Що таке шопер та чим він відрізняється від інших сумок?
Що таке шопер та які його переваги?
Живучи в активному ритмі, потрібно постійно носити з собою безліч речей. Окрім гаманця й телефона, часто потрібні ще й павербанк, блокноти, а часом і ноутбук чи планшет. Годі й казати про продукти, які потребують доволі багато місця. Для всього цього недостатньо маленької компактної сумочки, а пакети – тонкі.
Проте є краще рішення. Це місткі сумки шопери, в яких поміщається безліч необхідних речей. У цій статті розповімо, що вони собою являють та в чому їхні переваги.
Що таке шопер?
Під цією назвою в продажу можна побачити безліч моделей сумок. Проте є конкретне визначення таких моделей. Шопер – це аксесуар, який відрізняється збільшеною ємністю порівняно зі звичайними сумками. Він може мати квадратну, прямокутну або трапецієподібну форму, а ручки мають оптимальну довжину, яка забезпечує зручне носіння на плечі.
Варто також зясувати, що таке екосумка. Основною відмінністю таких виробів є використання екологічних матеріалів для пошиття. Це може бути бавовна, нейлон, поліестер, льон, саржа, джут та екошкіра. Виготовляють моделі в різних формах, що дозволяє кожному покупцеві підібрати варіант під свої вподобання.
Історія виникнення
Сумка-шопер здобула особливу популярність у 2021 році. Моделі активно почали з’являтися в продажу і швидко стали затребуваними. Проте їх історія почалася задовго до того. Прообразом таких аксесуарів були звичайні полотняні торби. Їх використовували переважно для покупок (саме так перекладається «шопер» з англійської).Згодом бренди вирішили взяти містку екоторбу за основу для створення міцних та стильних сумок. Своє призначення вони зберегли, проте дизайн суттєво покращився. Аксесуари стали стильним доповненням до різних образів. Зараз у продажу є десятки цікавих варіацій, які підходять до класичного, повсякденного та навіть святкового вбрання.
Які є види шоперів?
Вирішивши купити екошопер, варто дізнатися, які різновиди представлені в продажу. Такі сумки відрізняються за дизайном, матеріалом, формою та місткістю. Залежно від першого критерію, виділяють три категорії:
• класичні сумки з міцних матеріалів;
• екоторби у вигляді сітки, виготовлені з мотузки;
• полотняні аксесуари з принтами.
Класичні моделі є універсальними. Їх можна використовувати для прогулянок, офісу та походів на закупи.Обираючи такі шопери, зверніть увагу на наявність/відсутність застібок та кишень. Кольорова палітра надзвичайно різноманітна.
Кожна модель зазвичай представлена і в базових, і в яскравих відтінках. Якщо розглядати класифікацію за матеріалом, то можна виділити тканинні моделі, варіанти з мотузки, а також шопери з екошкіри.
З чим носити сумку-шопер?
Особливістю аксесуару є можливість поєднання практично з будь-якими речами. Зокрема екошопер має чудовий вигляд в образах, створених у стилі casual. Нариклад, носити сумку можна з шортами, джинсами, сарафанами, сукнями, комбінезонами, світшотами та футболками. Крім цього, вона добре поєднується зі мінімалістичними офісними образами.
Основні переваги шоперів
Однією з очевидних переваг моделі є велика ємність. Саме це виділяє її серед інших виробів та робить достатньо популярною.Крім цього, є низка інших переваг:
• зручність (проста форма та оптимальна довжина ручок забезпечують комфорт в носінні);
• різноманітність кольорів та форм (можна підібрати аксесуар під різні стилі та образи);
• свобода рухів (екосумка добре тримається на плечі);
• практичність (всередині легко поміщаються всі необхідні в повсякденному житті речі).
Додатково варто вказати дизайн, який не втрачає актуальності.
Як правильно доглядати за шопером?
Догляд за аксесуаром залежить від типу матеріалу, з якого він виготовлений. Наприклад, екоторбинки з бавовни та плащівки можна прати. Рекомендовано виставляти делікатний режим без віджимання. Сушити краще в горизонтальному положенні. Сумки з екошкіри достатньо іноді витирати звичайними вологими серветками.
*реклама
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Антибіотики проти деменції? Учені вважають, що наявні ліки проти інших хвороб можуть «змінити гру»
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
23 січня: свята, події, факти. День вимірювання своєї ноги, людині вперше трансплантували серце шимпанзе
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У США щури-наркомани знищили докази в поліції, де зберігається 180 000 кг марихуани
22 Січня 2025 23:38
22 Січня 2025 23:38
Міноборони допустило до використання у війську новий вітчизняний БПЛА-розвідник Poseidon
22 Січня 2025 23:18
22 Січня 2025 23:18
У Іраку можуть дозволити шлюб дівчатам з 9 років
22 Січня 2025 23:00
22 Січня 2025 23:00
У Німеччині чоловік напав із ножем на групу дитсадка: загинули дитина та чоловік
22 Січня 2025 22:40
22 Січня 2025 22:40
Луцький міський голова зустрівся з Радою молодих вчених ЛНТУ
22 Січня 2025 22:22
22 Січня 2025 22:22
Єменські хусити звільнили екіпаж корабля Galaxy Leader, серед членів команди – українці
22 Січня 2025 22:01
22 Січня 2025 22:01
Розвиток економіки, робочі місця та наповнення місцевих бюджетів: які перспективи створення індустріальних парків на Волині
22 Січня 2025 21:44
22 Січня 2025 21:44
Волинські патрульні допомогли вагітній дістатися пологового будинку
22 Січня 2025 21:31
22 Січня 2025 21:31
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.