Ректор волинського вишу привіз допомогу тероборонівцям на схід
![](/resize/450x335/r/files/news/2023/12-05/373274/photo_2023-12-05_15-25-28.jpg)
У Міжнародний день волонтера ректор Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось побував на сході України, де з початку весни успішно виконують бойові завдання підрозділи 100-ї бригади ТрО.
Анатолій Васильович завітав до земляків аж ніяк не з порожніми руками, повідомляють у бригаді. Очільник волинського вишу привіз і передав командуванню тероборонівців квадрокоптери DJI MAVIC 3T Thermal і DJI MAVIC 3E Enterprise, дві зарядні станції з комплектами акумуляторних батарей до квадрокоптерів, а також силу-силенну всіляких смаколиків.
Читати ще: Тренінги, виступи, продаж смаколиків: у ВНУ – масштабний ярмарок для допомоги військовим
«Щиро дякуємо пану ректору та усьому колективу ВНУ імені Лесі Українки за регулярну підтримку нашої бригади!» – кажуть захисники.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Анатолій Васильович завітав до земляків аж ніяк не з порожніми руками, повідомляють у бригаді. Очільник волинського вишу привіз і передав командуванню тероборонівців квадрокоптери DJI MAVIC 3T Thermal і DJI MAVIC 3E Enterprise, дві зарядні станції з комплектами акумуляторних батарей до квадрокоптерів, а також силу-силенну всіляких смаколиків.
Читати ще: Тренінги, виступи, продаж смаколиків: у ВНУ – масштабний ярмарок для допомоги військовим
«Щиро дякуємо пану ректору та усьому колективу ВНУ імені Лесі Українки за регулярну підтримку нашої бригади!» – кажуть захисники.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
В Україні створили першу команду швидкого реагування на пошкодження памʼяток культури
Сьогодні 08:59
Сьогодні 08:59
«Приїжджаєш – і як не в своїй тарілці. Тягне назад до хлопців», – військовослужбовець волинської бригади
Сьогодні 08:10
Сьогодні 08:10
Майже тисяча пацієнтів на Волині цьогоріч отримали ліки проти розладів психіки та поведінки, епілепсії за програмою «Доступні ліки»
Сьогодні 06:12
Сьогодні 06:12
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.