USD 41.30 41.60
  • USD 41.30 41.60
  • EUR 41.30 41.60
  • PLN 10.55 10.70

РФ викрала проєкт вакцини AstraZeneca для розробки свого «Спутника V», – ЗМІ

11 Жовтня 2021 15:56
Британські спецслужби повідомили уряду про те, що російський агент викрав формулу коронавірусної вакцини, розробленої компанією AstraZeneca, в РФ нібито використали її при розробці препарату «Спутник V».

Як пише Європейська правда, про це з посиланням на джерела повідомила газета The Sun, яку цитують низка британських ЗМІ.

Британські спецслужби стверджують, що мають докази того, що РФ викрала проєкт вакцини. Зазначається, що дані були викрадені іноземним агентом особисто.

У вересні 2020 року Росія опублікувала результати двох ранніх клінічних випробувань, які свідчать про те, що вакцина «Спутник V» є безпечною та ефективною.

Вакцина російського виробництва використовує технологію, подібну до вакцини AstraZeneca, причому обидві використовують ослаблену форму аденовірусу.

Хоча ці твердження надходять з анонімних джерел, цитованих у засобах масової інформації, британський уряд неодноразово заявляв про те, що Росія принаймні намагалася зламати тих, хто виробляє вакцини у Британії.

Покійний міністр з питань безпеки Джеймс Брокеншир публічно заявив, що країна «на 95% впевнена» у спробі злому.

У британському уряді поки не коментують інформацію про викрадення формули вакцини.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Лучанин Показати IP 11 Жовтня 2021 16:24
Хто би сумнівався. Нація злодіїв з зайвою хромосомою.
Рауль до Лучанин Показати IP 11 Жовтня 2021 18:05
это вы про англичан ?
Лучанин до Рауль Показати IP 11 Жовтня 2021 19:23
Не клей дурня, всім відомо, що зайва хромосома у лаптєногих.
Сковорода до Лучанин Показати IP 11 Жовтня 2021 21:05
А создается впечатление что у вас
! Показати IP 11 Жовтня 2021 16:30
отже спутнік ефективний!
Анонім до ! Показати IP 11 Жовтня 2021 17:59
Ага, як в анекдоті. А перед використанням всі сторони "тщательно обработать напильником". аха ха ха ха.
Вперід до ! Показати IP 11 Жовтня 2021 18:00
Вперід, вколися шмурдяком. Ординці навіть з чогось хорошого лайно зроблять. Так що срутнік якраз для тебе і тобі подібних.
Лучанин до Вперід Показати IP 11 Жовтня 2021 18:42
Я перепрошую, але навіщо ви до цього приплітаєте монголів і татар? Вони яким боком до цього і що вони вам зробили, що ви ображаєте людей?
Лучанин до ! Показати IP 11 Жовтня 2021 18:11
Якщо відкинути політику, то так. Були відповідні публікації в журналі "Ланцет" від розробників ціїї вакцини. Тобто питань до ефективності до даної вакцини у європейської спільноти не виникає. Як приклад, Угорщина використовує дану вакцину. Також князівство Сан Марино. Зараз вони на етапі подання документів для затвердження, тобто залишились так звані бюрократичні процедури.
Лікар до ! Показати IP 11 Жовтня 2021 19:20
Ага, як клізма від гонореї
Сковорода Показати IP 11 Жовтня 2021 18:48
Ну да, и выпускать как то начали раньше АстраЗенеки. Спутник 20+ лет лежал в готовом состоянии, это одна из первых вакцин, которая пошла в продакшн, после минимальных тестов. И как выше писали — журнал Ланцет почитайте. Как же за*бала эта политика, вам самим не надоело?
Автобусна зупинка Показати IP 11 Жовтня 2021 18:57
Тека з формулами якось сама з'явилася! А ПетровБоширов+ були тоді в Америці - у NASA крали місячний ґрунт.
morpheus Показати IP 11 Жовтня 2021 19:08
Британська "Зе Сан" це щось на зразок російського ТВ, авторитету навіть у самому королівстві там нуль.
Самим не смішно? Показати IP 11 Жовтня 2021 20:47
Таки так. А перед тим вони з-під суч******и баби Параньки вночі яйця покрали. Це, щоб вакцина сильнішою була.
Вакцинований Показати IP 11 Жовтня 2021 21:19
Ширяйтеся спутніком, плюсатори і мінусатори!!! А для Нас є свої вакцини !!!!!
Сковорода до Вакцинований Показати IP 11 Жовтня 2021 22:38
Кастрюльку поправь, на глаза съехала
Вакцинованомк Показати IP 11 Жовтня 2021 22:00
Овва! Нас з великої літери пишите...... Манія величі називається....
Лучанин Показати IP 12 Жовтня 2021 10:00
Як показують коментарі: головне не факти, а те, чи слідуєш тренду. В радянскі часи трендом було бути комуністом, комсомолцем. Той час минув і тодішні "модники" стали сучасними любителями вишиванок. Спільне і там і зараз: слідуй тренду, а не здоровому глузду.
Я до Лучанин Показати IP 12 Жовтня 2021 13:58
якби в свідомих був здоровий глузд то потрошенко трупчинов і інші ск.ти давно сиділи б а зеля з кварталаб не илазив.. не те що в політику