Рижкова звинувачують у сексуальних домаганнях до муніципалів. Відео
![](/resize/450x299/r/files/news/2018/02-28/239400/photo_2018-02-28_14-28-09.jpg)
Зриваючи сесійне засідання, громадський активіст Сергій Рижков, який відомий своїми артистичними падіннями, сексуально домагався працівників муніципальної варту Луцька: як чоловічої, так і жіночої статті.
Про це заявила директор муніципальної варти Юлія Сиротинська.
Спочатку Сергій Рижков висловлював невдоволення, мовляв, працівники муніципальної варти безпідставно знаходяться в сесійній залі й мусять її покинути. Далі почав обіймати чоловіків. Коли його попросили забрати руки, він сказав: «може я такої орієнтації».
На цьому активіст не вгамувався і пішов до виходу із сесійної зали, де стояла працівниця муніципальної варти. Він почав її шарпати за руки й грубіянити, будучи незадоволений тим, що вона тут знаходиться.
На захист своє підлеглої виступила керівник варти Юлія Сиротинська. «Будь ласка, застебніть ширінку та заберіть руки від жінки, не опускайтеся так низько й припиніть ці сексуальні домагання», - наголосила Сиротинська.Вгамовувати Рижкова взявся і його товариш активіст Олександр Ніколайчук. «Сірьожа, Сірьожа, не трогай її», - наполягав Ніколайчук та взяв за руки колегу.
Після цього він вступив у словесну перепалку з Юлією Сиротинською й від жінки, яку домагався, відстав.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це заявила директор муніципальної варти Юлія Сиротинська.
Спочатку Сергій Рижков висловлював невдоволення, мовляв, працівники муніципальної варти безпідставно знаходяться в сесійній залі й мусять її покинути. Далі почав обіймати чоловіків. Коли його попросили забрати руки, він сказав: «може я такої орієнтації».
На цьому активіст не вгамувався і пішов до виходу із сесійної зали, де стояла працівниця муніципальної варти. Він почав її шарпати за руки й грубіянити, будучи незадоволений тим, що вона тут знаходиться.
На захист своє підлеглої виступила керівник варти Юлія Сиротинська. «Будь ласка, застебніть ширінку та заберіть руки від жінки, не опускайтеся так низько й припиніть ці сексуальні домагання», - наголосила Сиротинська.Вгамовувати Рижкова взявся і його товариш активіст Олександр Ніколайчук. «Сірьожа, Сірьожа, не трогай її», - наполягав Ніколайчук та взяв за руки колегу.
Після цього він вступив у словесну перепалку з Юлією Сиротинською й від жінки, яку домагався, відстав.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 7
![](/public/images/user_no_foto.png?1721604537)
valdis peish
Показати IP
28 Лютого 2018 14:54
чому на відео немає шарпання за руку обнімання з мужиками і розтегнутоі ширінкі?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721604537)
777 до valdis peish
Показати IP
28 Лютого 2018 16:27
Сиротинська повина бути рада, що її хоча б такий телепень як Сірьожа хоче...
![](/public/images/user_no_foto.png?1721604537)
педро до valdis peish
Показати IP
28 Лютого 2018 17:46
Яка ширінка!? На вулиці мороз, він в кальсонах!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721604537)
Активіст
Показати IP
28 Лютого 2018 15:01
Як сиротинська взагалі може находиться в міській раді . Якщо вона злодій і вкрала кошти з міського бюджету .
![](/public/images/user_no_foto.png?1721604537)
знахар
Показати IP
28 Лютого 2018 15:47
Домагатись таку вульгарну жінку, як сиротинська?... Ви пожартувати. А де взяти повні штани адреналіну?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721604537)
ігор луцький
Показати IP
28 Лютого 2018 16:37
Це вже не смішно.Рижкову реально потрібна допомога лікарів-психіатрів.Вилікувати не вилікують,але хочаб пройшов курс лікування і приймав заспокійливі пігулки.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721604537)
valdis peish
Показати IP
28 Лютого 2018 16:48
нормальна поліція не приіхала то ціх клоунів і дармоідів мунісципалів прислали
22 липня: свята, події, факти. Перші у світі перегони та перший політ навколо Землі на гвинтокрилі![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
США розсекретили дані про свій ядерний арсенал
21 Липня 2024 23:31
21 Липня 2024 23:31
Венеція планує подвоїти туристичний податок
21 Липня 2024 23:02
21 Липня 2024 23:02
Помер після бійки: волинянин, який випадково вбив знайомого, відбувся умовним терміном![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 22:35
![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 22:35
Будівлю волинської лікарні продають з молотка за 1,5 мільйона
21 Липня 2024 22:07
![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 22:07
У Луцькій громаді парафія приєдналася до ПЦУ
21 Липня 2024 21:38
21 Липня 2024 21:38
Джо Байден оголосив про вихід з виборчих перегонів
21 Липня 2024 21:10
21 Липня 2024 21:10
На ремонт школи біля Луцька витратять понад 38 млн![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 20:42
![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 20:42
У Львові прощаються з Іриною Фаріон
21 Липня 2024 20:13
21 Липня 2024 20:13
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.