Савченко розповіла, як хотіла жартома підірвати Раду. Відео
Підозрювана у підготовці теракту народний депутат Надія Савченко заявила, що підірвати Верховну Раду було її «звичайним жартівливим бажанням». Про це Савченко сказала в залі суду в коментарі журналісту Дмитру Гордону, передає liga.net.
На питання Гордона, чи хотіла вона «підірвати пів-Києва», Савченко відповіла: «Чи хотіла я? Як кожна розсудлива, нормальна людина у мене з’являються жартівливі бажання, гострі, саркастичні. Так, я хотіла, але хотіти і зробити – не одне й те ж. Але не пів-Києва, ми говоримо тільки про Верховну Раду. і у нас про це говорять всі люди на кухнях», – заявила Савченко.
Також Савченко заявила, що вона не є агентом ФСБ і не буде агентом СБУ, оскільки «не піддається вербуванні». Депутат спрогнозувала, що вийде на свободу після президентських виборів.
Справа Савченко і колишнього керівника Офіцерського корпусу Володимира Рубана буде розглядатися в Солом’янському районному суді Києва. Їх підозрюють у плануванні насильницького перевороту і захоплення державної влади, підготовці теракту, сприянні терористам, а також в посяганні на життя чиновників і громадських діячів.
Про затримання Володимира Рубана стало відомо 8 березня 2018 року. Його затримали під час перевезення великого арсеналу зброї через лінію розмежування на Донбасі. Згодом Рубану оголосили про підозру у спробі замаху на Петра Порошенка та збройному захопленні Верховної Ради, а також взяли під варту.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
На питання Гордона, чи хотіла вона «підірвати пів-Києва», Савченко відповіла: «Чи хотіла я? Як кожна розсудлива, нормальна людина у мене з’являються жартівливі бажання, гострі, саркастичні. Так, я хотіла, але хотіти і зробити – не одне й те ж. Але не пів-Києва, ми говоримо тільки про Верховну Раду. і у нас про це говорять всі люди на кухнях», – заявила Савченко.
Також Савченко заявила, що вона не є агентом ФСБ і не буде агентом СБУ, оскільки «не піддається вербуванні». Депутат спрогнозувала, що вийде на свободу після президентських виборів.
Справа Савченко і колишнього керівника Офіцерського корпусу Володимира Рубана буде розглядатися в Солом’янському районному суді Києва. Їх підозрюють у плануванні насильницького перевороту і захоплення державної влади, підготовці теракту, сприянні терористам, а також в посяганні на життя чиновників і громадських діячів.
Про затримання Володимира Рубана стало відомо 8 березня 2018 року. Його затримали під час перевезення великого арсеналу зброї через лінію розмежування на Донбасі. Згодом Рубану оголосили про підозру у спробі замаху на Петра Порошенка та збройному захопленні Верховної Ради, а також взяли під варту.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1722536863)
Я
Показати IP
28 Лютого 2019 12:30
серйознішою треба бути, Надю. Ніяких жартів -- Рвати то рвати
![](/public/images/user_no_foto.png?1722536863)
Дед
Показати IP
1 Березня 2019 06:31
Наде - волю!
Волинські аграрії зібрали весь урожай гороху та ріпаку
Сьогодні 21:21
Сьогодні 21:21
Збувала заборонені ліки: волинянку судять за наркозлочини
Сьогодні 20:20
Сьогодні 20:20
Помітив рибалка: у Луцьку зі Стиру дістали потопельника
Сьогодні 20:02
Сьогодні 20:02
Байден офіційно підтвердив обмін заручниками з Росією
Сьогодні 19:43
Сьогодні 19:43
«Відмазував» від армії: екскерівника волинського військкомату три роки судять за хабарництво
Сьогодні 19:25
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 19:25
На Волині провели в останню дорогу воїна Руслана Подзізея
Сьогодні 19:06
Сьогодні 19:06
«Було до 40 викликів на добу»: як працюють аварійні бригади у Луцьку під час відключень світла
Сьогодні 18:44
Сьогодні 18:44
У Луцьку вшанували пам’ять видатної Лесі Українки
Сьогодні 18:25
Сьогодні 18:25
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.