Школярка з Рожища стала переможницею Всеукраїнського фестивалю
![](/resize/450x378/r/files/news/2023/04-01/358645/IMG_20230401_133632.jpg)
У Львові Український державний центр позашкільної освіти спільно з Центром творчості дітей та юнацтва Галичини провели Всеукраїнський фестиваль-конкурс сценічних та карнавальних паперових костюмів «Стильний папір. Квіти України».
Про це повідомили в Рожищенській міській раді.
У фестивалі-конкурсі взяли участь 335 творчих робіт в номінаціях «Сценічний костюм» та «Карнавальний костюм» з 19 областей України.
Подані на конкурс сценічні та карнавальні костюми були яскраві, різнобарвні, різні за стилями та техніками виконання. Журі відзначило дуже високий рівень представлених на конкурс робіт та доволі високу активність конкурсантів.Читати ще: У Луцьку дітей та дорослих запрошують вчитися виготовляти писанки
Вихованка народної студії декоративного мистецтва «Мурчикова майстерня» Рожищенського будинку дитячої творчості Марія Бенещук виборола І місце за сценічний костюм «Загояться всі рани». Його дівчинка творила під керівництвом наставниці Світлани Мури.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили в Рожищенській міській раді.
У фестивалі-конкурсі взяли участь 335 творчих робіт в номінаціях «Сценічний костюм» та «Карнавальний костюм» з 19 областей України.
Подані на конкурс сценічні та карнавальні костюми були яскраві, різнобарвні, різні за стилями та техніками виконання. Журі відзначило дуже високий рівень представлених на конкурс робіт та доволі високу активність конкурсантів.Читати ще: У Луцьку дітей та дорослих запрошують вчитися виготовляти писанки
Вихованка народної студії декоративного мистецтва «Мурчикова майстерня» Рожищенського будинку дитячої творчості Марія Бенещук виборола І місце за сценічний костюм «Загояться всі рани». Його дівчинка творила під керівництвом наставниці Світлани Мури.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Застряють по 20 разів на день: мешканці мікрорайону Луцька скаржаться на роботу ліфтів
Сьогодні 21:22
Сьогодні 21:22
Лікування без страху: у Луцьку для дітей, хворих на туберкульоз, відкрили багатоцільову ресурсну кімнату
Сьогодні 21:02
Сьогодні 21:02
Графік вимкнення електроенергії на Волині 24 липня
Сьогодні 20:43
Сьогодні 20:43
ЗСУ пошкодили російський паром «Славянин» у порту «Кавказ»
Сьогодні 20:24
Сьогодні 20:24
Реконструкція напірного каналізаційного колектора: «Луцькводоканал» та ЮНІСЕФ посилюють співпрацю
Сьогодні 20:05
Сьогодні 20:05
На Дніпропетровщині помер Захисник з Волині Микола Федончук
Сьогодні 19:46
Сьогодні 19:46
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.