USD 41.40 41.70
  • USD 41.40 41.70
  • EUR 41.40 41.60
  • PLN 10.60 10.75

Рада перейменувала село на Волині

7 Жовтня 2021 10:55
Верховна Рада ухвалила дві постанови, які передбачають перейменування населених пунктів України.

Про це повідомляє Укрінформ.

Так, згідно із постановою «Про перейменування села Болгарка Бердянського району Запорізької області» (№ 5075), яку підтримали 278 народних депутатів, село Болгарка називатиметься Софіївкою.

Водночас проголосована 297 парламентаріями постанова «Про перейменування села Старий Чорторийськ Камінь-Каширського району Волинської області» передбачає перейменування села Старий Чорторийськ на Чарторийськ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Проєктоскладалкиня Показати IP 7 Жовтня 2021 11:09
Країна Клоунляндія. Чому Червоноград не перейменують? На Вашінгтон, наприклад. Вуйки з діяспори помагатимуть, щоб не позоритись.
Козак до Проєктоскладалкиня Показати IP 7 Жовтня 2021 13:47
Такий коментар цікавий та дотепний! Ви теж клоун з 95 кварталу, а може жарти пишите для Дизель шоу? Набери повни груди повітря та запалюй: як мешканці села раніше називалися, а як зараз? І чому ж вони захотіли перейменуватися?! Загадка в самий раз для твого розумового рівня
123 до Козак Показати IP 7 Жовтня 2021 15:37
От бачиш, людина за два роки не звикла до фемінітивів та нового правопису, а ти хочеш від йолопа аналіза ситуації
Горішньоплавчиня до Козак Показати IP 7 Жовтня 2021 15:49
Еге ж, і нас запитали і кропивницькинь, і ньюйорківчинь.
Козак до Горішньоплавчиня Показати IP 7 Жовтня 2021 17:08
О пішли жарти на сто гривень. Будете продовжувати та отримаєте 50 тисяч (пі*юнів на ковнір) чи заберете сотку в алкомаркеті? Давай к(г)омік, запалюй феєрверк юмору, гати залпом жартів
Анонім Показати IP 7 Жовтня 2021 12:11
ото молодці!!. я навіть і не ждав . зразу люди заживуть.
Антон Показати IP 7 Жовтня 2021 12:49
До речі Червоноград - до 1951 року Кристинопіль.
Отакої до Антон Показати IP 7 Жовтня 2021 13:20
Не можна, бо в когось з комісарів тоді точно була дружина Кристина, або дочка... Вуйкоград однозначно!
Чорторищанин Показати IP 7 Жовтня 2021 15:11
Мезьвичи!
R2-D2 Показати IP 7 Жовтня 2021 15:35
Ага, щось нагадує. Нью-Васюки і міжпланетий шаховий конгрес.