Щоб кришити ворогів на кубики: волинський тероборонівець до військкомату прийшов із мачете
![](/resize/450x337/r/files/news/2022/11-17/350635/316064803_168605345786546_4270828358459640508_n.jpg)
Пан Андрій, гранатометник роти вогневої підтримки одного з окремих батальйонів 100-ї окремої бригади територіальної оборони Волині, має псевдо Мультик. Історія позивного сягає ще 2015-2016 років, коли Андрій брав участь в АТО.
У мирному житті чоловік працював телерадіомеханіком, а ще захоплювався колекціонуванням ножів. До речі, його колекція холодної зброї вже нараховує до 200 екземплярів, пишуть на сторінці бригади у Фейсбуці.
24 лютого, йдучи до військкомату, Мультик прихопив із собою й мачете – широкий довгий ніж латиноамериканського походження, який використовують як зброю та сільськогосподарське знаряддя.
Читати ще: Спецпризначенець, багатодітний батько, патріот: у волинській теробороні служить досвідчений воїн на позивний Афганець
Виникає цілком логічне запитання: на біса бійцю в ЗСУ мачете?! Та виявляється, з цієї штукенції є неабияка практична користь. Скажімо, колоритною «шаблюкою» дуже зручно рубати дрова – дає фору традиційній сокирі.Читати ще: Вивів з-під ворожих обстрілів побратимів і техніку: ковельчанин вісім років боронить Україну
«А воріженьків на кубики, якщо раптом доведеться, за допомогою цього мачете можна буде покришити?» – жартома цікавимося у Мультика.«Та звісно! І на кубики, і на кільця, і на соломку, – віджартовується пан Андрій та додає: – Тож краще хай сидять там, де сидять, і навіть не думають потикатися до нас на Волинь».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
У мирному житті чоловік працював телерадіомеханіком, а ще захоплювався колекціонуванням ножів. До речі, його колекція холодної зброї вже нараховує до 200 екземплярів, пишуть на сторінці бригади у Фейсбуці.
24 лютого, йдучи до військкомату, Мультик прихопив із собою й мачете – широкий довгий ніж латиноамериканського походження, який використовують як зброю та сільськогосподарське знаряддя.
Читати ще: Спецпризначенець, багатодітний батько, патріот: у волинській теробороні служить досвідчений воїн на позивний Афганець
Виникає цілком логічне запитання: на біса бійцю в ЗСУ мачете?! Та виявляється, з цієї штукенції є неабияка практична користь. Скажімо, колоритною «шаблюкою» дуже зручно рубати дрова – дає фору традиційній сокирі.Читати ще: Вивів з-під ворожих обстрілів побратимів і техніку: ковельчанин вісім років боронить Україну
«А воріженьків на кубики, якщо раптом доведеться, за допомогою цього мачете можна буде покришити?» – жартома цікавимося у Мультика.«Та звісно! І на кубики, і на кільця, і на соломку, – віджартовується пан Андрій та додає: – Тож краще хай сидять там, де сидять, і навіть не думають потикатися до нас на Волинь».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721495528)
Ага
Показати IP
20 Листопада 2022 08:28
Що небудь.
Серед травмованих – троє дітей, водійка ВАЗа бореться за життя: деталі смертельної ДТП поблизу Любомля
Сьогодні 19:52
Сьогодні 19:52
Громада на Волині продає млин за 440 тисяч. Фото
Сьогодні 18:56
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 18:56
Поблизу Луцька не розминулися два Renault
Сьогодні 18:28
Сьогодні 18:28
У Бангладеш під час масштабних протестів загинула сотня людей, по всій країні ввели комендантську годину
Сьогодні 18:00
Сьогодні 18:00
Ситуація на лінії зіткнення – під контролем ЗСУ, – Генштаб
Сьогодні 17:32
Сьогодні 17:32
В Україні запрацювала гаряча лінія з питань енергетики
Сьогодні 16:08
Сьогодні 16:08
На Волині – смертельна ДТП: зіштовхнулися Audi та ВАЗ
Сьогодні 15:12
Сьогодні 15:12
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.