USD 41.50 41.80
  • USD 41.50 41.80
  • EUR 41.60 41.80
  • PLN 10.65 10.87

Російських військових зобов'язали вчити статтю Путіна про Україну, – ЗМІ

16 Липня 2021 11:17
Стаття Володимира Путіна «Про історичну єдність росіян і українців» включена в якості однієї з обов’язкових тем для занять з військовослужбовцями з військово-політичної підготовки.

Про це повідомляє «РБК», посилаючись на джерело в російському військовому відомстві. Як стверджується, відповідну вказівку дав глава Міноборони РФ Сергій Шойгу.

За словами співрозмовника журналістів,«стаття президента викликала великий позитивний відгук і обговорення у військовому середовищі».

Джерело також заявило, що існує необхідність більш докладного вивчення наведених у статті історичних фактів.

Нагадаємо, Путін написав статтю «про історичну єдність росіян і українців». У ній він намагається обґрунтувати свою думку про те, що народи «об’єднує» мова і православна віра.

Також Путін вважає, що українська влада вирішила обґрунтувати незалежність України через «заперечення свого минулого». Президент РФ звинувачує Україну в «насильницькій асиміляції» росіян.

Крім того, Путін звинувачує країни Заходу у створенні проекту «анти-Росія» для розриву відносин України і РФ.

На думку Путіна, сучасна Україна – це «дітище радянської епохи».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
так таки так Показати IP 16 Липня 2021 12:19
колись вчили праці маркса. лєніна.брєжнєва! -хоч це розуму нікому не добавляло!
Дідо до так таки так Показати IP 16 Липня 2021 13:50
Підтримую, нехай сольдатіки читають, хужє не буде.
Лучанин Показати IP 16 Липня 2021 12:54
Маразм крепчаєт. Умом расєю нє понять, она с умом нє совмєстіма
Анонім Показати IP 16 Липня 2021 13:37
Кажуть, хтось нашептав Зеленському на вухо, що якщо показати Європі, як люблять в Україні геїв, то Україну візьмуть в ЄС замість Угорщини. Інакше як пояснити різке зростання інтенсивність гей-парадів в Києві? Адже останній проводили зовсім недавно, 22 травня, і ось ще один на підході.
Пофігіст до Анонім Показати IP 16 Липня 2021 14:17
В тебе що відро вазеліна пропадає? Хто про що, а вшивий про воші.
Анонім до Пофігіст Показати IP 16 Липня 2021 15:11
Як проходять пологи у трансгендерною пари (Документалка від зірки серіалу 'Друзі' Кортні Кокс -діляться історією свого щастя і розповідають про своє право народжувати) Тепер ви точно хочете в Європу?
Ну тий п***** до Анонім Показати IP 16 Липня 2021 14:28
Що, чешеться одне місце, параду захотів?
! до Ну тий п***** Показати IP 16 Липня 2021 15:44
у кого .що болить! а голодній кумі вареники на умі! так і в цього А ...та
Петров і Боширов Показати IP 16 Липня 2021 13:44
+ Правильне використання Новічка.