Топільненського сільського голову, який вимагав 15 тисяч доларів хабара, відсторонили від посади
![](/resize/450x338/r/files/news/2019/07-29/273523/66827038_1246227932217995_5555939259967340544_n.jpg)
Топільненського сільського голову Руслана Присяжнюка, який вимагав 15 тисяч доларів неправомірної вигоди за сприяння в одержанні земельної ділянки, відсторонили від посади на два місяці.
Про це йдеться в ухвалі Луцького міськрайонного суду Волинської області.
Так, 17 липня старший слідчий СУГУНП Волинської області Данильчук Т. В. за погодженням з прокурором прокуратури Волинської області Шевчуком В. М. звернулась до слідчого судді Луцького міськрайонного суду з клопотанням про відсторонення підозрюваного від посади сільського голови Топільненської сільської ради Рожищенського району Волинської області терміном на два місяці.
Зокрема, клопотання обґрунтовувалося тим, що посадовець підозрюється у тому, що він 16 липня 2019, перебуваючи а ресторані «Добра хата», що в селі Зміїнець неподалік Луцька, отримав частину обумовленої суми неправомірної вигоди у вигляді імітаційних грошових коштів в сумі 5 тисяч доларів за сприяння у виділенні земельної ділянки.
Зазначається, що подальше його перебування на посаді сільського голови негативно відобразиться на проведенні досудового розслідування,оскільки він з метою уникнення кримінальної відповідальності може знищити, сховати або спотворити речі чи документи, незаконно впливати на свідків з метою зміни останніми показів, використовуючи своє службове становище та пов'язані з цим надані адміністративно-розпорядчі функції, шляхом умовлянь, погроз чи іншими незаконними діями може впливати на підпорядкованих працівників,які ще на даному етапі кримінального провадження недопитані в якості свідків.
Тож слідчий слідчий просив відсторонити підозрюваного від посади сільського голови Топільненської сільської ради терміном на два місяці.
Незважаючи на те, що в судовому засіданні підозрюваний та його захисник заперечували проти задоволення клопотання, суд клопотання все ж задовольнив, відсторонивши підозрюваного від займаної посади на два місяці.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йдеться в ухвалі Луцького міськрайонного суду Волинської області.
Так, 17 липня старший слідчий СУГУНП Волинської області Данильчук Т. В. за погодженням з прокурором прокуратури Волинської області Шевчуком В. М. звернулась до слідчого судді Луцького міськрайонного суду з клопотанням про відсторонення підозрюваного від посади сільського голови Топільненської сільської ради Рожищенського району Волинської області терміном на два місяці.
Зокрема, клопотання обґрунтовувалося тим, що посадовець підозрюється у тому, що він 16 липня 2019, перебуваючи а ресторані «Добра хата», що в селі Зміїнець неподалік Луцька, отримав частину обумовленої суми неправомірної вигоди у вигляді імітаційних грошових коштів в сумі 5 тисяч доларів за сприяння у виділенні земельної ділянки.
Зазначається, що подальше його перебування на посаді сільського голови негативно відобразиться на проведенні досудового розслідування,оскільки він з метою уникнення кримінальної відповідальності може знищити, сховати або спотворити речі чи документи, незаконно впливати на свідків з метою зміни останніми показів, використовуючи своє службове становище та пов'язані з цим надані адміністративно-розпорядчі функції, шляхом умовлянь, погроз чи іншими незаконними діями може впливати на підпорядкованих працівників,які ще на даному етапі кримінального провадження недопитані в якості свідків.
Тож слідчий слідчий просив відсторонити підозрюваного від посади сільського голови Топільненської сільської ради терміном на два місяці.
Незважаючи на те, що в судовому засіданні підозрюваний та його захисник заперечували проти задоволення клопотання, суд клопотання все ж задовольнив, відсторонивши підозрюваного від займаної посади на два місяці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Більш як 1000 окупантів, 18 танків, 51 артсистема: Генштаб оновив втрати росіян на фронті
Сьогодні 09:03
Сьогодні 09:03
На війні загинув 43-річний лучанин Микола Сищик
Сьогодні 08:46
Сьогодні 08:46
Волинянин вкрав огірки й ледь не сів на п'ять років![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:45
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:45
На торги виставили підвал луцької багатоповерхівки
Сьогодні 07:17
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:17
За бої під Кремінною бійці «Любарта» отримали відзнаки
Сьогодні 06:48
Сьогодні 06:48
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.