USD 41.40 41.80
  • USD 41.40 41.80
  • EUR 41.50 41.75
  • PLN 9.90 10.15

Росія створює ШІ-контент для впливу на вибори у США, – американська розвідка

24 Вересня 2024 22:01
Росія створює більше контенту зі штучним інтелектом для впливу на президентські вибори в США, ніж будь-яка інша країна.

Про це Reuters на умовах анонімності розповів представник Офісу директора національної розвідки (ODNI) США, передає Укрінформ.

Представник американської розвідки зазначив, що ШІ-контент, вироблений Москвою, «відповідає ширшим зусиллям Росії, спрямованим на підтримку кандидата-республіканця Дональда Трампа і дискредитацію віцепрезидентки Камали Гарріс і Демократичної партії, в тому числі за допомогою конспірологічних наративів».

Він сказав, що Росія є набагато більш витонченим гравцем і має краще розуміння того, як працюють вибори в США, та визначає цілі для впливу.

Читати ще: Співачка Біллі Айліш підтримала Камалу Гарріс на президентських виборах у США

Як приклад представник ODNI навів заяву Міністерства юстиції США від 9 липня про припинення операції, яку підтримувала Москва, коли через соціальні мережі поширювались прокремлівські меседжі у США та інших країнах.

Він також додав, що Китай використовує ШІ-контент, намагаючись вплинути на те, як його сприймають у світі, але не втручається у вибори в США. Іран також використовує ШІ для створення постів у соціальних мережах, спрямованих на американських виборців «з поляризаційних питань», таких як Ізраїль і конфлікт в Газі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus