Розвиток вмінь і пошук талантів: «Старий Луцьк» зібрав десятки дітей на баскетбольний тренувальний табір
Баскетбольний клуб «Старий Луцьк-Університет» знову організував тренувальний табір для школярів та студентів «Staryy Lutsk University Camp 2024». Упродовж трьох тижнів близько 70 баскетболістів займатимуться під керівництвом тренерів та гравців луцької професійної команди.
За час тренувального табору спортсменів розділять на п’ять груп для більш ефективних тренувань, а згодом кращих відберуть для участі в чемпіонатах України різних вікових категорій.
Завітали на тренування і минулорічні учасники, і нові любителі баскетболу.
Читати ще: Майстерність та витривалість: БК «Старий Луцьк» організував баскетбольний табір для дітей. ФотоХвилиною мовчання діти, тренери та батьки вшанували загиблих на війні Героїв, а згодом спільно виконали Державний Гімн України. Після вітальної частини для дітей підготували комплекс вправ на покращення баскетбольної майстерності.Головний тренер «Старого Луцька» Дмитро Чайковський переконаний, що впродовж тритижневого таборування вдасться знайти нових гравців, які представлять місто на всеукраїнських першостях.
«Тренувальний кемп триватиме з 8 до 28 червня. Під час тренувань спробуємо покращити навички в дітей та студентів. Плануємо поділити учасників на п’ять груп за віком. Тренування будуть щодня, деколи навіть двічі на день, а для старших ще й передбачено окремі бігові та силові заняття.
У найстаршій групі займатимуться хлопці, які вже виступали в Першій лізі України. А на наступний сезон ми плануємо заявити дві команди в дитячу баскетбольну лігу – це хлопці 2010 та 2012 років народження», – розповів головний тренер.Читати ще: На баскетбольному турнірі в Луцьку відомі волиняни збирали кошти на ЗСУ. Фото
Дмитро Чайковський додав, що в кожній із груп помітив гравців, які готові до виступів на більш сильному рівні. А для новачків, з його слів, табір стане чудовою нагодою підтягнути вміння.
До слова, після табору всі охочі зможуть продовжити заняття баскетболом, адже від липня відновлять роботу баскетбольні секції.
Дмитро КЛИМЧУК
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
За час тренувального табору спортсменів розділять на п’ять груп для більш ефективних тренувань, а згодом кращих відберуть для участі в чемпіонатах України різних вікових категорій.
Завітали на тренування і минулорічні учасники, і нові любителі баскетболу.
Читати ще: Майстерність та витривалість: БК «Старий Луцьк» організував баскетбольний табір для дітей. ФотоХвилиною мовчання діти, тренери та батьки вшанували загиблих на війні Героїв, а згодом спільно виконали Державний Гімн України. Після вітальної частини для дітей підготували комплекс вправ на покращення баскетбольної майстерності.Головний тренер «Старого Луцька» Дмитро Чайковський переконаний, що впродовж тритижневого таборування вдасться знайти нових гравців, які представлять місто на всеукраїнських першостях.
«Тренувальний кемп триватиме з 8 до 28 червня. Під час тренувань спробуємо покращити навички в дітей та студентів. Плануємо поділити учасників на п’ять груп за віком. Тренування будуть щодня, деколи навіть двічі на день, а для старших ще й передбачено окремі бігові та силові заняття.
У найстаршій групі займатимуться хлопці, які вже виступали в Першій лізі України. А на наступний сезон ми плануємо заявити дві команди в дитячу баскетбольну лігу – це хлопці 2010 та 2012 років народження», – розповів головний тренер.Читати ще: На баскетбольному турнірі в Луцьку відомі волиняни збирали кошти на ЗСУ. Фото
Дмитро Чайковський додав, що в кожній із груп помітив гравців, які готові до виступів на більш сильному рівні. А для новачків, з його слів, табір стане чудовою нагодою підтягнути вміння.
До слова, після табору всі охочі зможуть продовжити заняття баскетболом, адже від липня відновлять роботу баскетбольні секції.
Дмитро КЛИМЧУК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У селі на Волині ремонтують два мости
Сьогодні 19:09
Сьогодні 19:09
На Волині попрощалися з військовим Максимом Красним
Сьогодні 18:48
Сьогодні 18:48
Луцька громада відправила військовим 80 дронів
Сьогодні 18:09
Сьогодні 18:09
Обійшов периметр та позначив розташовану техніку: як держзрадник Ілля Сметанін здав ФСБ Луцький аеродром для обстрілу
Сьогодні 17:34
Сьогодні 17:34
У Німеччині в ДТП загинув 19-річний українець
Сьогодні 17:18
Сьогодні 17:18
У Луцьку на Кравчука авто збило 11-річного велосипедиста
Сьогодні 17:02
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:02
У Ковелі влаштували дозвілля для дружин загиблих військових
Сьогодні 16:46
Сьогодні 16:46
У Боголюбах оновили дитячий майданчик
Сьогодні 16:14
Сьогодні 16:14
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.