«Шанхаю не повинно бути»: у Луцьку вирішуватимуть долю про демонтаж скандальних гаражів
![](/resize/450x270/r/files/news/2019/06-24/271216/098.jpg)
Проект рішення про демонтаж гаражного кооперативу «Ветеран Грушевського 23б», що знаходиться фактично в центрі Луцька, можуть знову винести на розгляд сесії міської ради.
Про це йшлося 24 червня під час постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру.
Нагадаємо, під час виїзної земельної комісії луцькі депутати вирішували долю старого гаражного кооперативу, що знаходиться неподалік від ТРЦ «Промінь». Так, лише три гаражі із загальної кількості – приватизовані власниками, їх використовують за прямим призначенням. Інші ж знаходяться на території багатоквартирної забудови незаконно (неприватизовані), і їх використовують як склади для особистих речей.
Врешті питання про демонтаж гаражного кооперативу зняли з розгляду травневої сесії міської ради.
Отож, повторно, в червні, на розгляд депутатів винесли проект рішення про відмову гаражному кооперативу «Ветеран Грушевського 23б» в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування зблокованих гаражів на проспекті Президента Грушевського, 23б.Як зазначив голова земельної комісії Олександр Козлюк, особисто він дотримується думки, що в центрі міста «Шанхаю не повинно бути».
Натомість члени кооперативу нагадали, що індивідуальні гаражі їм надали ще за часів СРСР, а сам кооператив було створено ще у 1970 році.Врешті після обговорення комісія вирішила не підтримати земельне управління в рішенні про відмову кооперативу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування зблокованих гаражів.
Остаточне рішення – за сесією міськради.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося 24 червня під час постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру.
Нагадаємо, під час виїзної земельної комісії луцькі депутати вирішували долю старого гаражного кооперативу, що знаходиться неподалік від ТРЦ «Промінь». Так, лише три гаражі із загальної кількості – приватизовані власниками, їх використовують за прямим призначенням. Інші ж знаходяться на території багатоквартирної забудови незаконно (неприватизовані), і їх використовують як склади для особистих речей.
Врешті питання про демонтаж гаражного кооперативу зняли з розгляду травневої сесії міської ради.
Отож, повторно, в червні, на розгляд депутатів винесли проект рішення про відмову гаражному кооперативу «Ветеран Грушевського 23б» в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування зблокованих гаражів на проспекті Президента Грушевського, 23б.Як зазначив голова земельної комісії Олександр Козлюк, особисто він дотримується думки, що в центрі міста «Шанхаю не повинно бути».
Натомість члени кооперативу нагадали, що індивідуальні гаражі їм надали ще за часів СРСР, а сам кооператив було створено ще у 1970 році.Врешті після обговорення комісія вирішила не підтримати земельне управління в рішенні про відмову кооперативу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування зблокованих гаражів.
Остаточне рішення – за сесією міськради.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 4
![](/public/images/user_no_foto.png?1723432700)
123
Показати IP
24 Червня 2019 12:55
Автор статі видно довго спав і не читав)))) Шанхай зараз одне з самих чистих та безпечних, міст світу)))
![](/public/images/user_no_foto.png?1723432700)
Справедливий до 123
Показати IP
24 Червня 2019 13:46
Очевидно, ви неуважно читали статтю. Це не автора слова, а
///Як зазначив голова земельної комісії Олександр Козлюк, особисто він дотримується думки, що в центрі міста «Шанхаю не повинно бути».///
![](/public/images/user_no_foto.png?1723432700)
Дмитро
Показати IP
24 Червня 2019 15:25
А багатоповерхівкам можна це не Шанхай
![](/public/images/user_no_foto.png?1723432700)
123
Показати IP
25 Червня 2019 21:08
Давайте вже залишимо гаражі у спокої та займемся наведенням громадського порядку у нічні години. Розпиття алкоголю у подвір'ях, шум та гам до 4 години ночі особисто мені заважає більше, ніж сусідський гараж.
Свідчить про давні практики управління водою: в Індії виявили тисячолітній трубопровід
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
Лучанин обікрав магазин, а вдома тримав патрони до пістолета. Як його покарали![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 23:35
![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 23:35
Звичайна нісенітниця: Лукашенко збрехав про українські дрони над Білоруссю
11 Серпня 2024 23:07
11 Серпня 2024 23:07
У Нововолинську вдруге провели змагання для малюків «Забіг у повзунках»
11 Серпня 2024 22:39
11 Серпня 2024 22:39
Авто влетіло у дерево: в Луцькому районі – ДТП
11 Серпня 2024 22:11
![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 22:11
Завтра Ковель прощатиметься з 26-річним майором Борисом Степанюком
11 Серпня 2024 21:43
11 Серпня 2024 21:43
Заплатить 51 тисячу за підробку документів: підприємець намагався виїхати в Польщу через «Устилуг»![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 21:15
![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 21:15
У Нововолинську розгорнули найбільший вʼязаний прапор України
11 Серпня 2024 20:47
11 Серпня 2024 20:47
Під час обгону тяжко травмувала пасажирку мотоцикла: як волинянку покарали за ДТП![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 20:19
![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 20:19
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.