USD 41.15 41.45
  • USD 41.15 41.45
  • EUR 41.30 41.50
  • PLN 10.55 10.72

Шарпав за волосся та розпилив дезодорант в обличчя: за знущання з вагітної дружини волинянин заплатить 170 грн штрафу

7 Листопада 2021 22:31
На Волині чоловік, який знущався з вагітної дружини, шарпаючи її за волосся та розпилюючи дезодорант в обличчя, заплатить 170 гривень штрафу.

Про це стало відомо з постанови Луцького міськорайонного суду Волинської області.

Як встановив суд, 11 вересня чоловік, перебуваючи за місцем своєї реєстрації, вчинив домашнє насильство щодо своєї вагітної дружини. Обвинувачений шарпав жінку за волосся та розпилив їй в обличчя дезодорант.

У судове засідання він не з`явився, причини неявки суду не повідомив, тож справу розглянули без його присутності.

Суд дослідив докази та дійшов висновку, що обвинувачений дійсно вчинив домашнє насильство щодо вагітної дружини. Тож йому призначили штраф у розмірі 170 гривень.

Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Марта Показати IP 7 Листопада 2021 22:48
170 гривень коштує знущання якогось яйцеголового недобитка над жінкою.
Анонім Показати IP 7 Листопада 2021 22:57
Це його лише розлютить.Що таке 170 грн,дві пляшки горілки для нього?
Тереза Показати IP 8 Листопада 2021 00:17
Судьи-сволочи!
От Показати IP 8 Листопада 2021 00:26
наочна ілюстрація як у нас в країні діють всі ті закони і заходи щодо протидії сімейному насиллю, як злочинець покараний, а жертва захищена законом, державою, суспільством, як у цивілізованому світі. Позорище! Одна говорильня і відмивання грошей.
маша Показати IP 8 Листопада 2021 01:23
Точно перевиховається.
Євросоюз Показати IP 8 Листопада 2021 07:04
Ото *покарали* клоуна.. Аж на пляшку доброї горілки. А виліпити вир....ку арешт, щоб майка загорнулася, і щоб не в хаті нари парив, а ішачив, як раб, нажаль, неможливо?
Лучанка Показати IP 8 Листопада 2021 07:06
Два кілограми м'яса в нашій державі більше цінять, ніж благополуччя вагітної жінки. На штраф і не купиш два кілограми. Зате за крадіжку 2 кг м'яса - 3 роки тюрми, а за знущання над вагітною - 170 грн штрафу. Почекаємо поки за сокиру чи ніж візьметься, тоді вже нарешті зможуть ізолювати "недомужика", але тільки коли він когось покалічить, або вб'є. А так, штраф, не більше.
Міщанка Показати IP 8 Листопада 2021 08:51
оце покарали...наступного разу відлупцює на скільки - на 1700грн?
Внук Показати IP 8 Листопада 2021 20:15
Люди, ви дурні? До чого тут суд? Закони примає верховна рада чи зрада. А суд їх застосовує. Тому наразі питання до монобільшості.