Споруджували сховище з нуля: школа й дитсадок у волинському селі відновили очне навчання
![](/resize/450x337/r/files/news/2022/11-29/351260/316803698_521090066734389_7496931039855033109_n.jpeg)
Завдяки будівництву найпростішого укриття Грибовицька гімназія імені Ігоря Кантора відновила очний формат навчання, а садочок прийняв діток.
Про це повідомили у Нововолинській міській раді.
Укриття облаштували на території гімназії, в колишньому бомбосховищі та пожежній водоймі, яку не використовували. Два приміщення з’єднали та повністю переобладнали. Укріпили дах, зробили евакуаційні виходи, сходи та підлогу. Встановили туалети, лавки та парти. Є запаси питної та технічної води.
"Споруджувати сховище потрібно було з нуля, тому роботи затягнулися", – зазначила директорка закладу Галина Джерш.Обладнали найпростіше укриття за кошти бюджету громади, долучилися працівники закладів та батьки. Також гімназія отримала допомогу від гуманітарної організації "Тріангль Женерасьон Юманітер".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у Нововолинській міській раді.
Укриття облаштували на території гімназії, в колишньому бомбосховищі та пожежній водоймі, яку не використовували. Два приміщення з’єднали та повністю переобладнали. Укріпили дах, зробили евакуаційні виходи, сходи та підлогу. Встановили туалети, лавки та парти. Є запаси питної та технічної води.
"Споруджувати сховище потрібно було з нуля, тому роботи затягнулися", – зазначила директорка закладу Галина Джерш.Обладнали найпростіше укриття за кошти бюджету громади, долучилися працівники закладів та батьки. Також гімназія отримала допомогу від гуманітарної організації "Тріангль Женерасьон Юманітер".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Луцьку організували арттерапію для дітей захисників
Сьогодні 09:49
Сьогодні 09:49
У Ковелі випускників, які отримали найвищі результати з НМТ, нагородили грошовими сертифікатами
Сьогодні 09:00
Сьогодні 09:00
В Україну не повернулися понад 20 водіїв підприємства, які виїхали з дозволу Волинської ОВА
Сьогодні 08:10
Сьогодні 08:10
Нацбанк назвав банкноти, які підробляють найчастіше
Сьогодні 07:41
Сьогодні 07:41
На Волині спрощенці додали до бюджету 734 мільйони гривень
Сьогодні 06:44
Сьогодні 06:44
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.