USD 41.20 41.50
  • USD 41.20 41.50
  • EUR 41.30 41.60
  • PLN 10.40 10.55

Шестеро водолазів шукають тіло хлопчика, який втопився у Луцьку

28 Січня 2018 10:45
Тіло хлопчика, який втопився 27 січня у Луцьку, знайти не вдалося. Пошукові роботи продовжили вранці 28 січня. До їх проведення залучено 6 водолазів та фельдшер, інформують у прес-службі ДСНС Волині.

Нагадаємо, у річці Стир в районі вулиці Глушець під лід провалився хлопчик 2005 р.н. Як повідомили його товариші, під час прогулянки вони вирішили перевірити кригу на міцність, вийшли на лід, але раптом він провалився під кригу і зник.

За викликом прибули працівники частини спеціальної пожежної техніки, аварійно-рятувальної частини спеціального призначення та водолазно-рятувальна група міста Луцька, які одразу приступили до пошукових робіт, що тривали до темної пори. На жаль, хлопчика не знайшли.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Однокласник Показати IP 28 Січня 2018 16:55
Неможу поняти нащо іти на такий лід .жалко його я його однокласник
Однокласник Показати IP 28 Січня 2018 17:00
Дуже жалко мого однокласника (((
Вчитель Показати IP 28 Січня 2018 19:55
З якої школи хлопчик?
лучанин Показати IP 28 Січня 2018 20:54
Моторошна історія про хлопця якому було 12 років він з 7 школи.Більше не буде ходити на уроки і грати з друзями у мяч,більш ніколи непригорне до себе його мама,не буде радіти його успіхам тато.А все чому,бо ми немаємо часу на дітей.Вони гуляють де хочуть,приходять пізно вночі.А ми все заробляємо .гроші щоб сплатити комуналку,щоб купити дитині крутий телефон.Сидимо у фейсбуку виставляємо свої фотки ніяк неможемо натішитись .Зовсім сходимо з розуму.непомітно.нас відволікають від виховання дітей.Що некажіть а минулі покоління були набагато розумніші від нас,хоч були бідні,але з душею.Це від розкоші від багатства ми вбиваємо себе непомітно.
Людина до лучанин Показати IP 29 Січня 2018 15:31
Знаю сім'ю особисто, але от ніяк не скажу, що не мали на нього часу батьки! Хоча в сім'ї 5 дітей. Кожному приділяли достатньо часу і виховання. Дитина була слухняна на стільки, що певно таких одиниці. І ніколи не наражало дитя себе на небезпеку. Чому саме в цей раз так сталося це вже знає тільки Бог. Таки що не пишіть того, чого не знаєте. Я згідна, що більшість батьків задля того щоб дитина була вдіта в найкраще забувають про час і виховання, але до цієї сім'ї це ніякого відношення не має, повірте мені.
До Лучанина Показати IP 29 Січня 2018 09:42
"Хто вср..вся? Невістка!" В даному випадку "Фейсбук"...І раніше діти совалися без нагляду де хотіли! Тільки інтернету не було, і не було де прочитати що сталася така біда! Співчуття батькам і сил пережити таке горе!
Таня Показати IP 29 Січня 2018 10:33
Така доля. Ромчик був чудовим синочком. Мама менше місяця тому народила двійняток.
Настя до Таня Показати IP 29 Січня 2018 11:58
Двійняткам по 2 рочки минуло ! Не треба писати того, чого не знаєте!!!
Сергій до Настя Показати IP 29 Січня 2018 22:26
А типу це має значення скікі років чи місяців близнятам. Настя менше злості. Тут мова не про дівчаток. Всіх 4рьох. Єдиний синок загинув. Горе.
Таня Строцюк Показати IP 29 Січня 2018 18:49
Не навчили батьки самому берегтися і елементарних норм самозбереження. Шкода хлопця.
Опт Показати IP 29 Січня 2018 20:52
Можливо хтось знає прізвище та імя хлопчика?
Алла до Опт Показати IP 29 Січня 2018 22:21
Роман Аніщенко
Оксана Показати IP 30 Січня 2018 20:50
А вже хлопчика знайшли чи ще ні????