Школярка з села біля Луцька продає свої картини, аби допомогти ЗСУ
![](/resize/450x246/r/files/news/2022/07-01/342024/photo_2022-07-01 17.12.52.jpeg)
Десятикласниця із села Баїв Луцького району вирішила організувати аукціон із продажу картин, аби допомогти Збройним силам України.
Перші бомбардування 24 лютого Олександру Касян застали не вдома. Школярка з мамою якраз перебувала в столиці, йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».
«Я з мамою була в Києві, в «Охматдиті». Ми бачили всіх поранених (і дітей, і дорослих), яких привозили в лікарню. На це було справді важко дивитися. Так само ми чули і вибухи, і стрілянину. Коли ми приїхали додому, захотілося чимось допомогти», – розповідає Олександра.
Вона вирішила влаштувати аукціон картин із пазлів. Створювати такі композиції – хобі ще з дитинства. Першу виставку влаштувала в кінці травня в Баєві, в Клубі-музеї волинського бджільництва.
«Тоді було 10 картин. Ми продали майже всі. А виручені кошти віддали волонтерам, які їхали в Миколаївську область із гуманітарною допомогою. Поки ми передали 2500 гривень, але акція продовжується, тому ми будемо далі збирати гроші й допомагати воїнам», – говорить школярка.Читати ще: Кошти передали на ЗСУ: на аукціоні за 4,5 тисячі продали картину волинського художника
За перші кошти тоді вдалося закупити пальне й відвезти в Миколаївську область. «Там його дістати було дуже важко. Тому його закупили в Луцьку й завезли воїнам. Вони були дуже вдячні», – додає дівчина.
Вона мріє, аби Україна була квітучою, а також такою сильною, як наші захисники.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Перші бомбардування 24 лютого Олександру Касян застали не вдома. Школярка з мамою якраз перебувала в столиці, йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».
«Я з мамою була в Києві, в «Охматдиті». Ми бачили всіх поранених (і дітей, і дорослих), яких привозили в лікарню. На це було справді важко дивитися. Так само ми чули і вибухи, і стрілянину. Коли ми приїхали додому, захотілося чимось допомогти», – розповідає Олександра.
Вона вирішила влаштувати аукціон картин із пазлів. Створювати такі композиції – хобі ще з дитинства. Першу виставку влаштувала в кінці травня в Баєві, в Клубі-музеї волинського бджільництва.
«Тоді було 10 картин. Ми продали майже всі. А виручені кошти віддали волонтерам, які їхали в Миколаївську область із гуманітарною допомогою. Поки ми передали 2500 гривень, але акція продовжується, тому ми будемо далі збирати гроші й допомагати воїнам», – говорить школярка.Читати ще: Кошти передали на ЗСУ: на аукціоні за 4,5 тисячі продали картину волинського художника
За перші кошти тоді вдалося закупити пальне й відвезти в Миколаївську область. «Там його дістати було дуже важко. Тому його закупили в Луцьку й завезли воїнам. Вони були дуже вдячні», – додає дівчина.
Вона мріє, аби Україна була квітучою, а також такою сильною, як наші захисники.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
22 липня: свята, події, факти. Перші у світі перегони та перший політ навколо Землі на гвинтокрилі![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
США розсекретили дані про свій ядерний арсенал
21 Липня 2024 23:31
21 Липня 2024 23:31
Венеція планує подвоїти туристичний податок
21 Липня 2024 23:02
21 Липня 2024 23:02
Помер після бійки: волинянин, який випадково вбив знайомого, відбувся умовним терміном![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 22:35
![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 22:35
Будівлю волинської лікарні продають з молотка за 1,5 мільйона
21 Липня 2024 22:07
![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 22:07
У Луцькій громаді парафія приєдналася до ПЦУ
21 Липня 2024 21:38
21 Липня 2024 21:38
Джо Байден оголосив про вихід з виборчих перегонів
21 Липня 2024 21:10
21 Липня 2024 21:10
На ремонт школи біля Луцька витратять понад 38 млн![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 20:42
![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 20:42
У Львові прощаються з Іриною Фаріон
21 Липня 2024 20:13
21 Липня 2024 20:13
Графік вимкнення електроенергії на Волині 22 липня
21 Липня 2024 19:45
21 Липня 2024 19:45
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.