«Робимо на совість»: жителі громади на Волині допомагають військовим облаштовувати окопи
![](/resize/450x253/r/files/news/2023/03-03/356938/c5ccaa9ef5dae145.jpg)
Наразі добровольці укріплюють військові позиції поряд із міжнародною автотрасою Київ – Ковель – Ягодин. З літа облаштували 300 метрів окопів. Нині будують ще 70 метрів.
Оборонні споруди будують і в інших місцях на території громади, на напрямках, де потенційно можуть наступати ворожі війська з боку Білорусі, каже представник сил територіальної оборони Волині Павло. Військовослужбовець консультує добровольців і розповідає, якими мають бути укріплення.
«Це буде опорний пункт з елементами контролю-пропуску, і це будують не тільки на цій трасі, а по всьому периметру контролю доступу до міста Ковеля», – каже військовослужбовець.
Читати ще: Оборонні споруди та мінування території: як готуються захищати кордон із Білоруссю на Волині
На облаштування бліндажів Люблинецька громада ще не витратила ні копійки, каже Михайло Кухарчук. Все заготовляють своїми силами, працюють з місцевими мешканцями.Один із добровольців – Михайло Головій. Раніше чоловік працював на різних роботах на будівництві.
«Взяли інструменти, прийшли – та й помагаємо. Робимо на совість», – каже він.Уперше допомагати військовим прийшов 17-річний Дмитро. Каже: робить те, що може.«Прибиваєш цвяхи, дошки переносиш. Просять допомогти, то чому не допомогти? Може, пригодиться, а може, й ні, але хай буде», – міркує хлопець.За скільки часу закінчать будівництво оборонних споруд – Михайло Кухарчук не прогнозує. Каже: робитимуть їх якісно, після чого облаштують територію навколо та замаскують.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Оборонні споруди будують і в інших місцях на території громади, на напрямках, де потенційно можуть наступати ворожі війська з боку Білорусі, каже представник сил територіальної оборони Волині Павло. Військовослужбовець консультує добровольців і розповідає, якими мають бути укріплення.
«Це буде опорний пункт з елементами контролю-пропуску, і це будують не тільки на цій трасі, а по всьому периметру контролю доступу до міста Ковеля», – каже військовослужбовець.
Читати ще: Оборонні споруди та мінування території: як готуються захищати кордон із Білоруссю на Волині
На облаштування бліндажів Люблинецька громада ще не витратила ні копійки, каже Михайло Кухарчук. Все заготовляють своїми силами, працюють з місцевими мешканцями.Один із добровольців – Михайло Головій. Раніше чоловік працював на різних роботах на будівництві.
«Взяли інструменти, прийшли – та й помагаємо. Робимо на совість», – каже він.Уперше допомагати військовим прийшов 17-річний Дмитро. Каже: робить те, що може.«Прибиваєш цвяхи, дошки переносиш. Просять допомогти, то чому не допомогти? Може, пригодиться, а може, й ні, але хай буде», – міркує хлопець.За скільки часу закінчать будівництво оборонних споруд – Михайло Кухарчук не прогнозує. Каже: робитимуть їх якісно, після чого облаштують територію навколо та замаскують.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 4
![](/public/images/user_no_foto.png?1721431014)
Петя
Показати IP
4 Березня 2023 09:41
Такі окопи та інші фортифікаційні укріплення мали б бути по всій лінії кордону з білорусією та рф ще до 24.02.2022, що значно б сприяло стримуванню ворога та його просуванню в глиб держави! Та зменшило б хоч трохи інші негативні наслідки
![](/public/images/user_no_foto.png?1721431014)
До Петі
Показати IP
4 Березня 2023 13:29
Не такі , а мають бути такі хоча б як лінія Манергейма у 1939 році . Нагадую шо у 1939 році не було бензопил, бетономішалок, електроінструменту. У Фінляндії станом на 1 січня 1940 року не було жодного міліонера(олігарха) зато в них були доти-міліоніки. А за стан 24,02.2022 там яценюк з аваковим будували стратегічниу лінію *стіна* тільки де вона чи міліарди
![](/public/images/user_no_foto.png?1721431014)
Петя до До Петі
Показати IP
4 Березня 2023 15:09
А я про те, що взагалі нічого не було!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721431014)
скептик до До Петі
Показати IP
4 Березня 2023 16:33
сучасна війна трохи відрізняється від війни 1939 року, тому ці окопи скоріш за все будуть малоефективними.
Можна сплутати з хворобою Альцгеймера: вчені виявили новий тип вікової втрати пам’яті
Сьогодні 00:31
Сьогодні 00:31
В Ізраїлі дитина знайшла 1800-річну каблучку з гравіюванням
Сьогодні 00:18
Сьогодні 00:18
Ірина Фаріон померла у лікарні після замаху
19 Липня 2024 23:46
19 Липня 2024 23:46
Державний орієнтир: на Волині думають над реалізацією ветеранської політики
19 Липня 2024 23:27
19 Липня 2024 23:27
У Фаріон стріляли у Львові: всі подробиці замаху на діячку
19 Липня 2024 23:08
19 Липня 2024 23:08
На Волині затримали росіянина, який проживав в Україні нелегально. Далі – примусове видворення
19 Липня 2024 22:49
19 Липня 2024 22:49
Репер-військовий з Волині став співавтором нового треку від «Фронтової студії»
19 Липня 2024 22:30
19 Липня 2024 22:30
Графік вимкнення електроенергії на Волині 20 липня
19 Липня 2024 22:11
19 Липня 2024 22:11
На Харківщині загинув Герой з Волині Віктор Бойчук
19 Липня 2024 21:52
19 Липня 2024 21:52
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.