Сім'я з дітьми живе у літній кухні: волинянам, у яких згорів будинок, потрібна допомога
![](/resize/450x337/r/files/news/2024/04-04/380247/d3w.jpg)
У селі Заріччя Колківської громади 31 березня близько 22:30 сталася пожежа в одному з житлових будинків. Наразі дім не придатний для проживання. Вогонь знищив кімнати, техніку, речі домашнього вжитку. Сім'я, яка проживала у будинку з трьома дітьми, потребує допомоги.
Про це Інформаційному агентству Волинські Новини розповіла власниця будинку Оксана Гамчук.
Жінка зазначила, що вогнем знищено усе майно - від меблів до одягу та взуття.
«Ми вирішили відновлювати будинок і звісно на це потрібні великі кошти, тому просимо допомоги у небайдужих людей. Дякуємо односельцям, які теж органузували збір. Одягу і взуття не потребуємо, з цим вже допомогли», - розповіла Оксана.
Наразі сім'я з трьома дітьми проживає у літній кухні на території домогосподарства.
Карта «ПриватБанку»: 5168 7573 8420 9252 Гамчук Оксана.
Нагадаємо, що виклик про загоряння надійшов до ДСНС о 22:36. На місці події працювали три машини рятувальників. Одна із Маневицької пожежної частини ДСНС. Дві машини з місцевої пожежної охорони з села Велика Осниця та селища Колки. Ліквідували пожежу о 00:44.
Причина загоряння – коротке замикання елекромережі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це Інформаційному агентству Волинські Новини розповіла власниця будинку Оксана Гамчук.
Жінка зазначила, що вогнем знищено усе майно - від меблів до одягу та взуття.
«Ми вирішили відновлювати будинок і звісно на це потрібні великі кошти, тому просимо допомоги у небайдужих людей. Дякуємо односельцям, які теж органузували збір. Одягу і взуття не потребуємо, з цим вже допомогли», - розповіла Оксана.
Наразі сім'я з трьома дітьми проживає у літній кухні на території домогосподарства.
Карта «ПриватБанку»: 5168 7573 8420 9252 Гамчук Оксана.
Нагадаємо, що виклик про загоряння надійшов до ДСНС о 22:36. На місці події працювали три машини рятувальників. Одна із Маневицької пожежної частини ДСНС. Дві машини з місцевої пожежної охорони з села Велика Осниця та селища Колки. Ліквідували пожежу о 00:44.
Причина загоряння – коротке замикання елекромережі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Графік вимкнення електроенергії на Волині 18 липня
Сьогодні 20:23
Сьогодні 20:23
У «Дії» запустили послугу бронювання працівників
Сьогодні 19:27
Сьогодні 19:27
На кордоні почали перевіряти військові квитки
Сьогодні 18:30
Сьогодні 18:30
Мобільних операторів зобов’язали збільшити роботу мереж в умовах блекауту із 4 до 10 годин
Сьогодні 18:11
Сьогодні 18:11
Чотирьох волинян повернули з російського полону
Сьогодні 17:51
Сьогодні 17:51
Луцька громада передала допомогу для трьох військових частин
Сьогодні 17:34
Сьогодні 17:34
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.