Ракета влучила просто в авто: у Львові від опіків та переломів лікують розвідника з Волині
![](/resize/450x278/r/files/news/2023/06-26/363654/356384767_591340093136411_9080146335981384605_n.jpg)
39-річний Дмитро Шеменюк з села Березовичі, що на Волині. За плечима в захисника шість років прикордонної служби та рік в лавах ЗСУ – на війні, яку тоді ще не називали великою. Початок повномасштабного вторгнення застав ветерана вдома. Чоловік без вагань дістав з гаража своє спорядження та вирушив у військкомат, щоб стати на захист країни.
Дмитро став розвідником. Спершу обороняв Київ. А після того, як окупантів вдалося вигнати з півночі країни, продовжив воювати на Миколаївщині, а згодом – на Харківщині. Поранення отримав на куп’янському напрямку, пишуть на сторінці Першого медичного об’єднання Львова у Фейсбуці.
Того дня Дмитро разом з чотирма побратимами їхав на завдання. Раптово по них почала працювати ворожа авіація. Ракета влучила просто в автівку з п’ятьма захисниками. Пів машини знесло, а метал поплавився. Двоє військовиків загинули на місці. Трьох інших ударною хвилею відкинуло від решток автівки, що палали. Як тільки Дмитро оговтався – жахнувся: довкола все було у вогні. Палали тіла загиблих побратимів.
Читати ще: «Рацію мені в зубах приніс песик»: історія дивовижного порятунку пораненого військового з Волині
Попри жахливий біль, опіки та множинні переломи, чоловік зібрався з силами та самостійно здолав з пів кілометра. Потім знепритомнів. Трьох важко поранених знайшли військові, які були неподалік. І доправили до найближчого шпиталю – в Куп’янську. В усіх трьох – опіки та множинні осколкові поранення всього тіла.
Після надання першої допомоги Дмитра перевезли до Харкова. Там підключили до апарата ШВЛ. Після трьох днів у реанімації лікарям вдалося стабілізувати стан розвідника і його відправили далі – на Львів.
Читати ще: Доводилося оперувати до 10 осіб за добу: історія військового хірурга з Волині
У Центр НЕЗЛАМНІ Дмитро поступив у важкому стані. Опіки ІІ ступеня руки і спини та множинні переломи стегна, лопатки, ребра і верхньої кінцівки. Спершу спеціалісти Центру очистили та закрили рани. А згодом пластичні хірурги пересадили шкіру. Вони взяли трансплантат зі стегон та перемістили його на уражену вогнем ділянку на руці. Зараз уже можуть сказати точно: шкіра прижилась!
Наступний етап – лікування переломів. Ортопед-травматологи днями мають встановити Дмитрові апарати зовнішньої фіксації. Опісля на захисника чекає тривала реабілітація. Попри пережите, Дмитро хоче якнайшвидше продовжити боронити країну від ворога!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Дмитро став розвідником. Спершу обороняв Київ. А після того, як окупантів вдалося вигнати з півночі країни, продовжив воювати на Миколаївщині, а згодом – на Харківщині. Поранення отримав на куп’янському напрямку, пишуть на сторінці Першого медичного об’єднання Львова у Фейсбуці.
Того дня Дмитро разом з чотирма побратимами їхав на завдання. Раптово по них почала працювати ворожа авіація. Ракета влучила просто в автівку з п’ятьма захисниками. Пів машини знесло, а метал поплавився. Двоє військовиків загинули на місці. Трьох інших ударною хвилею відкинуло від решток автівки, що палали. Як тільки Дмитро оговтався – жахнувся: довкола все було у вогні. Палали тіла загиблих побратимів.
Читати ще: «Рацію мені в зубах приніс песик»: історія дивовижного порятунку пораненого військового з Волині
Попри жахливий біль, опіки та множинні переломи, чоловік зібрався з силами та самостійно здолав з пів кілометра. Потім знепритомнів. Трьох важко поранених знайшли військові, які були неподалік. І доправили до найближчого шпиталю – в Куп’янську. В усіх трьох – опіки та множинні осколкові поранення всього тіла.
Після надання першої допомоги Дмитра перевезли до Харкова. Там підключили до апарата ШВЛ. Після трьох днів у реанімації лікарям вдалося стабілізувати стан розвідника і його відправили далі – на Львів.
Читати ще: Доводилося оперувати до 10 осіб за добу: історія військового хірурга з Волині
У Центр НЕЗЛАМНІ Дмитро поступив у важкому стані. Опіки ІІ ступеня руки і спини та множинні переломи стегна, лопатки, ребра і верхньої кінцівки. Спершу спеціалісти Центру очистили та закрили рани. А згодом пластичні хірурги пересадили шкіру. Вони взяли трансплантат зі стегон та перемістили його на уражену вогнем ділянку на руці. Зараз уже можуть сказати точно: шкіра прижилась!
Наступний етап – лікування переломів. Ортопед-травматологи днями мають встановити Дмитрові апарати зовнішньої фіксації. Опісля на захисника чекає тривала реабілітація. Попри пережите, Дмитро хоче якнайшвидше продовжити боронити країну від ворога!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
19 липня: свята, події, факти. День тренера та перша у світі операція з пересадки язика![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
Провела в лікарні понад тисячу ночей: у Канаді померла 10-річна зірка TikTok
18 Липня 2024 23:43
18 Липня 2024 23:43
Британія першою в Європі схвалила використання в кормах домашніх тварин лабораторного м'яса
18 Липня 2024 23:24
18 Липня 2024 23:24
Почнуть з нейрохірургів: МОЗ вперше в історії запроваджує резидентуру – післядипломне навчання для лікарів
18 Липня 2024 23:06
18 Липня 2024 23:06
Грандіозне свято розкоші і марнославства: в Індії відбулося «весілля століття». Фото
18 Липня 2024 22:47
18 Липня 2024 22:47
Рідні чекали 26 місяців: на Волині поховали Героя Володимира Будька
18 Липня 2024 22:28
18 Липня 2024 22:28
У волинський музей передали знайдені старовинні жіночі прикраси
18 Липня 2024 22:10
18 Липня 2024 22:10
Рада ухвалила законопроєкт щодо поховального ритуалу на Національному військовому меморіальному кладовищі
18 Липня 2024 21:52
18 Липня 2024 21:52
У Греції через шалену спеку будуть закривати головну пам'ятку країни посеред дня
18 Липня 2024 21:34
18 Липня 2024 21:34
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.