СБУ отримала докази, що Росія сама обстріляла селище у Брянській області
![](/files/news/2022/04-15/336930/121.jpg)
Російська Федерація сама обстріляла селище Клімово у Брянській області, хоча і звинуватила у цьому Україну.
Про це повідомляє Служба безпеки України.
Це підтверджують свіжі перехоплення телефонних розмов окупантів, які є у розпорядженні СБУ.
«Це наші херачать», – пояснює своїй дружині російський загарбник, який зараз знаходиться у Донецькій області, і отримав цю інформацію від свого командира.
На запитання жінки навіщо так робити, відповідає: «Так треба. Так роблять у тому, щоб типу хохли провокують. І ось тому влучають».
«Такая же х#рня была и в чеченскую войну. Квартиры взрывали в Москве, типа что это террористы. На самом деле это ФСБшники. Просто сейчас они (Україна, – ред.) никак не могли достреливать с такого расстояния до Климово», - каже загарбник дружині.
Окупант додає, що планує написати відмову від подальшої участі в бойових діях на території України.
Нагадаємо, ФСБ РФ повідомила, що 14.04 з боку України було обстріляно прикордонний пункт пропуску в Брянській області, внаслідок обстрілу якого було пошкоджено два автомобілі, ніхто не постраждав.
Вже до обіду свідчення змінилися– виявилося, що обстріляні «два житлові будинки» у селищі Клімово. Росіяни заявили, що постраждали семеро людей, у тому числі «вагітна жінка та дитина».
Центр протидії дезінформації при РНБО України пояснив, що спецслужби Росії розпочали реалізацію плану з проведення терактів на своїй території для нагнітання антиукраїнської істерії. Раніше українська розвідка попереджала, що Росія має на меті вчинити серії терористичних актів на російському прикордонні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Служба безпеки України.
Це підтверджують свіжі перехоплення телефонних розмов окупантів, які є у розпорядженні СБУ.
«Це наші херачать», – пояснює своїй дружині російський загарбник, який зараз знаходиться у Донецькій області, і отримав цю інформацію від свого командира.
На запитання жінки навіщо так робити, відповідає: «Так треба. Так роблять у тому, щоб типу хохли провокують. І ось тому влучають».
«Такая же х#рня была и в чеченскую войну. Квартиры взрывали в Москве, типа что это террористы. На самом деле это ФСБшники. Просто сейчас они (Україна, – ред.) никак не могли достреливать с такого расстояния до Климово», - каже загарбник дружині.
Окупант додає, що планує написати відмову від подальшої участі в бойових діях на території України.
Нагадаємо, ФСБ РФ повідомила, що 14.04 з боку України було обстріляно прикордонний пункт пропуску в Брянській області, внаслідок обстрілу якого було пошкоджено два автомобілі, ніхто не постраждав.
Вже до обіду свідчення змінилися– виявилося, що обстріляні «два житлові будинки» у селищі Клімово. Росіяни заявили, що постраждали семеро людей, у тому числі «вагітна жінка та дитина».
Центр протидії дезінформації при РНБО України пояснив, що спецслужби Росії розпочали реалізацію плану з проведення терактів на своїй території для нагнітання антиукраїнської істерії. Раніше українська розвідка попереджала, що Росія має на меті вчинити серії терористичних актів на російському прикордонні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721677099)
Просто
Показати IP
15 Квітня 2022 14:22
І в це хтось повірить з тих долбо&&&в? Ні. Так що байдуже. Краще б справді почали той оркостан стирати з лиця землі.
У Луцьку з вікна випало двоє дітей, їх госпіталізували![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 21:28
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 21:28
Графік вимкнення електроенергії на Волині 23 липня
Сьогодні 20:47
Сьогодні 20:47
«Зі стебла можливі чудеса»: волинські майстри заготовляють матеріал для соломоплетіння
Сьогодні 19:49
Сьогодні 19:49
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.