«Разом до Перемоги»: у Луцьку пройде благодійний баскетбольний турнір на підтримку ЗСУ
![](/resize/450x300/r/files/news/2024/02-19/377605/a19.jpg)
Перший заступник голови ОДА Сергій Мовенко зустрівся з головним тренером баскетбольного клубу «Старий Луцьк-Університет» Дмитром Чайковським. Вони обговорили успіхи клубу, потреби та виклики, які постали перед цим видом спорту на Волині.
Про це повідомляє Волинська ОДА.
Також Дмитро Чайковський запросив начальника ОДА Юрія Погуляйка та його заступника взяти участь у благодійному матчі з баскетболу «Разом до Перемоги».
Захід відбудеться 21 лютого о 18:00 в обласній ДЮСШ (м. Луцьк, вул. Шевченка, 3). Зібрані кошти буде передано на потреби фотографа БК «Старий Луцьк-Університет» Миколи Лесика, який боронить незалежність України в лавах ЗСУ.
Читати ще: На Волині на благодійному ярмарку у День закоханих зібрали для ЗСУ понад 120 тис. грн
Учасникам турніру стануть чотири команди – «Міська влада», «Обласна влада», «Бізнес» та «Збірна Луцька». Звісно, до кожної команди доєднаються і гравці «Старого Луцька-Університету». Під час заходу також відбудуться конкурси та волонтерські ініціативи. Виручені кошти підуть на придбання антидронових засобів для прикриття позицій від FPV противника.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Волинська ОДА.
Також Дмитро Чайковський запросив начальника ОДА Юрія Погуляйка та його заступника взяти участь у благодійному матчі з баскетболу «Разом до Перемоги».
Захід відбудеться 21 лютого о 18:00 в обласній ДЮСШ (м. Луцьк, вул. Шевченка, 3). Зібрані кошти буде передано на потреби фотографа БК «Старий Луцьк-Університет» Миколи Лесика, який боронить незалежність України в лавах ЗСУ.
Читати ще: На Волині на благодійному ярмарку у День закоханих зібрали для ЗСУ понад 120 тис. грн
Учасникам турніру стануть чотири команди – «Міська влада», «Обласна влада», «Бізнес» та «Збірна Луцька». Звісно, до кожної команди доєднаються і гравці «Старого Луцька-Університету». Під час заходу також відбудуться конкурси та волонтерські ініціативи. Виручені кошти підуть на придбання антидронових засобів для прикриття позицій від FPV противника.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Основи вибору ідеальної кавоварки для дому
Сьогодні 10:05
Сьогодні 10:05
У Ковелі з'явиться ветеранський простір
Сьогодні 09:49
Сьогодні 09:49
В Україні передбачають складнощі в разі перемоги Трампа, але сподіваються на зміну його позиції, – ЗМІ
Сьогодні 09:32
Сьогодні 09:32
Відеокамери зафіксували момент аварії з фурою біля Луцька
Сьогодні 09:16
Сьогодні 09:16
Війна обірвала життя воїна з Горохівщини Ігоря Біди
Сьогодні 09:00
Сьогодні 09:00
«Люди з інвалідністю – теж люди». Чому військовий з ампутацією виходить на луцькі дороги
Сьогодні 08:10
Сьогодні 08:10
Етноарт хаос на «Фронтері»: у Луцьку виступить гурт NAZVA
Сьогодні 07:42
Сьогодні 07:42
Одна з вулиць Ковеля тимчасово буде без газу
Сьогодні 07:14
Сьогодні 07:14
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.