USD 41.60 41.90
  • USD 41.60 41.90
  • EUR 41.50 42.00
  • PLN 10.50 10.70

Розшукують волинянина, який викрав 6-річного сина та переховує його

7 Лютого 2022 13:22
Волинські правоохоронці встановлюють місце перебування жителя Луцького району Заянчуковського Романа Леонідовича.

Про це інформує поліція Волині.

33-річний чоловік без згоди дружини забрав їхнього спільного сина Заянчуковського Іллю Романовича (17.11.2015 року народження) та тривалий час незаконно переховує його.

Усіх, хто знає, де перебуває розшукуваний, просять повідомити про це поліцію за телефоном 0509786838 або 102.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Вася Показати IP 7 Лютого 2022 17:21
Ау, ідіоти які побігли отримувати послугу "шлюб за добу" - не хочете подумаи чи вам таке не загрожує? Відсоток розлучень величезний, дитину у майже 100% випадків залишають з матір'ю. І ваше спілкування з чадом буде залежати виключно від її волі (читай - від бажання лівої сідниці). На затверджений судом порядок побачень батька з дитиною вона так само легко може начхати (просто каже - в дитинки температура, їй ніззя нікуди) Про те, що дитині при цьому може постійно в вуха литись "тато козел і нігадяй, нас прєдав і покинув" теж не забувайте, до речі. А от щодо ваших зобов'язань (так, ми про аліменти зараз, ги-ги) - продинамити не вийде, бо тут вже нікого ваші проблеми не гребуть, кожен місяць будь добр дєнюжку перечислити. І тут за невиконання - вже цілком реальні санкції від держави (штрафи, заборона виїзду, позбавлення прав кермування, громадські роботи). Зараз жінок придатних для стосунків і народження дитини - катастрофічно мало (це при тому, що в нинішніх умовах і з такими в закс краще не ходити). Головою думайте, бо будете потім "викрадачами власної дитини"!!
[email protected] Показати IP 7 Лютого 2022 17:30
Це чмо з Кияжа
red Показати IP 7 Лютого 2022 17:53
це сімейні відносини. ніхто немає права влазити у сімейні відносини. якщо порушуються права сімї- то є суд
Jvfth Показати IP 7 Лютого 2022 21:25
Як тато може вкрасти свою дитину? Автор статті клоун
Автор скоріше до Jvfth Показати IP 8 Лютого 2022 13:45
клоунеса.
Москаль до Автор скоріше Показати IP 9 Лютого 2022 08:32
Клоункиня
Олесь Показати IP 7 Лютого 2022 22:19
Сам був заручником такої ситуації . Взяв сина теж 6 років і поїхали до моря на тиждень. Бувша жінка знала і дала з радістю дитину . В мене вкрали телефона ....і жінка подумавши хтозна що заяву написала ... мене в житомирі спецназ брав ....ото дибільна ситуація ... поробили такі закони що уже точно пакуй сумки і їдь відсюди.
ботоксШМЯК до Олесь Показати IP 8 Лютого 2022 13:46
Ти ще віриш, що бувша "подумавши хто зна що" натравила спецназ ? Чоловіче, ти наївний.
Безкоштовна консульт Показати IP 8 Лютого 2022 13:49
Якщо у мамаши є на руках рішення суду, у якому предметом спору було питання визначення місця проживання дитини, і в такому рішенні вказано про те, що суд визначив місцем проживання дитини з матірю, тоді можливо да, БАТЬКО ВИКРАВ. А ЯКЩО ТАКОГО РІШЕННЯ НЕМАЄ, тоді це банальне зведення рахунків з колишнім, через шантаж з дитиною.
Ха-ха Показати IP 9 Лютого 2022 08:28
Один необережний рух i Ти батько!
Євробидло Показати IP 9 Лютого 2022 09:25
Де обіжені яжматері????
Сима Показати IP 9 Лютого 2022 10:30
Іроди трикляті, батько не може вкрасти дитину, тому що це його дитина !!!
Той самий... Показати IP 14 Лютого 2022 03:30
Статті,що ця,що наступна коли розшукали... Повна брехня. Пишуть аби писати.... Три роки не бачила,що сина нема???? Але,чоловіка собі знайшла,тепер і сина можна забрати,щоб отримати за цей період аліменти,які накапали.... Це все робиться заради грошей!!!