USD 41.15 41.55
  • USD 41.15 41.55
  • EUR 41.30 41.60
  • PLN 10.35 10.50

Сало, олів'є та вареники: у Луцьку готують передачу бійцям на схід

30 Січня 2021 20:22
15 кілограмів сала, 20 відер олів’є, 30 відер вареників зібралися приготувати волинські волонтери, щоб передати на схід.

Про це Суспільному Волині розповіла співорганізаторка акції Софія Калюжна.

Акція з приготування страв для захисників відбувається на двох локаціях у кав’ярні, в старому місті та на мікрорайоні Вишків.

Тут зібралось майже 40 людей. Усі працюють в масках та рукавичках, з дотриманням карантинних вимог.
Артем Паламарчук прийшов з усією родиною: мамою та татом, а ще з двома братами та двома сестрами. Багатодітна родина з Прилуцького щороку долучається до такого заходу. Мама Ніна розповідає, що цього разу: «Яблучок сушених принесли, красунчиків напекли, моркви наварили на олів‘є».

Пункти збору продуктів працювали впродовж тижня на різних локаціях Луцька.
Готують страви волонтери першочергово для роти «Світязь» та добровольчих батальйонів. Відправлятимуть наготовлене в зону ООС завтра, 31 січня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Активіст Показати IP 30 Січня 2021 20:58
Йшов сьомий рік війни
Шановна Показати IP 30 Січня 2021 21:05
Софія Миколаївна вони на грошах ,вони на пільгах ,вони на групах ,всі при квартирах чи отримують компенсацію.Якщо не вірите мені то спитайте в Олега чи Ірини. До речі в Іри вже за ато два бойових ордена.Коли нарешті про Ірину буде якийсь репортаж. Бачив раз її на Житомерському полігоні під час проведення стрибків . Допомагайте краще людям похилого віку чи хто живе біднувато це буде правильно і по христянські і по совісті .
УкрА Показати IP 30 Січня 2021 23:16
За наші податки скільки на Збройні Сили йде?! Більшісь по контракту, за власним бажанням і на гарному забезпеченні, а вони все ліплять і ліплять, піаряться...
Бульба Показати IP 31 Січня 2021 03:13
Розводять українців!! А кого вони захищають???
До активіста Показати IP 31 Січня 2021 08:42
Рота *світязь* має відношення до війни як князь Роман до 14 омбр. Давно потрібно розформувати по не надобності
Волиняка Показати IP 31 Січня 2021 13:08
Які добровольці?? Від служби в армії втікають десятою дорогою! Скільки можна дурити людей? Всі практично на контракті!
дідо Показати IP 31 Січня 2021 15:45
Показуха чи нема чим зайнятись?
ще не зовсім свідоми Показати IP 31 Січня 2021 17:01
Я також передавав в квітні-червні 2014. Але є розумні межі передавання