Родинам волинських військовослужбовців вручили державні нагороди, присвоєні посмертно
![](/resize/450x299/r/files/news/2024/04-23/381342/b17.jpg)
Сьогодні, 23 квітня, Горохівська міська рада вручила високі державні нагороди родинам загиблих Захисників, присвоєні їм посмертно.
Про це повідомляє пресслужба Горохівської міськради.
За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку Орденом «За мужність ІІІ ступеня» нагороджено посмертно Плескуна Павла Юрійовича (нагороду отримали батьки) та Радчука Назара Григоровича (нагороду отримали мама та сестри).
Почесним нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ «Комбатантський хрест» нагороджено (посмертно) Дацюка Богдана Миколайовича (нагороду отримали батьки та сестри).
«Заради майбутнього своїх близьких та України кожен з них віддав найдорожче – своє життя. Ніхто й ніщо не зможе применшити біль від втрати брата, чоловіка, сина, батька. Зі свого боку зробимо все, щоб підтримати сім’ї військових та допомогти їм у всіх питаннях», – зазначила Наталія Ковальчук, секретар міської ради.
«Щирі співчуття родинам... Світла та вічна пам’ять нашим Героям!» – йдеться у повідомленні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє пресслужба Горохівської міськради.
За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку Орденом «За мужність ІІІ ступеня» нагороджено посмертно Плескуна Павла Юрійовича (нагороду отримали батьки) та Радчука Назара Григоровича (нагороду отримали мама та сестри).
Почесним нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ «Комбатантський хрест» нагороджено (посмертно) Дацюка Богдана Миколайовича (нагороду отримали батьки та сестри).
«Заради майбутнього своїх близьких та України кожен з них віддав найдорожче – своє життя. Ніхто й ніщо не зможе применшити біль від втрати брата, чоловіка, сина, батька. Зі свого боку зробимо все, щоб підтримати сім’ї військових та допомогти їм у всіх питаннях», – зазначила Наталія Ковальчук, секретар міської ради.
«Щирі співчуття родинам... Світла та вічна пам’ять нашим Героям!» – йдеться у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Марʼяна Безугла вийшла з фракції «Слуга народу»
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Намагався схилити посадовців до співпраці з РФ: ексміністру внутрішніх справ Захарченку повідомили про підозру
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35
Волинські аграрії уже намолотили 108 тисяч тонн зерна
Сьогодні 12:18
Сьогодні 12:18
У Луцькому районі мама та немовля захворіли на лістеріоз
Сьогодні 12:02
Сьогодні 12:02
Німеччина виділяє €10 млн на відновлення «Охматдиту»
Сьогодні 11:45
Сьогодні 11:45
Через кишкову паличку у луцьких водоймах купатися не можна. Що думають про заборону люди
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
У волинському музеї з'явилася ікона з фольги
Сьогодні 10:21
Сьогодні 10:21
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.