USD 41.20 41.65
  • USD 41.20 41.65
  • EUR 41.30 41.60
  • PLN 10.26 10.50

Ранкова ДТП на Мазепи у Луцьку: вщент розбиті дві автівки

27 Квітня 2019 09:24
На вулиці Мазепи у Луцьку трапилась аварія за участю Mercedes та мікроавтобуса Volkswagen.

Про це повідомляє Ua: Волинь.

ДТП сталась близько 8 години ранку 27 квітня.

Обидві автівки отримали значні механічні пошкодження.

Пасажирів мікроавтобуса госпіталізували.

На місці автопригоди працює поліція.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
дідо Показати IP 27 Квітня 2019 09:27
їхали 50 км за год. і були пристебнуті пасками безпеки.... напишуть у протоколі.
Хех Показати IP 27 Квітня 2019 09:50
Таке відчуття що аварія сталася на трасі, а не на вузькій дворовій вулиці. де, бл...ть розум?
Прр Показати IP 27 Квітня 2019 09:52
От чому поліція ніх*я не робить? Чому лише можуть кататися на машині і говорити по телефону. При даї таких аварії менше було. Реформа поліції на -2 проведена
121 Показати IP 27 Квітня 2019 10:25
Мужики поцокалися яйцями! Свято ж скоро!
Андрія не бачив? Показати IP 27 Квітня 2019 12:24
Нє.не бачив.розташування транспортних засобів говорить саме за себе...буде винен течік:)
Анонім Показати IP 27 Квітня 2019 12:49
ЗРЯ улицу переименовали,нужно вернуть старое название....иначе так дальше и будет.
Andrew Показати IP 27 Квітня 2019 14:55
Течик їхав зі сторони магазину (другорядна), що на відео і мав пропустити мерса, який їхав головною в сторону вул. Рівненська. Але, так як дибільчики люблять, висовувати морду за межі своєї дороги - є результат.
!!! до Andrew Показати IP 15 Травня 2019 19:18
Спеціально для д...більчиків, які пишуть в коментарях всяку херню: На перехресті зі сторони руху буса і зі сторони руху мерса немає ні одного знаку, який би вказува де головна дорога а де другорядна. Дорога була без розмітки, ширина дороги на перехресті одинакова. Відповідно бус для мерса був "перешкодую справа". У всьому розберться слідство і суд.
місцевий Показати IP 27 Квітня 2019 15:49
А по вул. Мазепи і прилеглих вулицях меньша 100 км ніхто не їде, а зараз ще мотоциклисті повилітали, де живуть їх діти так не літають