Рожищенська громада попрощалася з Героєм Олегом Васевичем
Чорна хустина покрила голову ще однієї молодої вдови, біль розірвав на шматки батьківське серце, туга та сльози затуманили очі великої родини – війна назавжди вирвала з життя ще одного Героя, захисника України Олега Сергійовича Васевича з Лукова.
Про це повідомили в Рожищенській міській раді.
Олег Васевич з першого дня повномасштабного вторгнення був мобілізований до війська. Служив на посаді водія-електрика відділення зв'язку 118-ї окремої механізованої бригади.
Впевнений у собі, виважений, добрий, щирий, справжній. Олег завжди відповідально виконував усі доручені завдання, тому побратими могли на нього покластися, тому здобув повагу серед вояків.
За майже два роки запеклої боротьби з ворогом Олег був загартованим та досвідченим воїном. Та війна вибирає найкращих. 5 лютого в районі населеного пункту Роботине Запорізької області життя Героя обірвалося під час виконання бойового завдання.Учора 32-річний воїн Олег Васевич востаннє на щиті повернувся на малу батьківщину в Луків. Остання ніч у рідній батьківській оселі – і дорога у Вічне життя.
Сьогодні, 8 лютого, біля пам'ятного знака Борцям за волю та незалежність України відбулася громадська панахида за загиблим.Застиг у скорботі біля домовини Героя посивілий батько, який разом з сином захищав рідну землю. Ця втрата назавжди сталевим лезом увійшла в його серце, спопелила душу, наповнила свідомість бажанням помсти.«У боротьбі з російським ворогом українські вояки віддають найдорожче – життя. Вони захищають нас, а ми маємо захищати їх – донатити на необхідні речі, волонтерити, підтримувати наших військових. Бо тільки спільно можемо вистояти», – наголосив, звертаючись до присутніх, Рожищенський міський голова В’ячеслав Поліщук і висловив щирі співчуття родині загиблого Героя.Чин відспівування загиблого захисника України Олега Васевича відбувся у храмі Архістратига Михаїла в Рожищі.
Згодом велелюдною процесією під тужливі мелодії військового оркестру та церковні піснеспіви Олега Васевича провели до місця його останнього спочинку – на Алею Слави місцевого кладовища.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття родині Героя. Вічна пам’ять, честь та незгасна слава!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили в Рожищенській міській раді.
Олег Васевич з першого дня повномасштабного вторгнення був мобілізований до війська. Служив на посаді водія-електрика відділення зв'язку 118-ї окремої механізованої бригади.
Впевнений у собі, виважений, добрий, щирий, справжній. Олег завжди відповідально виконував усі доручені завдання, тому побратими могли на нього покластися, тому здобув повагу серед вояків.
За майже два роки запеклої боротьби з ворогом Олег був загартованим та досвідченим воїном. Та війна вибирає найкращих. 5 лютого в районі населеного пункту Роботине Запорізької області життя Героя обірвалося під час виконання бойового завдання.Учора 32-річний воїн Олег Васевич востаннє на щиті повернувся на малу батьківщину в Луків. Остання ніч у рідній батьківській оселі – і дорога у Вічне життя.
Сьогодні, 8 лютого, біля пам'ятного знака Борцям за волю та незалежність України відбулася громадська панахида за загиблим.Застиг у скорботі біля домовини Героя посивілий батько, який разом з сином захищав рідну землю. Ця втрата назавжди сталевим лезом увійшла в його серце, спопелила душу, наповнила свідомість бажанням помсти.«У боротьбі з російським ворогом українські вояки віддають найдорожче – життя. Вони захищають нас, а ми маємо захищати їх – донатити на необхідні речі, волонтерити, підтримувати наших військових. Бо тільки спільно можемо вистояти», – наголосив, звертаючись до присутніх, Рожищенський міський голова В’ячеслав Поліщук і висловив щирі співчуття родині загиблого Героя.Чин відспівування загиблого захисника України Олега Васевича відбувся у храмі Архістратига Михаїла в Рожищі.
Згодом велелюдною процесією під тужливі мелодії військового оркестру та церковні піснеспіви Олега Васевича провели до місця його останнього спочинку – на Алею Слави місцевого кладовища.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття родині Героя. Вічна пам’ять, честь та незгасна слава!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Литва забороняє в'їзд легковиків на білоруських номерах
Сьогодні 14:30
Сьогодні 14:30
За добу шахраї видурили у волинян майже 80 тисяч гривень
Сьогодні 14:14
Сьогодні 14:14
Громадянин Німеччини хотів ввезти в Україну зеленим коридором через «Устилуг» 68 кг вітамінів для коней
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
Марʼяна Безугла вийшла з фракції «Слуга народу»
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Намагався схилити посадовців до співпраці з РФ: ексміністру внутрішніх справ Захарченку повідомили про підозру
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35
Волинські аграрії уже намолотили 108 тисяч тонн зерна
Сьогодні 12:18
Сьогодні 12:18
У Луцькому районі мама та немовля захворіли на лістеріоз
Сьогодні 12:02
Сьогодні 12:02
Німеччина виділяє €10 млн на відновлення «Охматдиту»
Сьогодні 11:45
Сьогодні 11:45
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.