USD 41.30 41.80
  • USD 41.30 41.80
  • EUR 41.30 41.80
  • PLN 10.40 10.65

СБУ обшукує Києво-Печерську Лавру і житло митрополита УПЦ МП Павла

30 Листопада 2018 11:13
Служба безпеки України 30 листопада проводить обшуки у предстоятеля Києво-Печерської Лаври митрополита Павла.

Про це повідомила речниця СБУ Олена Гітлянська, передають «Українські новини».

Обшуки проходять за місцем проживання Павла, а також у приміщеннях самої Лаври в рамках розслідування справи за фактом розпалювання міжрелігійної ворожнечі за статтею 161 КК України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
просто людина Показати IP 30 Листопада 2018 11:37
Ніхто не розпалив більшої релігійної ворожнечі, як наш гарант - порошенко. І це ще тільки квіточки.
valdis peish до просто людина Показати IP 30 Листопада 2018 12:02
в тій московській церкві релігією і не пахне - там в попи на російську розвідку працюють
Корiнний лучанин до valdis peish Показати IP 30 Листопада 2018 12:12
Контрозвiдник?
Анонім до просто людина Показати IP 30 Листопада 2018 12:08
просто людина, тут Ви неправі, МП ще раніше треба було спровадити за межі України, щось я не чув щоб на території росії функціонувала УПЦ,
Віталій Показати IP 30 Листопада 2018 12:00
Все правильно роблять!
анна-марія Показати IP 30 Листопада 2018 12:22
Тепер все правильно відбувається. Головне щоб СБУ довели справу до кінця..
Анонім Показати IP 30 Листопада 2018 12:44
Ср*ку в жменю і в Москву!!!!
Аноніму Показати IP 30 Листопада 2018 19:35
Якщо у вас немає батьківщини - то беріть те місце, про яке згадали, в жменю, і валіть, куди хочете. Не вам вирішувати, що робити громадянам України, які тут народилися, виросли, живуть, працюють все життя, і "вина" яких лише в тому, що вони ходять не в той храм, в який ходите ви. Якщо, звичайно, взагалі в якийсь храм ходите. Таких, як ви, вже нічого не вилікує - ні ліки, ні томос, якщо в голові у вас повний жо......ос.
Анонім до Аноніму Показати IP 1 Грудня 2018 09:14
Є держава УКРАІНА , і має бути церква УКРАІНСЬКА, не російська ,не гондурастська і т. п .в усьому світі люди ходять моляться в СВОЮ ЦЕРКВУ, а не ЧУЖУ, як у нас- гроші від надходжень якоі йдуть на потреби цих " канонічних попів" м. п. на озброєння , на кіріла , хочеш російську церкву- ідь в росію , а в УКРАІНІ для віруючих людей буде УКРАІНСЬКА церква , що в твоій голові, якщо ти підтримуєш церкву краіна якоі веде війну в УКРАІНІ я мовчу, таких як ти, взагалі потрібно департувати в росію, чим раніше тим краще!!!!!
Аноніму Показати IP 1 Грудня 2018 21:17
Побудуй концтабори для усіх, хто ходить не в один храм з тобою. Ти цього хочеш? А що ти зробив для цієї країни, ти, який вказує шлях мені на депортацію? Мені 45 років і 25 з них я працюю на державу ( не на приватників), плачу податки, а не приховую їх, побував в 2014 році за мобілізацією на Сході, коли багато хто клав в штани і втікав за кордон. Я не підтримую Росію, бо вона ворог. Коли треба буде, то воюватимуть з нею. Але, якого чорта ти лізеш в мою душу, в церкву, до якої я ходив ще у ті роки, коли схиблені на голову, як деякі тепер, ловили нас, пацанів, і в школі виводили на лінійку? Я заважаю тобі йти в будь-який храм? То якого дідька ти мені торочиш про свою "департацію"? Скоріше ти втечеш звідси з своїми активістами, як запахне сиаден м, а я залишуся, бо це моя земля, я тут народився, виріс, працюю, і не тобі вирішувати, куди мене "департувати", зрозумів, щмаркачу?
при януковичю я мав Показати IP 2 Грудня 2018 15:22
Зловмиснику петру порошенку потр ібно до 0 секунд, аби обікрасти пенсії у пенсіонерів... з нас соки вичавлює петро порошенко! Прожитковий мінімум 1900гр. а мінім.пенсія 1487гр.-хіба це росія дає нам таку мізер-пенсію? На яку неможливо вижити неголодаючи! При януковичю я мав пенсію 300доларів (коли долар був 7гр.) А тепер переворотний президент-крадій пенсій мерзотник петро порошенко краде щомісяця з моєї пенсії по 220доларів а мені залишається 80доларів (по курсу гр.-дол.),