USD 41.30 41.80
  • USD 41.30 41.80
  • EUR 41.30 41.80
  • PLN 10.40 10.65

Путін заявив, що готовий надати Порошенку політичний притулок у РФ

8 Лютого 2022 08:14
Президент Росії Володимир Путін заявив, що готовий надати політичний притулок п’ятому Президенту України Петру Порошенку.

Про це Путін повідомив на спільній пресконференції після зустрічі з президентом Франції Еммануелем Макроном, передає УНІАН.

«Коли пан Порошенко ще був президентом України, я йому говорив, що якщо у нього виникнуть якісь складнощі в майбутньому, Росія готова надати йому політичний притулок. Він тоді іронізував багато з цього приводу, але сьогодні хочу підтвердити свої пропозиції, попри наші серйозні розбіжності з питання врегулювання (конфлікту, – ред.) на Донбасі», – заявив Путін.

Путін вважає, що Порошенко піддається переслідуванням, як державний злочинець, а це, на думку президента РФ, «надмірна заявка на успіх чинного керівництва країни».

«Ми готові таким, як пан Порошенко, надати притулок в Росії», – ще раз підкреслив Путін.
У відповідь Петро Порошенко у Фейсбуці прокоментував заяву президента РФ Володимира Путіна щодо можливості політичного притулку.

За словами експрезидента, в Україні переслідують «проєвропейську опозицію» і тепер це підтвердив навіть Путін.

Порошенко звернувся до чинного президента Володимира Зеленського із проханням спрямувати свої зусилля та зусилля правоохоронних органів на захист країни, адже наразі, на думку колишнього президента, вони «займаються Порошенком більше, ніж російською загрозою».

«А Володимиру Володимировичу (Путіну, – ред.) – нарешті треба усвідомити, що ми розберемося самі, тут, в Україні. І одвічна російська практика «опікуватися» українською політикою та політиками вже давно припинилася», – написав Порошенко.

Нагадаємо, раніше в Офісі генпрокурора заявили, що суд підтвердив законність і обґрунтованість підозри Порошенка в держзраді.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 44
Всратий актябрьонок Показати IP 8 Лютого 2022 08:43
Яка дешева провокація ...
скептик до Всратий актябрьонок Показати IP 8 Лютого 2022 11:47
а острів Святої Єлени часом не пропонував пуцькіну політичний притулок ?
скептик до Всратий актябрьонок Показати IP 8 Лютого 2022 11:50
мабуть Макрон приїхав до пуцькіна, щоб запропонувати будиночок Наполеона Бонапарта на острові Святої Єлени
Всратий актябьонок до скептик Показати IP 8 Лютого 2022 16:27
Все простіже. зе не справляється проти Порошенка, тому пуіло й підключився.
Анонім Показати IP 8 Лютого 2022 08:44
Вже й не знають чим Порошенка достати, так він пуйлу мішає, навіть не будучи президентом.
факт Показати IP 8 Лютого 2022 08:47
Педро жме руку і обнімає - готовить валізи :)))
Гнилий ботокс до факт Показати IP 8 Лютого 2022 11:05
зеля починає репресії проти Пороха, а пиня приймає цей подарунок, і ТИПУ готовий надати притулок ПОРОШЕНКУ...
Ірина Показати IP 8 Лютого 2022 08:52
Хай валить і чим швидше у Ліпєцк! Ч*о жадібне і п'яне. Ще до зелебобіків черга дійде.
1 до Ірина Показати IP 8 Лютого 2022 13:25
Для чого. Він ще президентьскі вибори виграє. А пісня зелебобіків вже доходить до логічного кінця.
Мда Показати IP 8 Лютого 2022 08:53
Пєтя, переслідують проєвропейську опозицію, то одне, а ось чому ж твій заклятий ворог пропонує тобі спасіння від цього переслідування? Чи може не такий він вже і ворог? Заводик функціонує, на війні нажився на 10 поколінь вперед, який же він ворог.
Гнилий ботокс до Мда Показати IP 8 Лютого 2022 11:07
Це така примітивна підстава від пуйя. Тільки імбіцил не розуміє такого примітиву.
Бугага Показати IP 8 Лютого 2022 08:59
Пакуй Петя чумадани і єхай на Растов!
До мда Показати IP 8 Лютого 2022 10:00
А спробуй заводик відкрити та раду йому дати! На дивані ліпше валятися?
думай-ТЕ до До мда Показати IP 8 Лютого 2022 10:31
Ну коли ти з дитинства у шоколаді і тебе "тягне" твій батько комуніст, сам ти все життя при владі і у владних кабінетахто, то немає проблем відкрити хоч 10 заводів! :)
Анонім Показати IP 8 Лютого 2022 10:06
Своїх нє бросаєм???
Анонім до Анонім Показати IP 8 Лютого 2022 11:42
Не знаю, з яким рівнем інтелекту треба бути, що б повестись на такий вкид від калона?!
Лучанин Показати IP 8 Лютого 2022 10:08
Ну звісно, і Медведчука чм.шніка з собою заберіть. Бізнес всі разом робили. Хлопці гинули, а вони гроші ділили. А тупорилі українці готові і ще раз за це 'чудо' проголосувати. Ну звісно, з його популістичними лозунгами і будемо 'жити по новому
Ахахах до Лучанин Показати IP 8 Лютого 2022 11:10
Пройшло три роки зеленої влади, де підтвердження хоч одному звинуваченню проти Порошенка? У вас вся влада в руках на 100%, а доказів НУЛЬ...
Спостерігач до Ахахах Показати IP 8 Лютого 2022 11:41
Чи не від доказів сива свиня в Польщі по кущах ховалася
Ага ага до Спостерігач Показати IP 8 Лютого 2022 13:02
З тих доказів білі нитки в різні стоони. Краще не згадуй того позорища від зелені, бо то дешеве лай*о а не докази.
Порох до Лучанин Показати IP 8 Лютого 2022 11:42
Наш майбутній президент.
НІмкеня Показати IP 8 Лютого 2022 10:18
Педро накрав в армії , розпочав війну то вже пора до Своїх перти. Там Прохфесор є будуь разом канфєти робити . І свою *****братію з собою хай забере, може ще там томас тур зробити по расєї .
Ти хворе до НІмкеня Показати IP 8 Лютого 2022 11:11
Аааааа!!! Якіж ви тупі, зеботи!!! Війна почалась, ще до обрання Порошенка!!!
Спостерігач до Ти хворе Показати IP 8 Лютого 2022 11:44
Так. Але порошенко її успішно продовжив для себе, що дало йому можливість успішно красти, мародерити і брехати
Ти хворе до Спостерігач Показати IP 8 Лютого 2022 13:04
А ... зрозуміло ... то по твоїй версії не ботоксний щур війну продовжує а Порошенко і Україна. Тоді все з тобою зрозуміло ВАТАН.
Анонім до Спостерігач Показати IP 8 Лютого 2022 13:44
Ну обкак*вся ти раз, а тепер ще два! Докази про красти і мародерити де? За три роки коли при владі зелень, де докази?
1312 Показати IP 8 Лютого 2022 10:33
чомусь за мінські домовленості гетьман мовчить цеж при його каденціі були підписані ))))
Анонім до 1312 Показати IP 8 Лютого 2022 11:12
Дякуючи Мінським домовленостям Україна змогла наростити військовий потенціал, ввдновити знищені янеком ЗСУ.
скептик до 1312 Показати IP 8 Лютого 2022 11:45
якби не мінські домовленості, то за іловайськом були б харків, дніпро, запоріжжя і т.д. далекоглядний військовий стратег програє битву щоб зберегти армію і виграти війну.
1312 до скептик Показати IP 8 Лютого 2022 12:37
ти знаєш що за цими домовленостями умовний пушилін виграє вибори до ВР і буде тоді розповідати як жити і ти вже тоді остаточно виграв війну з гетьманом далекоглядним
скептик до 1312 Показати IP 8 Лютого 2022 13:07
як парашія виконує підписані нею договори, у тому числі міжнародні, так Україна буде виконувати мінські угоди
1312 до скептик Показати IP 8 Лютого 2022 13:49
ну ти ж вроді доросла людина , пупкіну плювати з великоі гори на будапештський меморандум , його ніхто незаставить це виконувати , чи ти думаєш всі так горять бажанням росіі насолити ?німці французи вже показали за ким вони бо ім плювати що підписували 30 років тому .головне щоб дома тепло зимаою було і в карманах грошикі шуршили , в пупкіна є газ от і пудуть під його дудочку плясати і буде він давити на мінські домовленості .а якшо зеля іх буде виконувати його ж своі і зідять
911 до 1312 Показати IP 8 Лютого 2022 14:14
Ти як дівчинка в 5 класі, наївна. Наші союзники то США, КАНАДА, БРИТАНІЯ, ПОЛЬЩА, ПРИБАЛТИКА. І всі вони поклали на пуйлашку і надавали сцяними трусами по харі. А німці з французами стоять в стороні, з своїми "хатєлками", і тим більше з "хатєлками" пуйлана.
скептик до 1312 Показати IP 8 Лютого 2022 17:24
та пуцькіну на все з великої гори крім себе коханого. ЗМУСЯТЬ ВИКОНУВАТИ. просто ніхто поки що серйозно його за яя не брав.
Спостерігач Показати IP 8 Лютого 2022 11:38
У своїй відповіді порошенко знов обісцявся зі страху, говорячи про Зеленського і нічого не сказав про путіна, що б не образити шефа.
ботоксШМЯК до Спостерігач Показати IP 8 Лютого 2022 14:16
Шо боти, нові мантри з нових методичок? Ви просто смішні і нікчемні, звичайно окрім того, що розумово відсталі. Опускайте зелені рейтинги і далі, хахахаха.
Спостерігач до ботоксШМЯК Показати IP 8 Лютого 2022 15:27
Витягни ботокс і пальмову олію з мізків і почитай , що написав порошенко. Чи ты крім рошенівських методичок нічого не читаєш?
Ахмат Рамзанович Показати IP 8 Лютого 2022 12:17
Только не к нам! Ислам запрещает контакты свинские
Александр - 1 Показати IP 8 Лютого 2022 14:05
Не удержался - оставлю коммент.. Спасибо! Так подняли настроение. Как же все таки "подгорает" у обоих от Пороха! Два сапога пара.
Спостерігач Показати IP 8 Лютого 2022 15:30
Мало хто знає, а путін нагородив порошенка медаллю "За звільнення Криму". Але поки не вручив, чекає коли той переїде до московії
Анонім до Спостерігач Показати IP 8 Лютого 2022 16:16
Тобі пора на уколи. Твоя черга після наполеона з третьої палати.
скептик до Спостерігач Показати IP 8 Лютого 2022 17:26
ага, а мене нагородили орденом почесного легіону, але я про це не знаю