Родині загиблого Героя з Волині Анатолія Чуфарова вручили його орден
![](/resize/450x348/r/files/news/2023/08-29/367510/Screenshot_3.png)
Указом Президента України жителя села Новостав Чуфарова Анатолія Миколайовича нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно). Нагороду вручили родині загиблого воїна.
Про це інформують у Боратинській громаді.
«Минув майже рік з дня загибелі Анатолія Чуфарова, але в пам’яті рідних, односельців, побратимів його мужність і відданість українському народові не зітреться ніколи. Він віддав за нас своє життя і тим самим увіковічнив своє ім’я.
Подвиг та ім’я Анатолія та тисяч інших Героїв, які віддали своє життя, захищаючи свободу та незалежність нашої країни, навіки залишаться в пам’яті українців. Герої не вмирають! Вони живі, поки ми їх пам’ятаємо», – йдеться в повідомленні.
Читати ще: Понад 30 загиблих на війні ковельчан отримали звання «Почесний громадянин міста». Відзнаки вручили рідним
Житель села Новостав Анатолій Чуфаров 1987 року народження загинув 1 вересня в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Тернова Харківської області.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформують у Боратинській громаді.
«Минув майже рік з дня загибелі Анатолія Чуфарова, але в пам’яті рідних, односельців, побратимів його мужність і відданість українському народові не зітреться ніколи. Він віддав за нас своє життя і тим самим увіковічнив своє ім’я.
Подвиг та ім’я Анатолія та тисяч інших Героїв, які віддали своє життя, захищаючи свободу та незалежність нашої країни, навіки залишаться в пам’яті українців. Герої не вмирають! Вони живі, поки ми їх пам’ятаємо», – йдеться в повідомленні.
Читати ще: Понад 30 загиблих на війні ковельчан отримали звання «Почесний громадянин міста». Відзнаки вручили рідним
Житель села Новостав Анатолій Чуфаров 1987 року народження загинув 1 вересня в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Тернова Харківської області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721554568)
Ольга
Показати IP
30 Серпня 2023 00:19
Спочивай з миром, завжди в наших серцях.
Монастир тринітаріїв у Луцьку на старих зображеннях
Сьогодні 12:03
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 12:03
Ковельську екстренку відремонтують за 14 мільйонів![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:08
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:08
Оштрафували на 34 тисячі: біля Луцька чоловіка вдруге за рік зловили п’яним за кермом авто![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:39
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:39
Вночі сили ППО знищили 35 «шахедів» із 39
Сьогодні 08:41
Сьогодні 08:41
За місяць яйця на Волині здорожчали майже на 30%
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
Біля Луцька за три мільйони продають будівлю котельні. Фото
Сьогодні 07:43
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:43
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.