальну астрологію сучасна наука відносить до псевдонауки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
2341 Показати IP 7 Квітня 2022 15:53
Боже, яке кончене!
Володимир Показати IP 7 Квітня 2022 15:58
Правоохоронні органи по відшенню до цієї проросійської діячки повинні діяти.
Мікроскоп Показати IP 7 Квітня 2022 15:59
А ПРОФІЛАКТИКА ТА ВИХОВНІ ЗАХОДИ.....?
Дно Показати IP 7 Квітня 2022 16:05
І чого її ще не посадили?
Семен Показати IP 7 Квітня 2022 16:21
А "Волинські новини" рекламують скандальну луцьку блогерку.
Мешканець Показати IP 7 Квітня 2022 16:27
Надсилайте скарги в інстаграмі, хай блокують її. Правоохоронні органи думаю мають зайнятися нею.
Україна Показати IP 7 Квітня 2022 16:34
А що це за Дурепа ? Живу в Луцьку і не знав що таке живе тут !
Внук Показати IP 7 Квітня 2022 16:40
яка профілактика, ви шо? сбу, може поможете їй "ввести координати"?
Наталка Показати IP 7 Квітня 2022 16:45
..кому біда кому благодать
Уваги Показати IP 7 Квітня 2022 16:55
дуже хоче уваги, а бозя красою та розумом не наділив...
Оля Показати IP 7 Квітня 2022 17:40
Є стаття за допомогу ворогу, хай займуться правоохоронці!!!!
Дмитро Показати IP 7 Квітня 2022 20:07
СБУ знею вже спілкується?
Ігор Показати IP 7 Квітня 2022 23:58
Що за "брєд сумасшедчого"? В такий час новин інших немає?
Анонім Показати IP 8 Квітня 2022 08:33
Якщо її мама жива, то хай уточнить у неї : воно народилася як усі діти, чи Випала по дорозі в Родзал ???