«Релігія свободи»: скандальна екснардепка Савченко на колінах похвалила іслам
![](/resize/450x228/r/files/news/2021/09-27/323324/6d595448-2edf36e65dcac217dfba3ee5f248915d.jpeg)
Колишня народна депутатка Надія Савченко побувала в Туреччині і написала у себе на сторінці у Фейсбуці публікацію про іслам, в якій заявила, що це релігія свободи, а не гноблення.
Під час поїздки до Туреччини Савченко також одягла паранджу і купила Коран.
Крім того, вона поміркувала про переваги ісламу над іншими світовими релігіями.
«У сучасному світі іслам звично сприймають як релігію пригнічення і обмеження прав людини, особливо жінки. Мало хто побачить, що іслам – це релігія простору і свободи для душі, духу і віри в Бога – Аллаха», – йдеться в повідомленні.
Читати ще: Убивства, насилля й тотальні заборони: як живуть жінки в Афганістані
Вона висловила переконання в тому, що найбільш згуртованими країнами є ті, де більшість громадян об’єднані однією релігією.«Імперії будуються і міцніють, роблячи ставку на значимість церкви в державі, і об’єднують людей навколо моральних принципів релігії, а вже потім нарощують економіку завдяки прагненням покірного і згуртованого народу. Коли імперії хочуть відновитися, після занепаду перше, на що вони роблять ставку, це, знову ж таки, релігія, як об’єднуючий фактор для однотипної моралі людей і фактор національної ідеї для народу і держави», – написала депутатка VIII скликання.У коментарях Савченко пояснила, що «допис був не про релігію в її духовному розумінні, а про те, як політика сучасного світу використовує релігію для побудови держави».
Читати ще: В Афганістані відновлять страти і ампутації кінцівок, – представник «Талібану»
Надія Савченко в підкріплення своїх слів навела приклад Росії, Талібану, Туреччини а «Ісламської держави». Вона додала, що країни Заходу вважають за краще робити ставку на «космополітизм, безпринципність в моралі і в нарощувані капіталу і, як бонус, – декларує захист прав людини».
Нагадаємо, Надія Савченко стала знаменитістю після російського полону, де перебувала майже два роки. Потрапила туди з Донбасу. Росія віддала її Україні 25 травня 2016-го. На той час Савченко вже півтора року була народною депутаткою – до Верховної Ради її першим номером провела «Батьківщина» Юлії Тимошенко. Тодішній президент Петро Порошенко надав Савченко звання Героя України. Згодом після повернення та скандальних заяв Савченко вигнали з партії. Навіть була заарештована у підозрі в підготовці терактів у Верховній Раді та держперевороту. Навесні 2019-го суд звільнив її з-під варти.
Савченко була телеведучою на «телеканалі Медведчука». Згодом заснувала громадсько-політичну платформу свого імені.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Під час поїздки до Туреччини Савченко також одягла паранджу і купила Коран.
Крім того, вона поміркувала про переваги ісламу над іншими світовими релігіями.
«У сучасному світі іслам звично сприймають як релігію пригнічення і обмеження прав людини, особливо жінки. Мало хто побачить, що іслам – це релігія простору і свободи для душі, духу і віри в Бога – Аллаха», – йдеться в повідомленні.
Читати ще: Убивства, насилля й тотальні заборони: як живуть жінки в Афганістані
Вона висловила переконання в тому, що найбільш згуртованими країнами є ті, де більшість громадян об’єднані однією релігією.«Імперії будуються і міцніють, роблячи ставку на значимість церкви в державі, і об’єднують людей навколо моральних принципів релігії, а вже потім нарощують економіку завдяки прагненням покірного і згуртованого народу. Коли імперії хочуть відновитися, після занепаду перше, на що вони роблять ставку, це, знову ж таки, релігія, як об’єднуючий фактор для однотипної моралі людей і фактор національної ідеї для народу і держави», – написала депутатка VIII скликання.У коментарях Савченко пояснила, що «допис був не про релігію в її духовному розумінні, а про те, як політика сучасного світу використовує релігію для побудови держави».
Читати ще: В Афганістані відновлять страти і ампутації кінцівок, – представник «Талібану»
Надія Савченко в підкріплення своїх слів навела приклад Росії, Талібану, Туреччини а «Ісламської держави». Вона додала, що країни Заходу вважають за краще робити ставку на «космополітизм, безпринципність в моралі і в нарощувані капіталу і, як бонус, – декларує захист прав людини».
Нагадаємо, Надія Савченко стала знаменитістю після російського полону, де перебувала майже два роки. Потрапила туди з Донбасу. Росія віддала її Україні 25 травня 2016-го. На той час Савченко вже півтора року була народною депутаткою – до Верховної Ради її першим номером провела «Батьківщина» Юлії Тимошенко. Тодішній президент Петро Порошенко надав Савченко звання Героя України. Згодом після повернення та скандальних заяв Савченко вигнали з партії. Навіть була заарештована у підозрі в підготовці терактів у Верховній Раді та держперевороту. Навесні 2019-го суд звільнив її з-під варти.
Савченко була телеведучою на «телеканалі Медведчука». Згодом заснувала громадсько-політичну платформу свого імені.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 13
![](/public/images/user_no_foto.png?1722529633)
Сталін
Показати IP
27 Вересня 2021 14:13
Короче Надя" переобулася"...
![](/public/images/user_no_foto.png?1722529633)
сРалін до Сталін
Показати IP
27 Вересня 2021 23:02
Про гадю стали забувати, от вона і вис*ала сенсацію.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722529633)
Петро
Показати IP
27 Вересня 2021 14:43
Ще й читає турецькою
![](/public/images/user_no_foto.png?1722529633)
Ярополк до Петро
Показати IP
27 Вересня 2021 23:23
Терміново! Терміново цю шмару депортувати в Афганістан!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722529633)
Олег
Показати IP
27 Вересня 2021 14:47
Владо!!! Кому ти даєш звання "Героя України"? Назвіть хоча би один її героїчний поступок. Повісьте краще одну велику зірку на психоневрологічному диспансері (і наркологічному також).
![](/public/images/user_no_foto.png?1722529633)
Вірно до Олег
Показати IP
27 Вересня 2021 23:03
Вірно. Цю шизофреничку треба в психіатрію.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722529633)
Євросоюз
Показати IP
27 Вересня 2021 15:40
Це її право - мати власну думку. І нічого робити з цього дуту *сенсацією*.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722529633)
Всратий актябрьонок до Євросоюз
Показати IP
27 Вересня 2021 23:04
Це не думки, це наркогалюцінації.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722529633)
спостерігач
Показати IP
27 Вересня 2021 16:02
Порошенко сам в шоці, з кого він героя зробив і на кому піарився!!! Надя, на…. ла всіх))))) навіть психіатрів)))
![](/public/images/user_no_foto.png?1722529633)
Народна прокуратура до спостерігач
Показати IP
27 Вересня 2021 19:47
Порох вирішив осідлати хвилю і підіграти настроям юрби. Насправді ж розпіарила цю дурепу Юлія Тимошенко, котра поставила її першим номером у виборчому списку партії, щоб здобути більше голосів, адже тоді було модно вклювати учансиків АТО у такі списки. Саме Тимошенко влаштувала показуху в парламенті з банером "Свободу Надії Савченко" на трибуні і щоденним вимогами до влади зробити все для звільнення Савченко. Влаштували з неї ангела небесного і не хотіли нікого слухати, ким була ця "героїня" насправді. Але коли ця притрушена прилетіла до України, то Тимошенко швиденько від неї відсторонилась, бо побачила, що це за фрукт
![](/public/images/user_no_foto.png?1722529633)
Лучанин
Показати IP
27 Вересня 2021 17:02
Кому ця притрушена ще потрібна, заспокойтесь)
![](/public/images/user_no_foto.png?1722529633)
Анонім до Лучанин
Показати IP
27 Вересня 2021 23:50
ОПЕЗЕжопі від неї мдіють, то їх проект, а ще шизанутий Ківі.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722529633)
опанас
Показати IP
28 Вересня 2021 14:10
а работать она и прочие бывшие и настоящие не пробовали ?
«Відмазував» від армії: екскерівника волинського військкомату три роки судять за хабарництво
Сьогодні 19:25
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 19:25
На Волині провели в останню дорогу воїна Руслана Подзізея
Сьогодні 19:06
Сьогодні 19:06
«Було до 40 викликів на добу»: як працюють аварійні бригади у Луцьку під час відключень світла
Сьогодні 18:44
Сьогодні 18:44
У Луцьку вшанували пам’ять видатної Лесі Українки
Сьогодні 18:25
Сьогодні 18:25
На Волині 20-річний хлопець пограбував неповнолітнього
Сьогодні 16:53
Сьогодні 16:53
На Запоріжжі загинув воїн з Луцької громади Тарас Пархомук
Сьогодні 16:37
Сьогодні 16:37
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.