USD 41.05 41.47
  • USD 41.05 41.47
  • EUR 41.35 41.70
  • PLN 10.30 10.60

Скандал через маску: в автобусі Ковель–Луцьк побилися жінки. Відео

29 Листопада 2020 19:25
У міжміському автобусі, який сполучає Ковель та Луцьк, відбувся скандал через відмову однієї з пасажирок надягнути маску. Конфлікт закінчився бійкою двох жінок.

Це сталося у неділю, 29 листопада, інформує Конкурент.

Так, одна з пасажирок попросила усіх інших присутніх одягнути маски. Через це між нею та ними розпочалася сварка, яка переросла у скандал.

У підсумку жінка, яка закликала громадян дотримуватися правил, зателефонувала у поліцію. Після цього пані, яка до останнього відмовлялася надягнути маску, зробила це. Засіб захисту їй дав хтось із пасажирів.
Коли жінки готувалися до виходу, між ними знову виник словесний конфлікт, а потім вони почали шарпати одна одну за волосся і давати ляпаси в обличчя. У результаті одній жінці зламали окуляри.

УВАГА! На відео присутня нецензурна лексика
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 39
Висновок Показати IP 29 Листопада 2020 19:39
Щирі українські дурепи.....
скептик до Висновок Показати IP 29 Листопада 2020 20:48
і тупорилий народ, якому все пох""
Лучанин Показати IP 29 Листопада 2020 19:50
Вечір неділі, до Луцька з домівок з'їжджаються...
Цікаво Показати IP 29 Листопада 2020 19:55
Щось про водія ні слова. А чи не він повинен був перевірити чи перед входом в атобус всі надягли маски, а чи не він мав робити зауваження? Є випадок, проте немає реакції захисників правоворядку. Чи в нас як завжди, поліція охороняє порядок, а безпорядки їх не стосуються?
morpheus до Цікаво Показати IP 29 Листопада 2020 22:17
Так водії і самі зазвичай без маски, одягають на під'їздах в Луцьк і Ковель уже. У них в пріоритеті зібрати і порахувати гроші.
127 Показати IP 29 Листопада 2020 20:00
Кому суждено быть повешенным тот не утонет (по поводу маски).
Ігор Показати IP 29 Листопада 2020 20:06
І це вірно!!! Скільки потрібно говорити про маски, невже так тяжко одягти маску в автобусі і ще в той час, коли гуляє пандемія. Таким людям так треба і робити, одягати маски силоміць, або так..!! Маска коштує копійки , а окуляри ??
Не весело Показати IP 29 Листопада 2020 20:07
Перевізника за ту саму сраку потрібно взяти
Сталін Показати IP 29 Листопада 2020 20:17
Що буде , як оголосять повну ізоляцію?
122 Показати IP 29 Листопада 2020 20:17
наближається чудовий час, коли масковдарених сектантів почнуть бити не одиниці, а всі. для лікування.
Лучанин до 122 Показати IP 29 Листопада 2020 21:07
Сумніваюсь. Якщо порівняти з весняним карантином, коли лунали подібні дибільні твердження, то є одна суттєва різниця. Тоді це для абсолютної більшості було з розряду "десь там в когось кажуть якась болячка є". Зараз вже це персоналізовано, дуже близько, в найближчому оточенні. Серед моїх знайомих та їх родин вже є і смерті від ковід, і важке лікування. Іронія в таких питаннях тримається рівно до того часу, поки не зачепить персонально. Тоді мізки вправляються дуже швидко. Як кажуть - "краще пізно, ніж ніколи". Аби тільки це було "пізно", а не "вже немає значення".
122 до Лучанин Показати IP 30 Листопада 2020 13:17
о да, ви праві, весною терпіли, бо просто підозрювали, що це галімий разводняк. а тепер вже цифри смертності і захворюваності є, і про користь від масок теж дуже чітко все зрозуміло. тому вдарених головою в коронавірус будуть лікувати чарівними пінками і ляпасами.
Ліля Показати IP 29 Листопада 2020 20:18
Ні одна з них не розумна !!!! Може вони знайомі, що їх так ковбасило !?
Вовка Показати IP 29 Листопада 2020 20:20
Страшно таких жінок.
Танька Показати IP 29 Листопада 2020 20:21
Водій боявся і сидів мовчки щоб його не били ? Це взагалі капець
Ванька до Танька Показати IP 29 Листопада 2020 22:40
А з чого власне водій був зобов'язаний встрягати у це дійство? Взагалі що за дикунство - ставити питання, ніби сторонній чоловік кожній жінці чимось зобов'язаний по факту народження? Розбороняти їх, чи захищати її коли вона там з черговим коханцем на вулиці відносини виясняє? Заходіли мадами помірятись словарним запасом, і паралельно відгамселити одна одну - та на здоров'я. Треба одній чи другій буде - то в поліцію піде, докази і свідки присутні. Не треба - то і водію воно нікуди не впирається.
Мілка Показати IP 29 Листопада 2020 20:23
Фу в піст таке робити ? Яка тобі різниця хто в масці щоб так шарпати і обзивати одна одного ??? Який світ страшний ! Які люди злі і жінки , як вони будуть шарпати своїх дітей ? Нація українка українку з'їсть . Гидко Бійтесь Бога
читач Показати IP 29 Листопада 2020 20:51
А може, варто все ж таки перехворіти?
Ого Показати IP 29 Листопада 2020 21:13
Чи то вже люди подуріли, чи ковід таке психічне ускладнення дав?
Реально Показати IP 29 Листопада 2020 21:45
вплив реформ. Помалу дичавіємо...Сумно.
Остап Вакарчук Показати IP 29 Листопада 2020 21:48
Країна невихованих, некультурних та недисциплінованих людей. Пандемія вигулює, аж "гай шумить". Ріст інфікованих громадян на коронавірус в Україні дістав свого піку вже перевалив за 16500 на добу, а закони не діють, карантинних обмежень ніхто не дотримується. Винні тут звісно тільки водій і контролер, які перед рейсом запускають пасажирів у салон автобусу, тим більше, що це автобус міжміського сполучення, а не проста якась там маршрутка. Що робиться з українцями? Тільки Господь їм суддя, готові убити один одного, при дітях у громадському місці відбірні мати одна одній. Страшно жити поряд з такими співвітчизниками. Ми повертаємось до первіснообщинного ладу.
А Юнона суча дочка Показати IP 29 Листопада 2020 22:02
Уявляю,як взавтра в новинах напишуть,що одна з них є вихователькою в дитсадку,а інша -вчитель укр-мови
Василь Показати IP 29 Листопада 2020 22:20
Село виїхало в МІСТО !!! А МІсто виїхало за КОРДОН !!! Факт на лице... !!!
Сусід до Василь Показати IP 30 Листопада 2020 00:40
" Факт на лице... !!!" Дякую! Прожав :)
Хвілологиня Показати IP 29 Листопада 2020 23:06
Одна явно галицька рагуліха або косить під таку, а друга волинянка. А дефіцит йоду в обидвох!
Куні Показати IP 29 Листопада 2020 23:14
Вина водія однозначно але він там сидів як вс**ний. Його бабло тільки цікавить.
Жах ! до Куні Показати IP 30 Листопада 2020 09:16
Водіїв необхідно ,взагалі,відгородити від пасажирів які майдани влаштовують, бо їздити скоро буду нікому...
Радувець Ларіса до Куні Показати IP 30 Листопада 2020 09:29
Якщо у тої пасажирки, що поламали окуляри та побили є нормальний чоловік, то водій віддавати має гроші як компенсацію.
Коля до Радувець Ларіса Показати IP 30 Листопада 2020 10:32
А тищщу баксів кожен місяць він їй не винен тепер часом? А що ще він має їй компенсувати? І причому тут, чи є в тої пасажирки "нормальний чоловік"? Якщо рахує за потрібне - звиздує з заявою в поліцію, ні - мовчить в трубочку. Немає дурних вже встрягати в розбірки якихось курок, щоб потім ще на тебе повісили пошкодження майна чи нанесення ушкоджень!!
Свідомий Показати IP 30 Листопада 2020 00:09
Достало уже всё. Живём в стране цырка...
Пилип Орлик Показати IP 30 Листопада 2020 08:40
За які гріхи, так можна матюкатися і тягати за волосся. Скільки у людей злості та ненависті один до одного. Добре, що ножа ще не всунули, бо у такій ситуації та темноті і ножа хтось міг всунути у спину чи в бік і ніхто не розбирався би на місці. Поки доїхали б до Луцька...?
Ковельчанин Показати IP 30 Листопада 2020 09:40
Причому тут водій? Не раз був свідком коли в автобус заходять в масці а сівши на сидіння знімають маску. Да й їхали вже коли темно було. Водій не міг бачити що хтось зняв маску. Чи Ви пропонуєте водію кожних 5 хвилин зупинятися, вмикати світло і йти по салону провіряти чи в масках?
Лучанин до Ковельчанин Показати IP 30 Листопада 2020 10:44
Притому, очевидно, що багатьом куркам всі винні щось по факту. Водій, по їх уявленням, не лише повинен кермувати і відповідати за життя і здоров'я пасажирів, але і вирішувати їх розбірки. Причому що всі зараз дуже розумні, спробуєш наприклад сказати такій про маску - так вона буде кричати що гроші заплатила, і її права як споживача порушують, караул. Так само в школі наприклад. Як поставити на місце її чадо - то не смій, права дитини, по судам затаскаю і кучу скарг напишу. А потім буде на кожному кроці кричати "В школі вчителі зовсім дітьми не займаються, дармоїди!".
Пасажир Показати IP 30 Листопада 2020 10:12
А мене водій вигнав з тролейбуса бо не було місця сісти. Шановні водії, якщо у вас в салоні половина сидить з масками під носом або взагалі без них, то до одного місця сидячі пасажири чи лежачі... а народ взагалі поводиться як б..дло
Юля Показати IP 30 Листопада 2020 10:53
Чим далі, тим більше люди деградують.... Уже й той ковід не настільки страшний, як відсутність елементарної вихованості, поваги, людяності....
122 до Юля Показати IP 30 Листопада 2020 13:36
зараз золота пора для психопатів всіх мастей. кажуть, в деяких випадках дуже допомагає бити по голові підручником біології за 6 клас, або просто з порогу посилати маскодр..черів. головне, нічого не пояснювати і не аргументувати, не апелювати до розуму. в людей чітко поїхав дах.
Психопланетарій, Лип Показати IP 30 Листопада 2020 14:51
Видно, що змалку ні мати з батьком ні школа елементарного виховання цим жінкам не надали. Або ще гірше - батьки крім чарки з горілкою нічого в житті не бачили, а їх діти бачили в сім'ї тільки матюки та сварку, а можливо щей батько на очах у дітей піднімав руку на свою дружину, то які вибачте можуть виростити їх діти, що прожили в таких неблагополучних сім'ях по 18-20 років. Що маємо, то маємо. А ці моральні ур**ки, які без сорому, перебуваючи в громадському місці, як дві заядлі злодюжки вчинили хуліганство на очах у 25-30 пасажирів, ні стида ні сорому, повна відсутність культура поведінки. Стидно, що життя цих жінок крім накопичення в їх сім'ях злості так нічому і не навчило, а поряд малолітні діти, які з них беруть приклади "як треба виживати, як необхідно ненавидіти людей"...?!
Олександр Показати IP 30 Листопада 2020 18:12
Шофера робота кермо крутити, а не дуреп розтягувати